Evlendiniz ve Hamile kaldınız, Eşiniz size hediye alacak, yazılı bir t-shirt üzerinde ne yazsın?

Hadi hanımlar hayal gücünüzü kullanın:)

Evlendiniz ve Hamile kaldınız, Eşiniz size hediye alacak, yazılı bir t-shirt üzerinde ne yazsın?

(Bunada yazan erkek olursa yuh artık)

Güncellemeler:
1- soru orjinal kendi sorumdur başka siteler çalmasın.

2- Eşiniz size dediki ne yazdırayım ona göre cevap verin lütfen:)

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Erkekler yazmazzsa olmaz En yaratıcı fikirler bizden cıkar yahuu :)

şimdi hem gül hemde seç :)

Hamile Bayan Davası:

Yaklaşık 8 aylık hamile bir bayan otobüse biner. Karşısında oturan adamın ona gülümsediğini farkeder. Hemen başka bir koltuğa geçer.

Bu sefer gülümseme sırıtmaya dönüşür ve bayan da tekrar yer değiştirir. Adam daha da eğleniyor gibidir.

Dördüncü yer değiştirmede adam kahkaha atar, bayan adamı şoföre şikayet eder ve o da adamı tutuklattırır.

Olay mahkemeye intikal eder. Hakim adama (yaklaşık 20 yaşındadır) söyleyeceği bir şeyi olup olmadığını sorar.

Adam cevap verir:

- Sayın Hakim, şöyle oldu: Bayan otobüse bindiğinde durumunu farkettim. Üstünde ”Çift Nane İkizleri Geliyor” yazısı olan bir reklam afişinin altına oturdu ve ben de sırıttım.

Daha sonra kalktı ve üzerinde ”Logan’ın ağrı kesici merhemi şişikleri azaltır” yazılı afişin altına oturdu; ben de gülümsemek zorunda kaldım.

Daha sonra ”William’ın büyük çubuğu yaptı” yazan deodorant afişi altına oturunca kendimi çok zor tuttum.

Fakat Sayın hakim; dördüncü defa kalkıp ”Goodyear kauçuğu bu kazayı önleyebilirdi” afişinin altına oturunca ben tam koptum!

ve Dava Sonucu aynen şöyledir:

Dava düşmüştür.

1|0
    0|1
    • Buna diyecek lafım yok+1:)

Yorum serbestte soru kadınlaraydı bu yüzden bunu yazma gereği duydum:) Regl dönemde kullandığınız ilaç diye soru çıkıyor erkekler en çok cevabı veriyor anlaşılır gibi değil hani:)

• Sanırım öyleler:)

• ahhh o hapları kullanan erkeklerin ağrılarını birde sizler bilebilseniz der ve uyku moduna gecerim ei gecer cümleten..

• Sizin,eşiniz ve doğacak çocuğunuzun isimlerinin kombinesi güzel olur ve beyaz tşört üzerine pembe yazı ile. Örnek : elif-burak çocuk mert elbumert gibi veya ebm gibi :))

ALLAH analı babalı büyütsün.Sevgilerle...

1|0
    0|0
  • loading...

1|3
    0|1
  • Temel atildi,acilisa 9 ay var )

1|2
    0|1
  • bir aslan doguyor<3<3

2|0
    0|0
  • "dikkat çocuk çıkabilir"

1|0
    0|0
  • Baby is coming ...

1|0
    0|0
  • nasıl da koyduk :D

1|3
    3|1
  • oglum göster amcalara pipini bakim :))))) Umarım oğlum olur yazdırcam bunu :))))))

1|0
    0|0
  • Görev Başarıyla Tamamlandı... :)

1|1
    0|1
  • Yüzde yüz yerli malı :)

1|0
    0|0
  • ben " karının üstüne ceketimi atsam hamile kalıyor diye yazacağım :)

1|0
    0|0
  • Bir sen bir ben bir de bebek :D

1|0
    0|0
  • hamile kalırsam düşünürüz bea 9 ay içinde bulunur bişey nasılsa :d

1|0
    2|0
    • O kadar çekilmez bence:) Seni alan çok bekleyecek belli oldu:)

• işte bunun için zor erkek diyolar bize

keh keh :d

• hamile bu yazsın

0|0
    0|0
  • Tam karin bolgesinde X? baskili bi' t-shirt olabilir.

5|1
    3|1

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...