10 ya da 15 sene sonrasını hayal ettiğinizde ortaya ne çıkıyor?

Yaşarmıyız ölürmüyüz bilmek mümkün değil ama hayal edin ! Diyelim yaşadınız 10 ya da 15 sene sonrasını hayal ettiğinizde ortaya ne çıkıyor?

Güncellemeler:
Bu sitedekilerin ortalama ömrü ne kadar kısaymış:) Kime sorsam toprak olurum diyor:)

0|0
10|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• 10 yıl sonra bugün

Bir ATM kabini içinde gazete üstünde uyumaya çalışıyorum

10 yıl sonra bugün

Çocuklarım eşim ben mutlu mesut rahat bir hayat sürüyoruz

10 yıl sonra bugün

Karanlık işlere bulaşmışım yarını düşünüyorum

10 yıl sonra bugün

Monoton sıkıcı bir hayat işimden sıkılmışım yarın salı haftasonuna daha çok var diye mızmızlanarak uyumaya çalışıyorum

10 yıl sonra bugün

Hapishanedeyim ne yarını ne dünü düşünüyorum tek isteğim var ölüp yeniden doğmak

10 yıl sonra bugün

İMF benden borç istiyor =))

10 yıl sonra bugün... ya ben tek bir ihtimal üzerinde yoğunlaşamıyorum her şeyi düşünüyorum alternatifler oldukça fazla

1|0
    1|1
  • galaksiler arasi yolculuk baslamis. ben bir ticari uzay gemisi kaptaniyim. kacakcilik yapiyorum. bir gun beyaz sakalli bir dede sarisin genc bir cocuk iki de robot geliyorlar diyorlar ki bizi bu gezegenden cikar hansolo, iyi para oderiz. fiyatta anlasiyoruz ve macera basliyor.prenses leiah manitam oluyor gaddar darth vader dan ve galaktik imparatorlugun zalimliginden kurtariyoruz kainati imece usuluynen. ama tabi belli olmaz, 15 sene sonra kim ole kim kala...

1|0
    0|0
  • Genellikle kilo sorunu başta olmak üzere birçok şey. Hayata bakış açısı bile farklı oluyor:)))

1|0
    0|0
  • Hiç bir zaman annem ve babamın çocuğu gibi bir çocuğum olmayacağı aklıma geliyor çok şanslılar bu konuda :)

1|0
    1|1
  • öldüğüm ortaya cıkıyor

1|0
    0|0
  • nedense hep kendimi yüksek yerlerde görüyorum.Okulum bitmiş biter bitmez anında çok büyük bir şirketten inanılmaz bir maaşla teklif gelmiş ve sonucunda krallar gibi yaşıyorum. :D

1|0
    0|1
  • 1 dk. sonramızın garantisi yokken, sen 10-15 sene sonrasını görmekten bahsediyorsun. Vizyonlu bir bayansın

2|0
    0|0
  • yaşamam o kadar be gülüm

1|0
    1|2
  • Çoluk çocuk sahibi, 5 numara miyop, işe yaramayan, sevişmemek için hemen uyuyan, melankolik bir adam.

2|0
    1|1
  • 15 sene sonra yıkılmış bir ben...

1|0
    0|0
  • Karım ve çocuklarım <3

1|0
    0|0
  • Hala Kadir Topbaş geliyor gözümün önüne.

1|0
    0|1
  • 10 sene sonra anahtarla kapıyı bir açıyorum 2 tane bebe bana doğru koşuyo babam gelmiş baba baba.alıyorum yorgunluğumu gideriyorum onlarla

1|0
    1|1
  • mutlu bir aile babası :)

1|0
    0|0
  • hayal edemiyorum ki :D

1|0
    0|0
  • Hayal edemiyorum.Her şey olabilir.

1|0
    0|0
  • O zaman da on yil sonra ne olacagini dusunurum lanmerak asla bitmez bende

1|0
    1|1
  • yaşamayabilirim =)

1|0
    1|1
  • Evliyim,stresliyim,geçmişe özlem duyuyorum :(

1|0
    1|2
  • 40 - 45 yaşlarında olurdum sona yaklaştıkça bir yusuf yusuf durumu olabilir :)

1|0
    1|2
  • Ben yarını düşünemiyorken ayıp değil mi şimdi :D

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...