Sevgilim ne zaman regl olacağımı kaç gün kaldığını merak ediyor

Sevgilim ondan utanmamam gerektiğini ona ne zaman regl olacağımı ve kaç gün kaldığını söylememi istiyor. Sizce söylemelimiyim ?

0|0
13|19

En İyi Kız Görüşü

• söyleyebilirsin. ona göre sana daha anlayışlı davranacaktır. benimki heh senin şey günün gene alınganlığa başladın tamam aşkım alttan alıyorum demeye başlıyor o günlerde daha çok nazımı çektiriyorum güzel oluyor :D

1|0
    0|0
    • Anlıyor zaten bebeğim regl mı oldun diye soruyor evet cevabını verince bana güzel şeyler söylemeye başlıyor

• hmm ne güzel işte, söyle :)

• Umarım evlenirsiniz sen bu gence fazla güveniyorsun hadi hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 19

• ilgilensen bir türlü ilgilenmesen bir türlü arkadaş. yukarı tükürsem saç aşşagıya tükürsem sakal.

aranızdaki muhabbete bağlı. bilirse ona göre davranır fena mı ?

0|0
    0|0
  • Bilmesi en dogal hakkı bence ki iyide olur o gunlerde kızlar cekilmez olur hep trip filan bari ha bunun regl günü ondandır deyip üsten alabilir sana ped alabilir v.s

0|0
    0|0
  • sanırım senı azdırmak ıstıo

0|0
    0|0
  • tabiki oda ona göre davranışlar sergiler

0|0
    0|0
  • sevgilin bilmiyoki basına gelecegini ben benimkine söle dedim eskiden trip atamazdı gergın olurdu şimdi hastayım benı anlaaa ıyyy bılse basına ne gelcek söle demezdı sen söle hastayım de doğal bişe

0|0
    0|0
  • Neden soruyo iki seçenek var:

1.O günlerde sana dikkatli davranıcak ya da kaçıcak.

2.Ya da seninle sevişmemeye özen göstericek

0|0
    0|0
  • bi yerden başlamak lazım...:)

0|0
    0|0
  • erkekler kendileri yasamadıgı için merak ederler birde o gün için plan yapmamak için soruyordur

0|0
    0|0
  • bilmiyorum de salla

0|0
    0|0
  • soran kızları regl konusunda konuşturup tahrik olmaya çalışan bir erkeksin her halinden belli la :)

0|0
    0|0
  • ben de sorarım.ona göre tripli zamanlarında kaçayım işim var derim eheheh

0|0
    0|0
  • gel sen benim kulağıma söyle :)

0|0
    1|0
  • iyide bunun sağlıkla ne alakası var kanka ama regl ilgimi çeker hangi gün oluyon banada söyle :)

0|0
    3|0
  • söyle ya nolcak evliler birbirine söylemiyorlar bence sevgililerde söylemeli

0|0
    0|0
  • sanane ya uzak dur de

0|0
    0|0
  • sevgilin bunları duyup beyinsel tatmin oluyo söyleme bence kadınsal seni ilgilendiren bir durum sapıkmı ne bu adam

0|0
    0|0
  • Özel bir şey bu söylemek zorunda değilsin uzun süreli bir ilişkiyse söyle. Dün sevgilin olan birine de bunlar söylenmez.

1|0
    0|0
  • 1 kereden bisey olmaz.

0|0
    0|0
  • bilse ne olacak ped mi alacakmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• o bunda utanmıysa

sende utanma yüzüne vur

1|1
    0|0
  • söyle söyle bişey olmaz :) çok anlayışlı sevgilin var bence çocuk sana nasıl davranacağına daha rahat karar verir. örnek sinirli bir anında alttan alır

1|0
    0|0
  • Bunda sakincali bir sey göremiyorum.

1|1
    0|0
  • Demekki anlayışlı biriymiş, hem o günlerde sinirli olursan daha anlayışla karşılar.

1|1
    0|0
    • Atar yapınca beni güldürmeye çalışıp mutlu olmamı sağlıyor. Karnım ağrıyor deyince üzerime battaniye örtüp karnıma masaj yapıyor.

• Daha ne istiyorsun? Mutluluklar dilerim:)

• Ne meraklı bir şe.

0|1
    0|0
  • Söyle aman ne olacak

0|1
    0|0
  • Ona neymiş ince hesaplarmı yapıyor acaba ahaha

0|0
    0|0
  • soyledigin gunlerde telefonunu kapatip tum irtibati kesecek :(( demedi deme .

0|0
    0|1
  • kalbinin sesini dinle

0|0
    0|0
  • ilişkinizin daha başlarındaysanız söyleme. 6ay 1 yıl geçmisse söyle bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • Israr etmesi çok meraklı olması tuhaf.

1|0
    0|0
  • söyle ne zaman sıçacağını da söyle

6|1
    1|0
Yükleniyor...