Siz daha önceki sevgilinizle birşey yaşamamışsınız sonrasında şimdiki sevgilinizle yaşadınız...

ondan soğurmusunuz ona olan sevginiz azalır mı bide kızın geçmişi konusunda zaten şüpheliydiniz bunları yaşadıktan sonra daha da şüpheniz artar mı artık o kızı sevme şansınız var mı

Güncellemeler:
benim sevgilim benim hep önceden neler yaşadığımı sorar bende pek birşey yaşamadım dedim ama ikna olmadı gibi kapattı konuyu öyle sonra biz birşeyler yaşadık ama onunla yaşadıklarımı önceki sevgilimle yaşamadım ama geçmişe takıntılı olduğu için sizce benimle yaşadıysa onlada yaşamıştır diye düşünür mü soğur mu benden vazgeçer mi

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi Oldu Tatlım..Evet Düşünür..Net!

0|1
    0|0
    • :(( sevme ihtimali yok mu

• Bir Müddet Böyle Dene Bakalım Sakin Kal..Hala Takıntıları Devam Ederse En Yakın Zamanda Terket..Sonuçta Bu Yaşnda Bir Ruh Hastasıyla Uğraş İstemem :)

• zaten öyle güvensiz bakarsa hep ayrılırım yapcak birşey yok

Erkekler Ne Diyor 3

• yasaşamak gerek

0|0
    0|0
  • bana yaz mesaj anlatıyım sana

0|0
    0|0
  • ne alaka ya niye sogusun insan? hiç bir şey anlamadım sorudan:)

0|0
    0|0
    • ya sevgilimin geçmiş takıntısı vardı işte neler yaşadın önceki sevgililerinle falan dedi bende pek birşey yaşamadığımı söyledim ama bu yine pek ikna olmuş sayılmaz fakat sonra biz birşeyler yaşadık işte öncedende aynı şeyleri yapmış olup olmayacağımı yine düşünür mü benden vazgeçer mi diye korkuyorum

• e hayırlısı o zaman. fazla kurcalama, sen kafana takarsan onun da taktırırsın. boşver düşünmemiştir bişey.

• tamam teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorunun Türkçesini Alabilirmiyiz Tatlım

0|1
    0|0
  • Sevebilir.

geçmiş geçmişte kalır ama onun düşüncesini bilemeyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...