Sizce doğru mu söylüyor ? aldatılıyor olabilir miyim?

Erkek arkadaşımın (farklı şehirdeyiz) bugün üniversitede dersi öğlen 12'de bitiyordu fakat gün boyu ne arayıp sordu ne de mesaj attı. benim aramalarıma da cevap vermedi. akşam saat 9 buçuk gibi mesaj attı. gün boyu ne yaptıgını sordum. neden arayıp sormadıgını ve aramalarıma cevap vermedigini. erkekler arasında özel bir mevzu anlatamam aramızda dedi. neymiş o falan dedim. yardımımı istedi ama dahasını anlatamam deyip anlatmadı. aramalarıma neden cevap vermedin dedim. telefon sessizdeydi bakmadım, duymadım dedi. neden telefonunu sesliye almıyorsun dediğim de ise unuttuğunu söyled. sizce doğru söylüyor olabilir mi? yoksa kandırılıyor muyum? aldatılıyor muyum? kafamda bir sürü soru işareti ve şüpheler oluştu.. yardım edin

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle aldatılmışsın arkadaşım :/

2|1
    0|1
    • gerçekten mi :'(

• Yaşın daha kaç daha neler gelir karşına o ünideyse sen en fazla 18 filansındır belkde daha az bence bu yaşta bu gibi şeyler için kafanızı yormayın hayatı yaşamaya bakın ailenizle ilgilenin onlara gösterin sevginizi arkadaşlıklar gelip geçici

• 18 yasındaym evet

Erkekler Ne Diyor 9

• Hemen içinizdeki fitneyi, fesatlığı vurmayın. Neden güvenmiyorsun erkek arkadaşına? Güvenmiyorsan neden sevgili oldun?

1|0
    0|0
    • madem ben çok fesatım sen ne düşünürsün böyle bir durumda

• doğru

• Ben yalan söylemeye niyetlenirsem sen istersen yan apartmanımda ol. Birşey farketmez.

• Ona güveniyorsan aldatılmıyorsundur.

1|0
    0|1
  • telefonu sessizde unutması normal birşey ama aranızda devamlı mesajlaşıyorsanız eğer bunu untmazdı çünkümesaj atarken farkına varırdı

0|0
    0|0
  • aldatıyorsun evet

0|0
    0|0
  • Aldatoldığına dair bir şey çıkaramadım ben.Erkekler arasında bir şey diyorsa anlat diye ısrar edip kafasını ütüleme çocuğun..

0|0
    0|0
  • mesafe olunca arada bunları kurmak olur aldatmada olur herşey olur mesafeler iliişkiyi etkilemez derlerde bence etkiliyor ;)

0|0
    0|0
  • erkekler arasında özel bir mevzu nedir la bunlar heralde mektebe gitmişler ama o kadar saat de kalınmaz ki

0|0
    0|0
  • Ne olur guvensen dert etmesen ne olur yani havadan nem kapiyor bu kizlar

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun . Alnında kaşıntı var mı ?

link

0|0
    0|1
    • :'(

• Bu yalanlara inanan kalmış onu da gördük .

• ben iyi niyetli biriyim bu yüzdendir belki

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen buradakilerin söylediklerine bakarsan vahh vahh senin haline madem böyle şeyler düşünüyorsun git sevgilinle konuş buradaki insanlar sana ne söyleyebilir ki belkide aldatmadı ama burada morelini daha çok bozuyorlar git sevgilinle konuş derim.

1|0
    0|0
    • konuşulmuyo ki.soruyorum kız falan yoktu diyor. anlatmıyor aramızdaydı diyor.

• Burada sana kimse aldattı veya aldatmadı diye yorum yapamaz ama sen aklında ne varsa neler düşünüyorsan ona söylemelisin bir şekilde konuşturmaya çalış ben senin sevgilinim ne var söylesen falan filan de işte :)

• çok ısrar ettim ama söylemedi. uzatma dedi

• aldatılma ihtimalini hemen getirme gözünün önüne.. belki çük festivali vardır bilmemen gerekir...

1|1
    1|0
    • :(((((((((((((((((((((((((((((((((

• Puahaha asjlaskas hamilemi birakmistir diyor :)))))

• ne hamile bırakması kardeşim sokmayın kızın aklına böyle şeyler aaa assdadfnsfbnsd :D :D :D evet çük festivali yani orgy töbe töbe

• Cnmcm kusura bakma ama erkek arkadasina sordugun sorulari okurken ben bunaldim :D

Guvenmiyorsan bir nedeni olmali.

Nedeni varsa nicin iliskini devam ettiriyorsun.

Eger size guven sarsici bir sey yapmadi ise bu guvensizliginiz ona karsi nerden geliyor ve ne sebep oluyor?

Dusunceleriniz ve duygularinizi yap boz gibi bir araya getirin resmi daha net goreceksiniz ve daha dogru karara varirsiniz.

0|0
    0|0
  • eften püften bahaneler

1|1
    0|1
    • aldatıyor mu yani

• arkadaşım saf mısın? erkekler arasında ne özel olabilir. eğlenmeye gitmişlerdir diycem ama akşam 9 da dönmüş. muhtemelen takıldılar işte. ayrıca erkekler arasında özel olabilecek tek bişey var o da kesin birini hamile falan bırakmışlardır. beyinsiz halleriyle çözüm falan üretiyorlardır. aldatma deyip günahını almayım şimdi ama kesinlikle ters bir işler dönüyor bunu bil.

• olabilir haklısın

• al-da-ti-yor .

2|1
    0|1
    • yapma ya :'(

• sutla gitsin.

• elimde kanıt yok bu yüzden yol veremiyorum ya vicdan azabı cekmek istemiyorum...ya günahına girmişsem ya doğru söylüyor diye düşünüyorum vazgçiyorum sonra

• tebrikler nur topu gibi bir boynuzların var sekercim

0|1
    0|0
    • yapma ya. hiç başka ihtimal olamaz mı

• Insallah gunahını alıyo oluyosundur neyse sen duymak istedigin cevapları duymak istiyosun benden tavsiye saf olma...

• biraz öyle sanırım :((

• şüpheleri at çöpe.

0|0
    0|0
  • Herkesin ağzında "ona güvenmiyorsan niye sevgilisin" gibi laf var sen hiç takma bunları kızım valla bak bende sevgilime çok güveniyorum ama insanın içindeki şeytan şüphe sokuyor aklına bu gayet doğal..Yanında değilsin ki ansızın yanına gidesin..

1|0
    0|0
  • ya bir sakin ol alla allaaaaa. alt üst bir telefon. ne abartiyosunuz. cocugun canimi skma. güveniyorsan süphelenmemen gerekirdi ama belli ki güven yok. cocuk cevab vermemis. bizde naptigini bilmiyoruz. sorun orda degil zaten..güven yoksa bitmistir zaten

0|0
    0|0
    • geçmişinde çapkın olan birine güvenebilir misin

• ve çoğu zaman bu kadar ilgisiz

Yükleniyor...