Bjk Fb maçı sizce kimin hakkıydı? Videolu?

Bjk-Fb maçı sizce kimin hakkıydı.3-2 Bjk kazanmıştı. Bence gol ofsayt ve Gomez faul yaptı Ersan kırmızı verilmedi sizce kimin hakkıydı.

• Fenerbahçenin tabiki.
    42% (5)40% (8)41% (13)Oy Ver
  • Bjknin di.
    50% (6)55% (11)53% (17)Oy Ver
  • Bjkliyim ama Fenerin hakkıydı.
    8% (1)5% (1)6% (2)Oy Ver
  • Bjkliyim cvp verip engelliyeceğim seni.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Kanka sen niye hep şahe açıp aynı soruları soruyorsun

0|1
    0|0
    • Baksana herkes ağlama diyor ve bence haklılar yapma boyle

• Eminsin onlar ondan mı cvp verip engelliyorlar ben hakemlik yapıyorum futbolu herkesten iyi biliyoruum.

En İyi Erkek Görüşü

• 15. geleneksen Fenerbahçe Mayıs Ayı Ağlama Şenlikleri başlamış gene. O maç Beşiktaş'ın hakkıydı, Fener üç ön liberoyla oynayıp oyun kitledi ve ilk yarı bayağı baskılı oynadı ama üç gol yemekten kurtulamadı.

0|4
    0|0
    • Bu arada Gomez'e penaltı yapıldı verilmedi, Fener'in ikinci golünde top çıkmıştı ama Volkan'ın çabası hatrına ben sayarım o golü.

İşiniz gücünüz ağlamak, 'Galatasaray yatacak' diye ağlıyordunuz, yatmadılar, şimdi gene başladınız ağlamaya bu sefer de ilk derbi için.

Alvez'e faul varmış, ulan Alvez bile itiraz etmedi, Gomez bir an çekti diye faul mü verilir? Hiç mi Premier Lig izlemiyorsunuz siz? Adamlar öyle itip kakılan herkese faul vermiyor.

• Ya git biraz hakem kural kitabını okudun mu kulakdan dolma şeylerle mi karşıma geliyorsun ben o sınava girdim 98 aldımda senin tartışıyorum sen neyi biliyorsunda benimle tartışıyorsun tahmininle mi yoksa kulakdan dolma şetylerle mi karşımdasın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Gs yatar ağlaması bitti simdi de bu mu başladı eyy fake :)

O mac sahada ezen Beşiktaş vardı , gerçi kime laf anlatıyorum sen dünkü derbide gs ezdi diyecek kadar futbola uzaksın.
    İkinci derbide olmayan faulden atılan gol ve canerle alperin kırmızı görmemesini araştır önce

0|3
    0|0
  • gs-fb maçında tac a çıkan topla gol atıp, o golle ikili averajla son hafta şampiyonluğu kovalayan bir takım benim gözümde her zaman haksızdır

0|3
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/a39J45.jpg

Adam gibi hesap açıp delikanlı gibi karşıma gelene kadar cevap hakkı yok sana lale

1|3
    0|0
  • aglama aglama.. erkek ol biraz..

1|3
    0|0
  • Bunları düşünme hedef 1 milyon fake

Beşiktaş eze eze şampiyon.

0|2
    0|0
  • bir bitmediniz ya

0|2
    0|0