Psikopat telefonla aradı

Bir psikopatım vardı burada bahsetmiştim size bazılarınız hatırlıyordur belki her neyse bu bana baya takıntı yapan birisi. Onunla aynı şehirdeydik taşındım felan ailesi yok zaten psikolojisi bozuk belli. Geçende arkadaşımla dışarıda mısır yiyorduk ki bu beni aradı telefondan. Onun olduğunu anladım hemen sesinden. İlk arkadaşım açmıştı telefonu Kardelen'e ver beni tanır felan dedi bana verdi telefonu sen kimsin felan dedim boşver beni nasılsın felan dedi anladım zaten onun olduğunu sonra işte o sırada tamda mısır yiyorduk neyse siz mısırlarınızı yemeye devam edin dedi şoka girdim nasıl gördü ki bizi yoksa bu şehire mi gelmiş Allah'ım çok tırstım ya. Sizce gelmiş midir? Yani yanlış duymadığıma eminim.

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin şehre gelseydi karşına çıkardı. Ses duymuştur telini değiştir ve 11818 de gizle

0|0
    0|0
    • Katılıyorum kesin gelirdi karşıma amacı o zaten.

Erkekler Ne Diyor 21

• salladı merak etme eğer rahatsız oluyorsan savcılığa suç duyurusunda bulun en fazla bir fazla bir haftaya çıkar ortaya bak daha rahatsız edebiliyor mu

0|0
    0|0
  • Sesten anlamıştır ya da gelmiştir geçmiş olsun seni bir ara sokakta yakalayıp tecavüz edicek.

Ama sorun değil savcılığa başvurucaksın tecavüzden önce birşey yapmazlar önce tecavüz.

1|1
    1|0
    • Bardak mısır yiyorduk yaaav nasıl duysun onu imkansız acaba mısır alırken felan mı telefon yanlışlıkla açılmış olabilir mi ki ? :D

• Telefonu eline aldığında açma tuşuna bastıysan arama kaydını kontrol et.

• gelmiştir kesın

0|0
    0|0
  • bizde yedik numarası yaparız. :)

0|0
    0|0
  • Geçen mısır yerken yakaladım seni şimdide ks de benim kulağımı çınlatıyorsun,seni hücrelerine kadar ayırıp çekirdeğinle oynadıkdan sonra big bang teorisini çürüteceğim.

0|0
    0|0
  • Cindy link . !

0|0
    0|0
  • Dikkatli olmanda fayda var.Birşey yediğini anlaması hadi belki de direk mısır demesi düşündürücü.

0|0
    0|0
  • dikkat et kızım yanı bu olaylar kucuk seylerle baslar psıkopatın ne yapacagı bellı olmaz annen baban abın yok mu soyle

0|0
    0|0
    • Annemin haberi var :)

• Aynen lise sağol dikkat edeceğim :)

• rica ederim. lıse cagı guzeldır guzel gecırmeye bak

• iymisin bişey içmedin dimi

0|0
    0|0
  • dikkatli ol derim pek yalnız gezme

0|0
    0|0
  • psikopat her şeyi yapar dikkatli ol!

0|0
    0|0
  • Ben olsam gelirdim hani sevmek gibisi var mi yaww

0|0
    0|0
    • Sevmenin sınırı olmalı bence bu psikopatlıktan başkası değil takıntı resmen sevgi değil

• Ya tbi ne kadr rahatsz etmistr bilemm ama ayarini bilen birisne sans verlmli diyorm tbi benim dsncem:)

• sırf onun için şehrmi deyiştrdn sen geldiyse oraya dikkat et derm kenedene

0|0
    0|0
  • bizde yedik

0|0
    0|0
  • bence telde mısır yediğinden dolayı sesleri duymuştur.

0|0
    0|0
  • Evet Hatırladım Ama Sende de Hata Vardı Biraz :)

0|0
    0|0
    • Ama ben nerden bileyim onun öyle mannyak olduğunu. Anneme bile anlatmıştım çok iyi çocuk diye :D :D :D

• :D ee açıp içinede bakamıyacağına göre iyimi kötümü diye sende haklısın :)

• evet evet aylarca senin psikopat için üzülmüştük geldi aklımıza :/

0|0
    0|0
  • ne cektın sen be ne cektın

0|0
    0|0
  • insanlar hayatlarının büyük bölümünde mısır yedikleri için tahmin etmek zor olmamıştır...

0|0
    0|0
    • Tam o esnada biraz tuhaf değil mi :)

• Aynen mısır dedi neeeeeee mısır mı dedim bir bağırmışım :D :D :D :D

• :)) eğer film olsaydı sapık kesin mısırcı olurdu :)) ne kadar rahatsız ediyor, sana polis yolu gözükmüş galiba :))

• sapık değildir belki gizli bir hayranındır işte yine burdayım kardelencim =))

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşadığını söyledin mi?

Seni daha önce gördü mü?

Görmediyse nereden biliyor?

0|0
    0|0
    • Samsun'da oturuyordum ben oda Samsun'da oturuyordu işte tanıyoruz birbirimizi konserde felan falanda beni bulmuştu öyle yani. Markette gördü takıntı oldu denizde gördü daha peşime düştü. Taşındım Samsun'dan haaala bırakmıyor

• Bi buyugune devret işe yarar

Kızlar Ne Diyor 6

• Telefonla konusurken arkadaşın mısırdan bahsetmiştir bir şeyler söylemiş mırıldanmış oda duymuştur diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
    • Ay bilmiyorum ikimizde şaşırdık arkadaşımla o anda saniyelik oldu zaten :S

• Öyledir illaki mısırdan bahsetmiştir arkadaşın düşünsen biraz belki aklına gelir

• Sesinden duyması mümkün değil o mısırın. başka şeylerde düşünmüş olabilirdi o mısrdan evet sizi görmüş. fazla yanlız gezme ve son olarak canım MISIR ÇEKTİ !

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle sizi görmüş olmalı yoksa nerden bilebilir dikkat numaranı da değiştir bence

0|0
    0|0
    • Telefonum özele kapalı olduğu için mecbur arkadaşından aradı. Anlamadım ya tanıdığı felan vardır belki. Gelse karşıma çıkardı

• sen numaranı değiştir her ihtimale karşı başına bela olur

• Kaç senedir aynı numarayı kullanıyorum evet değiştireceğim son 4 hanesini :S

• üçüncü sayfa haberlerine konu olmadan polis git

0|0
    0|0
  • şuan burda bile olabilir

0|0
    0|0
  • bence dikkatli ol sevgilim dedigin adam neler ya^piyor o ne yapar kim bilir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...