İlk aşkınızı gördüğünüzde içiniz cız ediyor mu?

Çok sevdiğiniz ya da aşık olduğunuz birini bir süre sonra gördünüz ya da karşılaştınız içinizde bir burukluk olur mu yoksa hiç bir şey hissetmez misiniz?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Etmezmi ilk aşk en saf hali. link

1|0
    0|0
  • allaha şükür oyle bir durum olmadı en güzeli de bu tek takıl zamanı gelince o bulur seni :) oyle bir durumla karşılaşmış olsa idim eğer o beni bırakmışsa sebebsiz yere yüzüne bakıp güle güle giderm elime telefonu alıp aşkım diye konuşurum :)

0|0
    0|0
  • ben ilk aşkımı hatırlamıyorum bu nasıl iş lan :(((( hangisi ilkti diye düşünüyorum da tam ayırt edemiyorum.

1|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun, Ayrılalı 15 yıl oldu. O kadardır da görmüyorum.

Görmeme bile gerek yok. İçimin cızı hiç geçmedi. Öteki tarafta onunla olma

hayalleri içindeyim. Bu dünyada olmadı , belki ahirette...

0|0
    0|0
  • ilk aşkımı görsem tanımam

0|0
    0|0
  • Her gürüşümde söylüyorum neler kaçırdığının fakına vardınmı diye :)

0|0
    0|0
  • ilk ve son aşkımdan 3 ay önce ayrıldım ve hala göremedim..görmeyeyimde yürek dayanmaz..

0|0
    0|0
    • Henüz geç değil ya

• ayrılırken çok göz yaşı döktüm ben..gözlerimden dökülen her damla yaş senin mutlu geçireceğin bir günü mutsuz kapatsın diye...attığı mesajın sonundada göz yaşların birbir çıkıyor demiş.. içim acıdı pişman oldum belkide :/ ama çok acı çektirdi çoook

• Haketmiş bende hep ettim tuttu . Bi gün okul çıkışı yürürken motoru üstüme doğru sürdü hızlıca gecti inşallah düş o motordan diye bağırdım dönüp ertesi gün bizim okula geldi sol gözü açılmıyor kan toplamış beyaz kısmı bildiğin siyaha dönmüş gözüne bakamadım içim gitti ben beddua etikten 2 saat sonra kaza yapmışlar arkasında oturan arkadaşım dedi bana kızım niye beddua ediyorsun ya dedi sen dedikten 2 saat sonra uçtuk dedi bende haketti dedim ama içim acımadı değil çok fenaydı gözü ondan

• hissederim acilmadiysam gene hissederim gercekten hoslanti varsa hissetmeyecek insan yoktur.

0|0
    0|0
  • link bu sarkı aklıma gelıyor

0|0
    0|0
  • artık onu görünce uyuşuyorum , hissiyatımı kaybediyorum bomboşum bomboşşşş

0|0
    0|0
  • Bi özlem duygusu bir neler yapıyordur duygusu olur elbette

0|0
    0|0
  • kurtulduğum için şükür bile ederim...

0|0
    0|0
    • Olur öyle seyler

• tamam be aaa her cevabıma cevap yazmak zorunda mısın :| ...

• ilk aşkımı arıyorum hala geldim gidiyorum bu fani dünyadan hala aşk arıyorum ne boktan bişeymiş :)

0|0
    0|0
  • heycanlanırım heralde.. dılım tutulur sonra hıc konusmadan bakmak ısterım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • arada görürüm ettiği oluyor ama s... değil :D

0|0
    0|0
  • Gorsem tanırmıyım acaba:

0|0
    0|0
  • Yooo olmaz

0|0
    0|0
  • kalkmıyo bile

0|0
    1|0
  • Yıllar yıllar oldu görmeyeli 6-7 yıl falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu sitede bu tür sorular hiç sorulurmu :).Neden diye merak ediyorsan burası eski sevgililer tapınağı.İnsanlar eski sevgililerine şarkı yollamak isteyince İsmail YK anın allah belanı versin en favorilerde.İnsanların bir çoğu exlerine eski sevgililerine çok öfkeliler.Ben bunu hiç bir zaman anlamıyorum.Bana gelirse benim ilk sevdiğim kişi yaşamadığı için sevgime ve aşkıma daima güzellikler içinde anıyorum.

0|1
    0|0
  • midem bulanıyor

1|1
    0|0
  • Öhö öhöö:(

1|0
    0|0
  • Yaklaşık yüzyıldır görmedim garibanı:)

1|0
    0|0
  • cız etse iyi,beynim-beden dilim error veriyor..

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum ki çocukluk aşkı heralde :D

0|1
    0|0
  • sızlar en derinden.

0|1
    0|0
  • Sanırım ederdi

0|0
    0|0
  • o şimdi evli mutlu burukluk elbette oluyor saf ve temiz bir aşk yaşamıştık sonucta

0|0
    0|0
Yükleniyor...