Kilolarımı kasa dönüştürmek istiyorum nasıl olur?

1.60 boyum var 82 kiloyum spora yazılsam ne kadar süre içinde kilolarım gider?

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• dusunulen ve bılınen en hatalı şey kılo kasa donusmez ayrıca kılonuz epey bır fazla bu yuzden en az bır 45-50 kılo arasında olmanız ve korumanız gerekmektedır bunun ıcın sıze onerım haftada 2 kardıyo duzenlı ve hesaplı gunluk kalorı mıktarı ıle 1-2 sene ıcınde 36 bedene dusersınız unutulmaması gereken tek sey gunluk ıhtıyacınız olan kalorıden fazla almamanız kardıyoyla zaten yakıma gececegınız ıcın zamanla hafıfleyeceksınız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bayan isen, kas yapma bence. İtici durduğunu düşünüyorum. Ee kusura bakma ama biraz kilolusun da. Boyum 1.62 ve 50 kiloyum. Geçen diyetisyene gittiğimde bunun 'normal' kilom olduğunu söyledi. Bundan yola çıkarak söyledim. Spora yazıl ve bence bir diyetisyene de git. Tavsiye verir o sana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 5 ay sürer

1|0
    0|0
  • Bogazina sahip olursan yeter. spor felan hikaye.
    Aksama kadar tepinip aksamda börekleri cörekleri yersen istersen spor salonunda yat yine kilo veremezsin.

0|1
    0|0
  • Az yiyecen hergün 1 saat koşacan şeker-ekmek hiç bir şekilde yemiyecen en az 3 litre su içecen ve günde 2-3 bardak yesil cay veya kahve içecen... Takribi 2-3 aya istediğin vücuda ulaşırsın.. Bu arada yağ kasa dönüşmez dönüşseydi şu an aenold olmuştum.. Sen hem kardiyo hemde bol bol swuat yap 3 ayda istediğini elde edecen.

0|0
    0|0
  • 2 sene.

0|0
    0|0
  • spor diyet

0|0
    0|0
  • o kilo kasa dönüşmez. çok kilolusun önce zayıfla.

0|0
    0|0
    • Bencede ama zaten spor ve diyet yapıcam

• kilonun kasa dönüşmesi die bişey yok spor yaptıkça kilolar erir ve kaslar gelişir ortaya çıkmaya başlar 82 kilo en iyi ihtimalle5-6 ayı bulur

0|0
    0|0
  • kasa döüşürmü

0|0
    0|0
  • Kılo kasa donuzmez mk sağdan soldan duyuyonuz.

0|0
    0|0
  • en az 9 ay sabretmelisin.

0|0
    0|0
  • yediklerine dikkat etmen lazm 5 6 ayda olur sanırım bende kilo veriyorum

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme yapacan ama bırakırsan sarkar her yerin

0|0
    0|0
  • Hımmm

0|0
    0|0
  • Kilo kasa dönüşecek heeee iyi güldüm 😄

0|0
    0|0
  • Bize gel

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya yağ kasa dönüşmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yağ kasa donusmez once yag oranini dusur kasida yaparsin tosunum :))

0|1
    0|0
  • kılolar kasa donusturme olayını yanlıs anlamayın 1.60 boyla aynı kıloda kaslı olmak ıstıyorsan asırı kaslı olman lazım once ıdeal kılona gelmen lazım yag oranını dusururken agırlık aktıvıtelerede onem verırsen sonuc alırsın :)

0|0
    0|0
  • Önce zayıfla yolun uzun

0|0
    0|0
  • Sanırım uzun zaman alır ve düzenli yapman gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...