Bu fenerlilerdeki Galatasaray aşkını bana açıklayabilir misin?

Hepsi bir GS avukatı oldu. Yok gol nizami değilmiş yok gs haketmiş yok hakem gsye böyle yapmış. Noluyoruz gençler 😀 hepsine benden bir soda sindirmenize yardımcı olacaktır

0|5
4|37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aziz'e göre ebedi dostmuşuz ne manağysa.
    Böyle dost düşmanımın başına..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Şöyledir bu futbolda herkes kendi çıkarını düşünür. Misal Beşiktaş puan kaybetmiş olsa Fenerbahçe'nin işine gelir şampiyonluk umudu daha da yükselir. Fakat bu maçı Galatasaray'ın alması lazımdı Uefa cezalarını sildirtmeleri için büyük bir şansı teptiler şimdi. Fenerbahçeliyim ama fark etmiyor benim için hangi takımın kazanmış olması hak ederek kazandığı sürece. Fenerbahçe alsa iyi olur 4. yıldızımız olur fakat ligde uzun süre 2 takım şampiyonluğa oynuyordu bence arada değişiklik şart Beşiktaş olsun derim ki şahsen Konyaspor, Osmanlıspor, Bursaspor gibi takımlarında şampiyon olmasını isterim çünkü lig genelde 2-3 takım arasında geçiyor şampiyonluk yarışı. Diğer takımlarda güçlensin ki ligde rekabet artsın bence daha izlenebilir olsun ligimiz.
    Maça değinirsem kazandı mı kazandı fakat sahaya top, taraftar, hayvan vb. girdiğinde oyun durur. Hakemin hatası da buydu işte oyunu durdurtmaması. Fakat bu Fenerbahçe'nin bahanesi olamaz bu zamana kadar niye saçma sapan puan kaybettiniz diye sorarlar adama şampiyonluğu 1 maça bağlamak olmaz.

0|0
    0|0
  • Tek yumurta ikizleri gibi , golü birine atiyorsun diğeri ağlıyor :)

0|4
    0|0
  • Fenerbahceliyim... gol gayet nizami pozisyonlar bir gram alakasi yok :) Besiktasa tebrikler buyuk ihtimalle bu sezon sampiyon olacaklar. Sosa sac bas yoldurmustur ama size bugun :)

0|2
    0|0
    • Tebrik ederim ya gerçekten hâlâ dizlerim ve avuç içim sızlıyo 😀

• Olabilir Basaksehirde saglam rakip onlarda avrupaya gitme gibi bir hedefleri var. Zaten yarin kaybedersek sampiyonluk gidiyor. Acikcasi guzel maclar bekliyor iki takimida. Osmanlispor Konyaspor, Galatasarayin onunde bulunan takimlar :)

• Son maça kadar belli olmayacağını düşünüyorum bu işin bjk bu iş bitti derse kaybeder şampiyon fener.

• O "F" küçük olmuş ya bundan sonra "B" küçük olur. İstemediğini yapma!!!
    http://www.manzara.gen.tr/w1/Kızgın-bebek.jpg

0|0
    0|0
    • Ahh canııım üzülme sen ya seneye inşallah 😀

• Ohhh bugünde geldi, çok şükür😏

• Tarafsız gözlem ile oyunu değerlendirebilen taraftar gerçekten takımını seven taraftardır bence. Ben GS"li veya BJK"li Fenerbahçeli değilim. Dün arkadaşım çağırdı tesadüfen izledim. GS iyi oynadı, BJK stresli idi. Defansın bir anlık kaçırması ve gol atması ile BJK kazandı. Normal lig bitimine doğru stres başlıyor. Kötü oynamış veya oynamamış önem kazanmıyor. Şenol Hoca gerçek anlamda BJK"a hayat verdi. Furbolcular sorumluluk sahibi olmuş başta Quaresma. Disiplin gelmiş.

