Bir Kadin Bir Erkek !....

"Bir kadın kocasının/ erkek arkadaşının değişeceği inancıyla evlenir /ilişki yaşar ama erkek değişmez".

"Bir erkek karısının/ kız arkadaşının değişmeyeceği inancıyla evlenir / ilişki yaşar ama kadın değişir."

Peki sizce?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• evlilikten önce iki insanın birbirini tamamen anlaması tanıması için tek geçerli gördüğüm yol aynı evde yaşamalarıdır dışarda tanışırsın gezersin çok iyi anlaştığını görürsün düşünürsün ama aynı ortama girince belli oluyo herşey

0|0
    0|0
  • değişime evet diom

0|0
    0|0
  • tam tersi olarak düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hayatta en zor şey insanın kendisini değiştirmesidir..düşünsenize yıllarca bizi oluşturan bir karakter var sonra biriyle kalk bir de onun istediği gibi ol..

0|0
    0|0
  • bence evde bukelamun beslemek daha iyi. duruma gore rengarenk

0|0
    0|0
  • bu soruyla hatanın ilişkilerde ki kötü gidişin sorumlusunun siz kadınlarda olduğunu kabul ettiğinin farkında mısın

0|0
    0|0
  • diktacı olduk komple. değişmişini bul onunla yuva kur,ne diye insanları alışkanlıklarından alıkoyuyorsunuz derdi rahmetli gençliğim! Ama değiştim. Olabilir,2 taraf için de mümkündür

0|0
    0|0
  • 7sinde öküz 70inde de öküz değişmeyizzz

0|0
    0|0
  • erkek değişir genelde

0|0
    0|0
  • Ben bir insan yedisinde neyse yetmişinde de o dur diyenlerdenim...

0|0
    0|0
  • DOGRU BI YAZI

0|0
    0|0
  • kadınların stabilitesi düşükmüş demek ki.

0|0
    0|0
    • aynisi sizin icinde gecerli :P bir rahat birakin be yaw!... mesaj atarsiniz ararsiniz acilmadigi veya cevap verilmedigi zaman bu A***K*** teli neden acilmiyor cevap verilmiyor dersiniz :P

• :P ben hiç de öyle yapmam.çok mesaj atmam.onun yerine ararım 15 dakka konuşuruz yeter. ki bana ulaşmak isteyen de zor ulaşıyo.tel hep sessizde bakıyorum hep aramışlar farkında değilim :D babam kaç kere küfretti bu yüzden :D

• o halde hep mutsuz evlilikler olması lazım... bence "sadece" öyle değil...

0|0
    0|0
  • erkek değişir sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Değişim gerektiren bir adamla evlenmem..Neyine değişecek olmuş adamla evlenilir.

1|0
    0|0
  • Erkek degismez kismina katilmiyorum. Flort donemindeki rahat, eglenceli adami nerelerine sokuyorlarsa iliski baslayinca yerine gelen kiskanc ve yonetme istegini koruma olarak adlandiran yeni adami sevmiyorum. Degismeyenine denk gelmedim henuz ama varmis, sehir efsanesi gibi bir sey de olabilir.

1|0
    0|0
  • Bir insanın değişeceğine inandırmak kendini kandırmaktır. Bir kişi değişirmi hiç Allah aşkına yapmayın.

1|0
    0|0
  • erkeğin geri iadadesi olmadıgı için alırken ince eleyip sık dokumak gerekir yoksa elinizde kalır

0|0
    0|0
    • hahah :D Guzel di

• :))) garanti süresince kullan ondan sonra yok efenim arıza yaptı iade etmek istiyorum yok öyle :)))

• Türkiyede üretilen her mal en az 2 yıl üretim garantisi 10 yıl yedek parça garantisi olması gerekiyor amam erkeklerin garantisi yok işte

• Kadınlar daha yapıcı,olayları oluruna bırakmak yerine kadere biraz daha razı olup sevdiklerinden değişebiliyorlar. Hele ki anne oldukları zaman.

0|0
    0|0
    • kadın erkek konusu genelleme yapılacak bir konu değil ki

• Tamamda annelik kadını iyi yönde değiştirir ben buna inanırım hatta daha erdemli ve olgun yapar.

• doğru ..bu keşfedildi artık. kadınlar bu değişir kafasında diil enazından olmamalı..

0|0
    0|0
  • değişen değişiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...