Hayat çok acımasız kimsenin güler yüzüne inanıp kanmayın

bir erkek düşünün sevdiği bağlandığı karısı tarafından aldatılıyor hemde evli bir adamla.bu kadın hamile bir de doğumuna 1 ay kala boşanıyorlar.ve açıklaması da şu oluyor o an boşluktaydım 2-3 sefer arkadaşça mesajlaştık inkar etmeye başlıyor ama doğru bu olanlar ve şu an bu kadın o adamla yaşıyor hala adad ev tutmuş ona . Çocuğuda babasına göstermiyor. Siz bu kadar darbe yemiş bu adamın yerinde olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'a bana onun yaptığı kalleşliği gösterdiği için ve öyle namussuz bir kadından kurtardığı için şükrederdim. Sonra da kendime genç-güzel-namuslu bir kız bulup onunla evlenirdim.

Arkama bile bakmazdım.

Öbür adam da evliyse, zaten ikisi de rezil ve mutsuz olacaktır büyük ihtimalle.

Hem bir de şu var ki; Allah kimsenin ettiğini kimsenin yanına bırakmaz.

Allah'a havale et ve hayatına-keyfine bak kardeşim. Ve elbette ki, o yaşadıklarından kendine düşen dersi de çıkart ve senin de hataların varsa sonraki evliliğinde onları yapmamaya gayret et.

0|0
    0|0
    • bu adamla zaten daha önce de zaten bir geçmiş yaşamış. Adam görmemiş malın tekiymiş ama bu ahlaksız o adamıda aldatmış o zamanlar adam bır güzel benzetmiş bunu duyuncada. Yani alışkanlık olmus kurtulduğuma şükrediorum şu an gayet iyiyim ortamımda var yakışıklıda bir adamım. Tek ?z?ldüğüm nokta çocuk ona hiç kıyamıyorum

• Allah o çocuğu da görmekle birlikte onunda Yaratıcısdır. Ona da yazdığı-vereceği nimetler vardır. Yani yalnız değil endişe etme. Seni nasıl koruyorsa, onu da koruyacaktır.

Sen elinden geldiğince çocukla irtibatı kopartmamaya çalış. Vakti geldiğinde gerçeği ve neden babasız büyüdüğünü açıklarsın.

Allah'a emanet ol.

Kızlar Ne Diyor 3

• acimasiz dünyaya vicdansiz insanlarin arasini hosgeldin derdim. bende dün bu tarz seyler ögrendim... ne yapacami bilmiyorum o yüzden hic tavsiyede bulmak istemiyorum bulunamamda. Allah sabir versin hakkinda hayirlisi olsun ve insallah yarin yüzün güler ve cocuguna kavusursun diyebilirim sadece

0|0
    0|0
    • cinayet sebebi bu tahrik edici konuşmalar çocuğu göstermemek onurla gururla oynamak gerçekten cok zor allah böyle insanları güldürmesin hiç bir zaman bugünün yarınıda var

• evet ama bunu düsünen kim ... bugün mutludur ama bir gün bu yaptiklarinin acisini cekecekler bence bu dünyada olmasada kesinlikle öteki dünyada. yuva yikanin yuvasi olmaz bosuna dememisler ... elden ne gelir simdi

• ee insaboğlu bu

0|0
    0|0
  • Allah sbır versin..nasıl bir kadınmış o yazık gerçekten insan olamamış.Allah'a havale et en iyi cezayı o verecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah kimseyi öyle bir sınava tabi tutmasın

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin...Evlenmeden önce bu kadını iyice tanımalıydı

1|0
    0|0
  • Kadın hakları işte hakkı kadının

0|0
    0|0
    • iki seçenek var ya gebertmek ya da allahtan sabır dıleyip onu allaha havale ederek yola devam etmek

• Karnında çocukla ne boşluğuymuş o öyle...

Yanlış anlama da, belki de çocuk da o heriftendir.

Allah'a havale et gitsin. Kendine yeni ve güzel bir hayat kur.

0|0
    0|0
    • Ne zamandan başladığını ve içeriğini daha iyi öğrenmek istiyorsan; mahkemeden-savcılıktan, son bir yıla ait telefon mesaj ve arama kayıtlarını talep et. (Mahkemeniz hala sürüyorsa tabi. Bittiyse de uğraşma.)

• mümkün değil o . Zaten çocuğu olmuyordu tedaviyle oldu aşılama yapıldı. Kadının amacı çocukmuş. Böyle yaklaşmadı tabı ilk zamanlar gerçek yüzü çocuktan sonra çıktı. Normalde böyle bir insanmış ama göremedik işte .bakalım o çocuğun günahına girdi allaha hesabını nasıl verecek

• bitti tek celsede 1 yıl olcak nerdeyse. Daha fazla soyadımı kirletmesine izin veremezdim. Ben dua ediorum öldürmedim onu yoksa bitmişti şu anda hayatım

Yükleniyor...