Son Avcı Abdullah Avcı. Başakşehir 2-0 Fenerbahçe Dk: 77 Ne düşünüyorsunuz?

Şampiyon kimin olduğu belli. Şampiyon kim diye sormuyorum ne düşünüyorsunuz :)

76. dakika da penaltı kaçırdı fener. Abdullah Avcının avı oldular !

1|3
5|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş la uğraşacağız derken kendi maçlarını unuttular. Başakşehir son 14 maçta 1 kez yenildi basite alınacak takim değil dedik ama kendilerine dönüp bakmadılar sonuç şampiyon Beşiktaş :)

2015 2016 sezonunun sampiyonu eze eze Beşiktaş diye boşa demedik

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaziklar olsun yaaa vallahi yaziklar olsun.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'a şampiyonluk hayırlı olsun 😊
    Fenerbahçe'de Caner yok. Diego'da yakın zamanda ayrılacak. Önümüzdeki sezon için şimdiden iyi bir kadro kurmalı ve yeni bir teknik direktör olmalı.

0|1
    0|0
    • Forvet ve Orta saha sorununuz var. Buralara takviye yapmadan seneye yine hayal olur sizin için. Teşekkürler :)

• Ne güzel sizin takımda tecrübe sahibi olurdu. Başarılı bir performansta ortaya koyabilir.

• Alexis in yerine gelsin lig de iş yapar. Şampiyonlar liginde de başkasını oynatırız :)

• İyi şeyler düşünüyorum olumlu şeyler düşünüyorum güzel şeyler düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Nihahahhahah 😈

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahçeli yim ama artık yapacak bir şey yok.
    Beşiktaş a şampiyonluk hayırlı olsun.. Onlarda hak ettiler

0|2
    0|0
  • pereira maç sonu "beşiktaş da puan kaybedecek" diyecekmiş:DDDDDDDD

0|1
    0|0
    • Hayır biz iki maçı da kaybedeceğiz, fener de 2 maçı kazanacak şampiyon olacak ahahaha

• SEN GALATASARAY KOMPLEKSİNDEN DOLAYI 4. YILDIZI TAKMAK İÇİN MİLYON EURO TRANSFERE PARA HARCA, AMA YİNE HÜSRAN YINE HÜSRAN 😂😂😂😂
    Bu arada Beşiktaş bilegiyle hakkıyla şampiyon olmuştur en büyük pay Şenol Gunesindir

0|2
    0|0
  • teknik direktör yeteneksiz ve kapasitesiz oyuncular ruhsuz kalitesiz başkan zaten kafayı yemiş tabi şampiyon olamaz dilinize düşeriz yapacak bişey yok ya ruhsuzları

0|1
    0|0
  • :D penaltısını vermediler başakşehirin

0|1
    0|0
  • 2-1 oldu hacı

0|1
    0|0
  • Eyyamcı fırat başakşehirin penaltısını vermedi !

Neyse ki koyular Fener ağlama!!

0|2
    0|0
    • Aynen öyle :D 5 dk uzatma verdi birde :D 5 dakika kayıp zamanı göremedim ben :D

• fenerbahçe karşıtı bütün güçler gene birleşmiş geçen sene Cimbom bu sene bjk bişi düşünmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Bildigim tek sey hicbir sey bilmedigimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...