Eski sevgilim bu sözde ne demek istedi?

Eskı sevgilim aynen şyle yzmış:

Bakmak ve görmekten öte gitmek istiyorsanönce önyargılarından arınmalısın iyi geceler :)) demîş. Ne demek yanınbu?

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bakmak ve görmekten öte gitmek istiyorsanönce önyargılarından arınmalısın iyi geceler...

Hemen FACE ime yazmalıyım, neden? BOOK unu çıkarmasak olmaz, ileride okuruz, imza günümüze de bekleriz. Biraz daha edebi şeyler okusanız zehir gibi olacaksınız. Genel mana da bu tür cümleler ile diyalog kurmayan, bu kelimelere itimat edip kaydeğer görmeyen o kadar çok kadın var ki bu bile bir güncel zaman mucizesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yani işler gözüktüğü gibi değil ama sen önyargıyla yaklaştığın için bunu fark edemiyorsun

gibi birşey olabilir, en sağlamı koşarak uzaklaş oradan...

0|0
    0|0
  • bana vermemek için benden şüpheleniyor ya da güvenmiyor olmalısın bu önyargılarından kurtulduğun zaman mutlu olacağız <3

0|0
    0|0
  • ona karşı olan düşüncelerini tekrar gözden geçir hemen kalemini kırma tekrar düşün ve ileriye kadar gidebileceğini gör evlenmeye kadr gideceğini .. sen iyi düşün bunları eski sevgiliyi affetmek daha da mutsuz edebilir seni

0|0
    0|0
  • amaç sana atlamak bu kadar basit buse . seni hazırlmaya tava getirmeye ısıtmaya çalışıyo :) acı ama gerçek bu

0|0
    0|0
  • sana mı yazmıs bunu

0|0
    0|0
  • felsefe yapmıs gece gece s... et :d

0|0
    0|0
  • Ayrintida su gizli: Bu basit bir iyi geceler mesajidir bence sadece konusmak istemis

0|0
    0|0
  • ön yargılısın diyor işte

0|0
    0|0
  • önyargılarından ayrıl demiş

0|0
    0|0
  • diyorki: çok detaya inme önyargı yapma basit düşün olduğu gibi gör

0|0
    0|0
  • özet geç p*ç yaz altına yorum olarak

0|0
    0|0
  • seni geri kazanabilmek içinn ufak bir numara

0|0
    0|0
  • Ön yargıların a.k demiş

0|0
    0|0
  • ön yargılılarını bırak bana gel diyo

0|0
    0|0
  • Sevişmeye var mısın demeye getirmiş heralde bakirelik gibi şeyleri at kafandan gibi sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bakmak ve görmek ötesini 'anlamak' istiyosan önyargılarından arınmalısın.

0|0
    0|0
  • S*çmış batırmış ama önyargılı olma demek istemiş

0|0
    0|0
  • Önyargılarımı yıkmak istiyorsan önyargımın parçalarını japon yapıştırıcısıyla birleştirme diye yaz duvarına ..Sonra da benden selam söyle..

0|0
    0|0
  • At Gözlüklerini Çıkar Demiş..Olaylara Sabit Bakma Farklı Açılardan Bak Demiş..Tabi Onada

0|0
    0|0
  • laf sokarak güya önyarglı biri oldğunu dile getirmiş.

0|0
    0|0
  • Beni derinlemesine tanimak için önyargilarini kenara birakmakisin demis

0|0
    0|0
  • Önyargılarından kurtul demek istiyor.

0|0
    0|0
  • yanı once tarafsız dusun demek ıstemıs..

0|0
    0|0
  • artik ver demek istemis.

0|1
    0|0
  • Önyargılı davranma demiş.

0|0
    0|0
  • soruyu okuyunca direk senden bişey istedi sende bunun doğru olmadığını söyledin o da seni ikna etmek için böyle söyledi diye düşündüm "bilinmeyenyol" un dediği gibi :) ya ben kötü niyetliyim ya da sevgilin

0|0
    0|0
Yükleniyor...