Her zaman gittiğiniz mekanda eski sevgilinize yeni sevgilisiyle otururken rastladınız. Ne yaparsınız ?

Her zaman gittiğiniz mekanda eski sevgilinize yeni sevgilisiyle otururken rastladınız

Ne yaparsınız ?

• Görmemiş gibi yapar en köşeye otururum
    32% (53)21% (26)27% (79)Oy Ver
  • Hemen orayı terkederim
    9% (15)17% (21)12% (36)Oy Ver
  • O'na inat en müsait erkeğe/kıza asılırım
    13% (22)9% (11)11% (33)Oy Ver
  • Egolarım yoktur, varlığı beni rahatsız etmez, eğlenmeme bakarım.
    46% (76)53% (68)50% (144)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
49|30

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 49

• Ego olmamasından falan değil de beni ilgilendirmediğinden eğlenmeme bakarım.O selam verirse ben de selam veririm, vermezse umurumda olmaz.

0|1
    0|0
  • insan o an ne yapacağını şaşırır :) vallahi ben kudururdum sonuçta bir geçmişimiz var ve başkalarına güzel sözler fısıldayacak bana yakınlaştğı samimilikte başkasına yakınlaşacak. o yüzden delirirdim. ama bir de şöyle bir şey var unutsaydım yanmda biri olurdu. unutmamşm ki tek gtmşm. onu kıskandrmak içn deli gbi dans edip birine sırnaşırdım ama sırf onu kıskandrmak içn. :D

0|1
    0|0
  • Cevabım A ama dolaylı olarak A ; görmemiş gibi yapmam çünkü zaten görmiycem çünkü zaten eski sevgilim yok

çünkü aslında ben 110 kilo ağırlığında 1,50 boyunda sakallı bıyıklı kolları kıllı delikanlı bir kızım çünkü BANA HİÇ DÖNÜP BAKAN OLMADI SEVGİLİM OLMADI ühü ühü ühhüüüüü :/:/:/:/:/

----------------------------------------

ciddi cevabım, görmemiş gibi yaparım banane ondan :D

0|1
    0|0
  • Eğlenmeme bakarım.

0|1
    0|0
  • benı onla aldatmışsa selam canım der öper kafalarını masaya masaya vururum . eğer tamamen bitmişse bakmam bile o tarafa o bana baksın lan alalala :)

0|1
    0|0
  • Seviyorsam B

Sevmiyorsam D

Beni sevdiğini düşünüyorsam C olabilir belkii

1|1
    1|1
  • eski eskide kalir yenisini bulmak lazm :D

0|1
    0|0
  • Her zaman gittigim bir mekanda bunubyapmissa amaci beni kiskandimaktir diye dusunurum bu beni uzmez ama sonucta o kendini kanitlamaya calistigina gore haksiz ligini da ilan etmis olur huzurlu olurum bide bana iyilikbyapmis.olur onu daha cabuk.unutmami saglar :)ha uzulirmuyum.evet ayrilsakda bir zamanlar herseyim.diye bikdigim.insanboldugu icin olur bu

0|1
    0|0
  • Dunya banada guzel, hayatimdan cekip gidenede guzel.

Oturu keyfime eglenceme bakarim :D

0|1
    0|0
  • Her zaman gittiğim mekana gittiysem eğer, mutlaka giderken pc mi, arşivlerimi de götürmüşümdür.. Görmemezlikten gelir ve umursamaz bir biçimde kitabımı yazmaya devam ederim. Bu dünyaya cool geldiysek, cool ölürüz.. Güçlü duruşumu bozmam..

1|1
    0|0
  • bn dayanamazd ıcımı cımı yerdeı o ankı pskoljıme baglı o an herseyı yapablrm ona ınat tüm sevmdgı slerı delı ederdm

0|1
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalır :) varlığı rahatsız etmez..

0|1
    0|0
  • her zaman gittiğimiz mekandaysa i*nelik için, kıskandırmak için yapıyordur kıskandırmaya çalışıyorsa hala seviyordur? istemeden de olsa şımarırım :D

0|2
    0|0
  • başka yere giderim herkes keyfine baksın ne o ne ben rahatsız olayım... her zaman gidiomuşum madem başka bir mekan denemek iyi olabilir

1|1
    0|0
  • ne için gittiysem onu yapmaya devam masa yeri hiç farketmez oturup takılmama bakarım.

1|1
    0|0
  • Umrumda Olmaz Keyfime Bakarım ..

1|1
    0|0
  • tabi ki de D... adı üstünde eski... eskimiş, zamanı geçmiş... hiiiç umursamam, takmam kafaya... eskimicek, eskide kalmıcak biri lazımdı, onuda buldum çok şükür...

0|1
    1|1
  • Görmemiş gibi davranırım. Mekana ne için gittiysem onu yaparım. Umursamam.

0|1
    0|0
  • Beni biraz rahatsız edebilir. Bir köşeye otururum görmemiş gibi davranırım elden birşey gelmez.

