Ilişkinize renk katmak için neler yaparsınız?

ben pek sıradan geçen bir hayatı yaşamayı tercih etmiyorum. özellikle bir ilişki yaşarken bunun hep aynı tarzda devam etmesi canımı sıkar. bu yüzden sürekli yenilikler yapmaya çalışırım. mesela bir gün çok sakin bir insanmış gibi davranırım başka bir gün çok uçuk kaçık biri gibi. ya da bir gün romantizmin dibine vururum başka bir gün saçmalarız. bazen kıyafet tarzını bazen saç tarzını değiştiririm. ama bunu yaparken partnerime sorarım. bu gün beni nasıl görmek isterdin falan diye. ona göre rol yaparım o gün. bu onunda çok hoşuna gider benimde. peki siz neler yaparsınız?

Güncellemeler:
sorum cinsellikle ilgili bir soru değil normal gündelik hayat ile ilgili bir soru. edep ve adap çerçevesinde cevaplar olursa daha hoş olacak. bu kadar da özel hayata girmesek ne iyi olur :/

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• çiçek alır şiir miir okurum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• mesela cıcek alırım

1|0
    0|0
  • Yatak odasını renkli gramafon kağıtları ile süslüyorum..

Yatakta yatarken bakıyoruz böyle, ''aa ne kadar renkli lan'' diye..

1|0
    0|0
    • onun yerine yatak odasının duvarlarına ayna döşe daha çok işine yarar her açıdan :D

• Hey allahım..

Ya bir saçmalama gece gece..

• senin için kararmış bence neden saçmalayım. her gün her gün kuru pilav mı yenir arada pilava garnatür atmak lazım. normal bir soru sorduk gayet efendi bir soru nesi saçma acaba?

• renk olucaksa marshall olucak yoksa diğer boyalardan katmam !

0|0
    1|0
  • Olunca gökkuşağından yardım almayı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • renkli kokulu mumlar seçilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :)))))

0|0
    0|0
  • Hangi ilişki :(

0|0
    0|0
  • sevişmek isterdim :d bir değişik sıcak olurdu :D

0|0
    0|0
  • Ayriliyorum ben daha ziyade.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2