0|0
    0|0
  • boşver takılma onlara herkes bu sene eğileccek önümüzde :D

1|0
    0|0
  • :D bu sene olmassa üzülürüm len bu adama
    www.youtube.com/watch

1|0
    0|0
  • Dertlerinin GSyi savunmak olduğunu sanmıyorum 😊

0|0
    0|0
  • İşlerine öyle geliyor çünkü o eminim dün tüm fenerliler Galatasaraylı olmuştu 😄 ama yapacak bişey yok şikesiz bir şampiyonluk hayırlı olsun Beşiktaşa

1|0
    0|0
  • fener ağlama der susarım :)))

1|0
    0|0
  • Sizinde 3 yıldız olma vaktiniz geldi abla sizde haklısınız

0|2
    0|0
    • Yıldız sevdalısı olmadık hiçbi zaman

• @janti1907
      @esin_1907_

Önce namağlup şampiyonluk ve statsız şampiyonluk yaşayın da öyle konuşun. Son 25 yıl da olan şampiyonlukları ve Beşiktaşın da 3 yıldır stadının olmadığını hesaba katarsan kimin başarılı olduğunun sonucu ortaya çıkar. Bir gs li olsanız neyse diyeceğim, hadi gidin basket izleyin :D

• @esin_1907_ Çek cumhuriyetinin 3. lig köy takımı olan Sigma Olomouc dan 7 gol yiyen takımın taraftarları İngiltere liginin köklü takımı Liverpool dan 8 gol yediğimizi hiç konuşmasın. :)

• Olay şu gb gs kardeş nereden dersen ikisine ONUN çocukları bir nevi kardeşler :)

0|0
    0|0
  • Haftaya da Osmanlısporlu olacaklar :D

Osmanlı - Fb kardeşliği ahahaha

0|1
    0|0
  • Tamam sakin ol fanatik

0|0
    0|0
  • Renk kardeşi olanların böyle konuşması beni hiç ama hiç şaşırtmıyor hepsine rağmen şampiyon Beşiktaş yazacağız

0|1
    0|0
  • 😂😂 it ürür kervan yürür Kartaliçem takma o renklileri 😉

0|1
    0|0
  • ne bjk yi ne de fb yi hiç sevmedim. hele bjk den nefret ettim. ama dersen ki kim şampiyon olsun, ikisini de desteklemem. hak eden olsun

0|0
    0|0
  • Gs aşkı denmez ona fenerbahçeye karşı yapılan operasyonların sonuncusunu konuşuyoruz

0|0
    0|0
  • Aslında hepsi gs li ama çaktırmak istemiyolar

0|0
    0|0
  • Şikeci GS beter olsun

0|1
    0|0
  • İyikide cimbomun yenilmiş :) fenere nahhh yıldız :)

1|0
    0|0
  • 6s 2 sene avrupaya gidmiyecek. bjk son zamnlarda puan kayıbı yaşayacak Şampiyon fener olacak.

0|0
    0|0
  • butun hakem hocaları , golun nızamı oldugunu soyluyor. ayrıca kural kıtabınada bakabılırler. eger sahaya gıren kısı oyuna etkı etmıyorsa , hakem pozısyonu devam ettırebılır.

0|0
    0|0
  • ha haaa bir galatasaraylı olarak diyorum ki " 4. yıldızı taktıracak göz var mı bize " :D

1|0
    0|0
    • İşte beklenen hareket 😀

• şampiyonluk beşiktaşın, kupa bizim , fenere yine kol saati kaldı :D konyadan haber gelip 2. bir anonsa kadar 2dk. şampiyonlukta kutlayabilirler tabii :D

• şampiyon olamiyorlar laylaylom

0|0
    0|0
  • Hahaha koyduk mu gs ye de fenerli olduğu halde gs yi destekleyene de 😂👍😎

0|1
    0|0
  • İnsan karısını sevmez mi :)

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Her fenewli birgün Galatasarylı olacaktı zaten 😄

0|0
    0|0
  • kimseye bir getirisi yok. boşuna tartışma ortamı yapıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• Ülkenin hali ortadayken ne maçı be gülüm 5 yaşındaki çocuk ölüyor sehitler veriliyor keyfinizi bölmek istemem ortam buyken konuşulan bunlar olmamalı

0|0
    0|0
    • Ülke bu haldeyken sen napıyosun? Burda boş boş konuşmakla ülke kurtarılmaz

• Dua ediyoruz mesela en azından orda insanlar ölürken boş seyler için sevinmiyoruz su an orda patlama olurken gündemin konusunun maç olması onların daha da canını sıkıyıdur eminim

• Bizim dua etmediğimizi nerden biliyosun? Senin gibi sözde düşünceden daha fazlasına ihtiyacı var onların

• Tebrikler ♥

0|0
    0|0
  • Sizin iyiliğiniz için her şey ❤

0|0
    0|0
Yükleniyor...