Ailem neden böyle davranıyor anlamış değilim.

Anneme facebook açtım kadın evde sıkılmasın bütün gün diye işte kullanmayı öğrettim filan şimdi bir ara annem şifremi biliyodu her gün girer kendiminki sandım diye benimkini kullanırdı ben şifremi değiştirdim şimdide şifreni ver diyor yahu benim hiç mi bir özel hayatım olmasın vermedim işte sonra telefonumu kurcalıyor zaten bir şey yok biliyorsun neden yapıyor anlamıyorum. Sonra bir kadın kurs veriyordu işte dedim oraya gidicem bir sabah var kurs bir de akşam sabahkine git dediler. işte ben kursa filan gittim sonra sınav haftası hem sabah hem akşam gidiliyormuş söyledim bunu hemen sorgulamaya başladı erkeklerde geliyor mu yok şöyle mi yok böylemi diye...Ben okula gidince bilgisayarı da kurcalıyor geçmişten görebiliyorum. Her geve ben erkeden uyutmaya çalışıyor...Ama bunların hiç birisini abime uygulamıyor anlamıyorum bıktım usandım artık böyle sıkılmaktan her geçen gün dahada olgunlaşıyorum bunu mu anlamak istemiyor. Arkadaşlarımın annesi örgüsünde çeyizinde bide benimkine bak bıktım bu kadından bazen öyle sıkıyor ki keşke annem olmasaydı diyorum...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• aileler hep böyledir malesef

0|0
    0|0
  • yaş kaç kankacığım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...