Boston Maratonu'ndaki terör saldırısını duydunuz mu ?

Terörün bir kez daha gerçek yüzünü görüyoruz ! 2 ölü 22 ağır yaralı ve onlarca yaralı var ama spor yapan masum insanların suçu ne ?

Bu Allah'ın belaları suçu yine dinimiz İslam'a atacaklar ama sonuçta olan insanlara oluyor , anti terörizm !

Şu görüntüdeki adamın suçu ne ? link

Bu da patlama anı ; link

Güncellemeler:
Aşk sorusu sormadığım için kusura bakmayın :(

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• ABD'de ruh hastası çok, olması normal.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• lanet olsun ya şu terör her yerde hala devam ediyo ve içimizden birileri sürekli olarak onlara yardım ediyo resimdeki adama çok üzüldümm ve inan bu çok iğrenç bişey ya bunu yapanlarda insan resimdeki de insan neyi amaçlıyolar hiç bir zaman anlamadım ve anlayamıcam sanırım :@

0|1
    0|0
  • terörle iç içe yaşayan bir toplum için çok sıradan bir haber-olay.

adamlar her şeyi iptal etmişler.bize tüm zamanlar yaşattıklarını tek bir gün yaşayamıyorlar, ödleri kopuyor.

0|1
    0|0
  • Masum insanların zarar görmesi üzücü :(

0|1
    0|0
  • en vahşi hayvanlar bile kendi türüne bu kadar zarar vermiyor diyorum, susuyorum artık ben.

0|1
    0|0
  • Intikami aliniyor merak etme

0|2
    0|4
  • Dinimizle alaksaı yok terör bu. Söyleyecek söz bulamıyorum ki...

0|1
    1|0
  • bunu yine bir amerikalının yaptığı belli hatta amerikanın bizzat yaptığı belli kimse kolay kolay böyle bişey yapamaz sağlam arkası olması lazım ve kim olduğunuda biliyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Harbi dende sucu yine muslumanların üzerine atacaklar terörist adı altında. Bence tetörist denilen şey abd ye bağlı . adamlar bunlar sayesinde istediği ülkeye giriyor. İstediği ülkeyi karalıyor.. En basitinden

İkiz kuleler Şimdi ikiz kuleleri teröristler mi patlattı . Bırakın Allah ınızı severseniz.

link

0|1
    0|1
  • İslama atsınlar ya da başka bir yere çeksinler ben şunu bilirim. İslamda İnsanın içinde Allah sevgisi vardır içinde Allah sevgisi olan bir insan bunu yapmaz

0|1
    0|0
  • ölen her kim olursa savaş bile olursa savaşta kazanan hiçbir zaman olmaz savaşı insanlar kaybeder. O kadar olayla bile ilgisi olmayan büyük harflerle yazıyorum İNSANIN ölmesi yaralanması çok üzücü bir durum etnik kökeni dini dili ne olursa İNSAN canı bu kadar ucuz olmamalı olayı kınıyorum insan ölümüne sevinen sapık zihniyetler de bu terör olayını düzenleyenler aynı kefede benim için.

0|1
    0|0
  • Cevap veren kişi sayısı az, muhtemelen söyleyecek söz bulamadıklarından. Hoş bir durum değil, terör meselesi bir seviyeden sonra kan davasına dönüyor, kısır döngüye giriyor.

0|1
    0|0

• en azından devlet törürü değil. suçluları belli değil. ya yer yüzünü kendi arenası sanan terör devletlerine ne demeli?

0|1
    0|0
  • İnsanları bitiren bu güç mücadelesi olacak. Birbirlerini kırsınlar bunu anlamadıktan sonra ipimde değiller hiç biri

0|1
    0|0
  • bakalım şimdi nereye demokrasi getirecek amerika

0|1
    0|0
  • Duydum pek bakmadım ama terör her zaman islama kalıyor ama islamcıları kıskırtıp teröre surukleyen kendileri..

düşüncesiz insanlar eylem olsn diye yapıyolar haksız yere insanlara kıyorlar

0|0
    0|0
  • bence türkiyede kenetlenme zamanı...yabancılar uzun zamandır islamafobi içerisinde fakat bundan önce şuan ki durumu dğerlendirmeli...ve sana hak veriyorum malesef dedğin gibi

0|0
    0|0
  • Izlemedim ama kesin Suriye yapmistir. Haydeyin orayada ozgurluk goturelim.

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki terörün en önemli destekçisi Amerika ve İsrail'dir.

beni pek ilgilendirmiyor

0|1
    0|2
    • nasıl hakaret etsem bilemedim. küfretsem daha önce küfrettiklerime hakıszlık; hayvan desem şu yazdıkların hayvanlığa bile sığmaz.

• onlara da sesimiz çıkıyo her insan eşittir devletin yaptığı zulm halkı bağlamamalı

• kimse kendini kandırmasın.beni ilgilendirmiyor sadece.

demek istediğimi herkes yanlış anlıyor.iyi oldu diye birşey demedim ki ilgilenmiyorum dedim.

• Terörün dini imanı olmaz terör terördür işte. Masum-suçlu, çocuk-kadın-yaşlı dinlemezler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...