Dünkü GS-BJK maçından sonra GURUR-LANananlar kimler?

Dünkü GS-BJK maçından sonra GURUR-LAN-ananlar kimler?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlı olmanın verdiği gurur
    Kalbimizin en derin yerinde durur
    Sadakat üzüntü mutluluk onur
    Siyah beyaz hayatın gerçeği budur..!

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Yendiğimiz için mutluyum ama biraz abartmıyor musunuz? Bjk süper mi futbol oynadı hayır. Şampiyon mu oldu hayır. Meşaleler falan ne oluyoruz. Tamam şampiyon olalım sonra her gün havai fişek atılsın. Sonra Allah korusun 2 hafta sonra şampiyon olamazsak bir ömür o görüntülerle dalga geçecekler.

0|2
    0|0
    • 2 yarı 5-0 6-0 olabilirdi daha ne bekliyorsun :D
      şampiyonluk garanti değil, tabiki

• Tamam ama 5-6 olmadı sonuçta. Pozisyon yakalamak iyi bir şey ama atamadıktan sonra anlamı yok. Bence Beşiktaşlıların sakin olması lazım.3 maçtan en kolayını oynadık daha bu maçın zorluğu bir ise Osmanlıspor maçının zorluğu 2 Konyaspor maçının zorluğu 3tür. Tamam belki akşam Fb puan kaybedecek falan ama yine de önümüzde çok zor maçlar var. Sonra şampiyonluk kaçarsa ne olacak Herkes Şenol Güneş İstifa Fikret Orman İstifa diyecek halbuki şimdi sorsak sakin kafayla herkes biliyor ki yönetim de Şenol hoca da müthiş işler başardı. Zaten Bjk taraftarının en zayıf noktası her şeyi abartıyoruz. Sevincimizi de üzüntümüzü de

• Ben gururluyum Galatasaraylıyım takımın o kadar iyi oynamasını beklemiyodum böyle oynasınlar 5 tane yesinler.

1|1
    0|0
  • tabiii :) Beşiktaş♥♥

0|1
    0|0
Yükleniyor...