1|1
    0|0
  • Hala seviyorsam başja yere giderdim

0|2
    0|0
  • Görmezden gelirim ama öyle en köşelere de gitmeye kalkam açıkcası.

0|1
    0|0
  • gülümserim geçer karşılarına otururum yakışıklı samimi arkadaşlarımdan birisine mesaj atar sevgili rolü yapması için para teklif ederim :D

0|1
    0|0
  • Umrumda olmaz ki varlıgı rahatsız etsin ya da hosnut etsin... keyfime bakarım...

0|1
    1|0
  • ben rastladım ama bak doğruyu söylüyorum hiç bir şey yapmadım gitmedimde bende onardan uzak bir yere otrdm çayımı içidm

0|1
    0|0
  • Görmemiş gibi yapar en köşeye otururum

0|1
    0|0
  • Hemen orayı terkederim

0|1
    0|0
  • peki ben kimle gittim oraya bu da önemli :)

0|1
    0|0
  • Bakışlarımla soyarım.

0|1
    0|0
  • üzerine sıcak bir şeyler dökerim ama ikisininde Zehra K. mod:on -,-

1|1
    0|0
  • Beni rahatsiz etmez, gune devam ederim :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 29

• geçmiş bitmiş şeylerin hesabını yapmam. Ne için gittiysem o mekana yapmam gerekeni yaparım. orda olup olmadığı beni ilgilendirmez :)

0|1
    0|0
  • Ayrılış durumuma göre değişir. Ya rahatsız edecek davranışlarda bulunur ya da onunla aynı mekanda bulunmanın rahatsızlığını hissettirerek terk ederim.

0|1
    0|0
  • eğer onu unutamadıysam çıkar giderim ,eğer onunla ilgili hiç birşeyi önemsemiyorsam eğlenmeme bakarım

0|1
    0|0
  • Beni farkederse mekan da durmaz..Ya bakışacağızdır herife kendimi farkettireceğimdir ya da mekana girer girmez herifi o mekandan vazgeçirtmekte çareler arayacaktır çar çabuk..

Bakışmaktan kastım karşısındaki herifi ayar etmek küllenen aşktan bahsetmiyorum..

0|1
    0|0
  • Nedense tereddütsüz D dedim baya herkes benim gibi düşünüyomuş :)

0|1
    0|0
  • 4 ihtimal var (4 ayrı kişiye göre)

-gidip tebrik ederim, mutluuluklar dilerim

-dejavu yaşar, uzun uzun bakar,sonra gözyaşları içinde buradan çıkmalıyım diyerek ordan ayrılırım

-acımı taze tutmak için, en karşı masayı alır, yere yuvarlanana kadar sarhoş olurdum.

-çocuğun yanına gidip "bu belayı başına aldığın için cesaretinden dolayı tebrik ederim" derdim.

0|1
    0|0
  • A: Görmemiş gibi yapar en köşeye otururum

0|1
    0|0
  • d seçeneği en iyisi

0|1
    0|0
  • D: Egolarım yoktur, varlığı beni rahatsız etmez, eğlenmeme bakarım.

0|1
    0|0
  • selamınaleyküm

0|1
    0|0
  • hayatimin kufurlerinin icimden ederim direk mesaj atar soverim!

0|1
    0|0
  • sırıtarak yanlarına gider en kinayelilisinden yeni vatandaşa çok şanslı olduğunu çok kaliteli bir kız arkadaşı olduğunu söyler masama dönerim

0|1
    0|0
  • Eski sevgilim mekanı terk eder :)

0|2
    0|0
  • Oy verenlerin yarisi egolarim yoktur demis. Burda biz bizeyiz burda bari yalan soylemeyin :-)

0|1
    0|0
  • Takmam bile

0|1
    0|0
  • vay amk. der, devam ederim.

0|2
    0|0
  • çok şükür öyle bir durum olmadı ...çoooook şüküüüür :)

0|1
    0|0
  • Fark yapmaz...

0|1
    0|0
  • Egolarım yoktur, varlığı beni rahatsız etmez, eğlenmeme bakarım.

0|1
    0|0
  • inat değil mi kardşim

0|1
    0|0
  • ilişkimin süresine ve nezman bttigine baglı.

0|1
    0|0
  • Onu silmişsem varlığı zaten rahatsız etmez tanımadığım bir insandır sadece.

0|1
    0|0
  • Hemen orayı terkederim

0|1
    0|0
  • görmeden devam ederim

0|1
    0|0
  • D

Sonuçta Eski :)

0|1
    0|0
  • Lavuğun boynuna ipi sararım.

0|1
    0|0
  • hiç tınlamam bile

0|1
    0|0
  • a.q. herkes ingiltere prensesi mübarek

0|2
    0|0
  • Her zamankindan alip, her zamanki yere otururum.

Su "Herzamankinden" triplerine de bitiyorum ha. Benzin'de bu kafayi yakaladi, coook guzel oluyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...