Arkadaşlar kollarım bacaklarım kısaca bütün vücudum yumuşacık sıkılaşabilir miyim?

Sımsıkı bir vücudum olsun istiyorum bunun için yüzmeli miyim nasıl bir spor yapabilirim en etkili çözüm ne olabilir 😄

Güncellemeler:
5 yaşımdan beri yüzüyordum, lisede beşte kalkıp önce havuza ardından okula giderdim. Bırakınca baya kötü oldu vücudum löp löp oldu

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzmek en iyisi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 yıldır spor yapıyorum vücut taş oldu yaparken zevkde alıyorum düzenli spor beslenmeyle sıkılaşırsın canım

0|0
    0|0
    • Of ya ben de istiyorum aynısından

• thanks tatlım spora başlaman dileğiyle görüşürüz

• canım teşekkür ederim😘

Erkekler Ne Diyor 19

• Yüzmek kaslari yumuşatir.. ayni anda tüm kas yapisini calistiran başka bir spor da yok.
    ayrica yüzmek kolay değildir. süreklilik ister. onun dişinda fitness tek alternatif. tani son dönemlerde dansla fitleşmekte çikti ama pek randiman alamazsin. sana önerim fitnes yap hocalarin uydurma kondisyon listelerine aldanmadan.. herkese ayni reçete veriyorlar zira. en lüks mekanda bile.. gelişimine göre kendine yol ver arada vir yüzmeye de git..

ayna karşisinda seb bile kendine inanamayacaksin 3-5 sonra..

0|0
    0|0
  • fitness yapacaksın

1|0
    0|0
  • Yumuşacık kalsana 😄

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • her gün sabah kahvaltısında ve uyumadan önce 5 yemek kaşığı çimento ye. yemeklere de katabilirsin veya sütle de alabilirsin 2 günde daş gibi olma garantisi ile :D

0|0
    0|0
  • Fitness'a başlayarak taş gibi bir vücuda sahip olabilirsin. Düzenli çalışma, düzenli beslenmeyle olayı çözebilirsin

0|0
    0|0
  • evet yüzme olabilir fitness ta olabilir bide düz koşu haftada iki sefer falan perotein ve lif kaynağını iyi alman gerekiyor günlük olarak. yediğin ürünlerde besin değerleri olur onlara dikkat edere yesen çok iyi olur senin adına ;)

0|0
    0|0
  • Vücudunun sıkılaşmasını istiyorsan yemene içmene dikkat etmen gerekir ayrıca terleyerek vücudundaki yağlarıda atman lazım ve spor yapman lazım bence internetten biraz araştır sana uygun birşeyler bulacaksındır o plana göre hareket et :)

0|0
    0|0
  • yuzme olur soguk dus lada olur; ama yumusak olmak demek kotu demek degildir

0|0
    0|0
  • iyide çok taş gibi vucut olsun isteme bunu erkekler sevmez azcık yumuşaklık olsun erkek vucudu gibi kız çok itici

0|0
    0|0
  • yumuşak iyidr

0|0
    0|0
  • ne güzel işte ne güzel mıncıklanırsın sen he :)

0|0
    0|0
  • Bana gel sıkılaştrym seni😄

0|0
    0|0
  • Ooo ne güzel, yastık gibi yani. :)

0|0
    0|0
  • taş gibi diye vucudu sıkı olana denmiyor haa haberin olsun :D

0|0
    0|0
    • Ahahahajahaha yok lan sıkı olana deniyor, selülitsiz falan, Rihanna gibi yani

• neb iliyon elledin mi rihannayı :D

• Belli oğlum. Diğer ünlüler adım atarken bacakları sallanıyor löp löp Rihanna sımsıkı sımsıkı

• yüzmek ya da fitness

0|0
    0|0
  • Hafif Fitness Öneriririm Kardio&Fitness Karşımı Bir Çalışma ile Fit ve Sıkı Bir Vücuda Ulaşabilirsin

0|0
    0|0
  • en etkili çözüm yüzme

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...