3 ayda 15 kilo verebilir miyim?

Arkadaşlar boyum 167 kilom 75 ideol kilom 59 muş 3 aylık sıkı bir spor salonuna yazılmak istiyorum sizce 3 aya 15 kilo verebilir miyim ne yapmam lazım?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Metabolizma hızına bağlı birazda ve aktivite oranına 3 ayda 10 kg yağ yakmıştım. İdeal kilon 59'a rahat verirsin yinede bir araştırmanı tavsiye etmekteyim. Zira doktor değilim ve çoğu insanın bilgisi olmadan fikri olmakta :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üç ayda on beş kilo verirse kırk yaşında ki kadınlar gibi hem yüzün hem vücudun sarkar. Benim boyum 163 73 kiloydum. Ideal kilom 56 üç aydır spora gidiyorum su an 64 kiloyum ve çok sağlıklı kilo verdim.. ne yüzüm sarktı ne vücudum. O hayatta gitmez dediğim göbeği bile gitti. Hatta eğer platese ağırlık verirsem ideal kiloma ulaştığımda kum saati görünümünü yakalayacagima eminim 😎

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Manyakmısın tabikide verebilirsin. Definasyon dönemlerimde ben haftada 3 kilo verdiğim oluyo :) sen yeterki iste

1|0
    0|0
  • Veremezsin

0|0
    0|0
  • haayır

0|0
    0|0
  • verirsin spor+diyetle zor bişey değil

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Çok rahat verirsin. Ama kilo vermenin temel şartı kilo almana sebep olan çok yemek. Onu azaltacaksın..

0|0
    0|0
  • evet verebilirsin

0|0
    0|0
  • veremezsin

0|0
    0|0
  • Verirsin bazı teknikler biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Vere bilirsin

0|0
    0|0
  • azar azar sık sık ye

1|0
    0|0
  • diyet ve duzenli spor

0|0
    0|0
  • ben 2 ayda 20 kg verdim.. sıkı diyet ve sporla.. ama kilom fazlaydı o yüzdende hızlı gitmiş olabilir.3 ay olmazsa 5 ay olsun :) geç olsunda güç olmasın boşver canım :)

0|0
    0|0
  • Verirsin de kısa sürede geri alırsın.3 ayda 15 kilo vermektense aylık 2 kilo vermek hedefin olsun, yemeklerden ufak kısarak ve spor yaparken uzun vadede zayıflarsın. O yüzden 3 ayda 15 kilo vermeye falan çalışma. Az ver ama kalıcı olsun.

0|0
    0|0
  • Rahat verirsin duzenli diyet ve sporla

0|0
    0|0
  • sporun yanında rejimde yaparsan cok rahat verirsin.

0|0
    0|0
  • sağlam bir tokmakçı bulursan 1 ayda verirsin 15 kşlo

0|0
    0|0
  • ölürsün :D

0|0
    0|0
  • azim çaba ve dengeli beslenmeyle tabiki evett :)

0|0
    0|0
  • Veremen canim veremen

0|0
    0|0
Yükleniyor...