Derbide sahaya giren kişiye Beşiktaşlı diyenler nerede?

Derbide sahaya giren kişiye Beşiktaşlı diyenler nerede?

Derbide sahaya giren taraftar Kilisli Ahmet Köse Canarslan Ben yıllarca Galatasaray diye bağırdım, bir kere de takımım Kilis'i duysun istedim. Galatasaray'ın kulübünden, başkanından, seyircisine herkesten özür diliyorum. Ben yıllarca Galatasaray diye bağırdım, bir kere de takımım benim adımı duysun istedim. Ben bunu gündeme oturmak için değil, sadece gündemde olmayan bir şeyin sesini duyurmak için yaptım. Kilis'te evlatlar ölüyor, analar ölüyor. Bunu duyan biz ve bizim gibiler, sadece bizler oluyoruz" diye konuştu.

O an atak olduğunu bilmiyordum. Atak olduğunu bilsem o hareketi yapmazdım. Sadece o dakikalarda 76. dakikaya yaklaştığını gördüm. 76. dakika yaklaştığı için sahaya girdim. Gol verilmeli miydi? Bütün kurallar 'verilmeliydi' diyor. O gol verilmeliydi. Benim yüzümden iptal olmaması lazımdı, verilmeliydi. Bence doğru karar." dedi.

1|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliler kendince kural yazsın.

Bizde şampiyon olalım ahhaha

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• :D :D :D
    Penaltı üretti fener kaçırdı
    Penaltısını vermedi
    sonuç 2-1 :D :D :D

0|1
    0|0
    • İttire kaktira bile kazanamayacak durumdalar bir de utanmadan şampiyon olacağız diyorlar

• O ana tanık olmak lazim

• yarın bulamam artık bilet bu baya üzdü beni ya

• Beşiktaşlı biri oraya girip onu yapamazdı zaten bu fenerlilerin uydurmasıydı

0|0
    0|0
  • Çamur attılar ama izi kalmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...