Spora gitmeden 2 ya da 3 ya da bir saat önce Karbonhidrat ağırlıklımı beslenmek lazım Protein ağırlıklı mı?

Spora gitmeden 2 ya da 3 ya da bir saat önce Karbonhidrat ağırlıklımı beslenmek lazım Protein ağırlıklı mı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Protein agirlikli beslenmen lazim aksi taktirde yaptığın spor da bosa gider. Protein almadigin zaman yaglardan kilo veremezsin. Kaslarini kaybedersin. Proteini hiçbir zaman atlama

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karbonhidrat ağırlıklı ama protein de tüketmek lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce karbonhidrat sonra protein ki kas olsun

0|1
    0|0
  • diyetisyen tavsiyesi spordan önce karbonhidrat, spordan sonra protein.

0|0
    0|0
  • Tabiki protein karbonidrati yakman zor olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karbonhidrat ağırlıklı beslenmek lazım. Spor sonrası protein ağırlıklı

1|1
    0|0
    • kafamda ki soruya cevap boldum
      1 kilo 200 gram vermişim bu ay 65 kiloyum şişko değilimde
      900 gram yağdan vermişim gerisi kastan gitmiş ona üzüldüm ondan soruyorum

• O önemli değil kilo verirken sadece yağdan gitmez zaten kastanda gider. Kilo olarak düşüksün almaya çalış bence

• Meyve ye meyve :D

0|0
    0|0
    • Meyve kesinlikle sporda yasak

• Sebzelerden alabilirsin, ya da diyet salata uygulayabilirsin. Yemeklere katabilirsin. Mesela ben balık kizartacagim zaman baligi yağda değil kendim sıktığım portakal suyunda kizartiuorum. Hem yagsiz oluyor hemde sağlıklı oluyor. Sadece meyvelerde de yok ayrıca sebzelerden de karsilayabilirsin bunu

• @Ayicikpoposu ben 2 senedir çeşmede "Iron Man" Triathlon yarışlarına katılıyorum böyle beslenmedim şahsen :))

• Ben hergün 10 yumurta yiyorum gerisini martılara atıyorum nasiplensin yavrucaklar

0|0
    0|0
    • sen çok güldür güldür izliyorsun :D

• Aynen 😂 ama spor öncesi karbınhidrat iyidir antreman boyunca daha dinç olursun sonrası protein

Yükleniyor...