Görüşlerinizi merak ediyorum?

arkadaşlar 90 kiloyum. hergün düzenli olarak 2 saat bisiklet sürsem,1 saat hızlı tempo yokuş çıksam, bol bol su içsem,6 dan sonra hiç birşey yemesem, sıkı bir kahvaltı, ara öğünde meyveli yogurt, akşamda salata karnıbahar gibi şeyler yesem, yarım saatte ip atlasam mekik çeksem felan kilo verebilir miym?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• aksamlari yemeden durursan helal olsun 😄

0|0
    0|0
    • zor oluyor ama başka şeylerle ugrasıyorum ders çalışıyorum felan :D bir şekilde geçior

• hımmm haklısın sanırım :) ama şöyle bir durum var... yaş 20 doğuştan şeker hastasıyım... doğdum doğalı asla zayıf olmadım nasıl bir duygu bilmiyorum ve bunu yaşamak istiyorum. bu kadar zorluk çektikten ve o tadı aldıktan sonra sanmıyorum geri dönecegimi :) çok teşekkür ederim yorumların için :)

• valla ofistekiler ayda bir rejim yapip birakiyorlarda ona istinaden yazdim zaten
      gecmis olsun. verirsin inşallah hadi bakalım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• okurken yoruldum hepsini yapabilecekmisin peki okurken yoruldum ben -.- valla şunu diyim ben bir çok şeyi aynı anda yapıp çabuk sonuç almak istemek yenrine daha proğramlı ve kendine uygun bir şeyler seçmelisin, öyle bir şey yazmışısın ki duyan gelmiş gibi ip atlamak, bisiklet yokuş çık nebiliyim, daha gerçekçi ve uzun vadedye yayılmış proğramlar ile sonuç alırsın.. yılmamak bu işin anahtarı

0|0
    0|0
    • 2 aydır düzenli oalrak bu dediklerimi yapıyorum.15 kg verdim şükür ama 2 haftaya yakındır 90 kg de takıldım kaldım ne yaparsamda bir türlü düşemedim... ne yapmam gerekiyor gerçekten bilmiyorum. farklı fikirler çıkar diye sordum soruyu...

• çok teşekkür ederim mavi bey :D

• eyvallah pembe

• Verebilirsin

0|0
    0|0
  • just do it

0|0
    0|0
    • wat izit taym :D :D :D teşekkürler

• Rahatlikla

0|0
    0|0
    • teşekkür ederimmmm

• ama en onemlisi 1 ay boyunca, her sabah ayni saatler kahvalti yap. aksamlari salata ye

• Verirsin vermesine deee bunları yapacağından eminmisin önce kendine bir sor derim

0|0
    0|0
    • aslında şöyle söyleyeyim 2 aydır yapıyorum bunları...15 kg verdim ama 90 da taakıldım kaldım 2 haftadır öyle meraktan sordum :)

• çok teşekkür ederim

• Sıkı bir kahvaltiyi unut sen :D

0|0
    0|0
    • ahhh neden :D

• ehhh pardon efenim bir daha olmaz ehehhe :D teşekkürler değerli yorumların için :)

• Estağfurullah ne demek efenim :)

• Vücudun da yağı geçtim hücre kalmaz asdafda

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • ben 53 kiloyum bundan 3 yıl öncede 50 kiloydum spor olarak günde 6 km yürürüm :D tafsiye ederim :D

0|0
    0|0
    • teşekkür ederimm 6 km değilde bisikletten sonra 3-4 km anca yürüyorum yokuş şeklinde...

• eh belki

0|0
    0|0
    • ne yapmam lazım fikrin var mı?

• bedenin kendine bir sınır çizmiş ve o sınıra ulşamış. şimdi yapman gereken.. ruhen ve bedenen istikrarını bozmadan daha önce yaptıklarının dozajını çok az arttırman.. belirli bir süre bu kiloda kalabilirsin bedenin dengeyi kurana kadar.. ama en ufak tavizde verdikerlin gerİGELİR

• haklısın çok teşekkür ederim biraz değişiklik iyi olacak :)

• ölmezsen veririsin canım :)

0|0
    0|0
    • ölmem ölmem Allahın izniyle :D ama biraz daha kilolu yaşarsam can sıkıntısından ölcem :D

• bu kader kafaya takma be canım salla gıtsın :)

• Verirsin ama bu kadar kendini kasmana gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki ama kalıcı olurmu bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...