İtalya İspanya ve İngiltere 5.leri bizde şampiyonluğa oynar mı?

şu anki takımları demiyorum yani genel olarak .ne düşünüyorsunuz ? bu konu çok önemli bence

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• ispanya ve ingilitereninkiler şampiyon bile olur

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ingiltere ve ispanyanın 5.leri ilk 3 ü zorlar bizde ama italya 5.cisi imkansız. çünkü italya kulüpleri mali kriz içinde,milan bile, tiago silva,ibrahimoviç,pato ve pirlo gibi yıldızlarını sattı mali sebeplerle. lazio gibi başaltı takımlarını gördük işte en önemli oyunları lorik zana :) 35 lik sürekli sakat olan kloseyi saymıyorum bile. lazio bizde olsa ancak ptt 1.ligde play off u zorlardı.

0|2
    0|3
    • Laizo yorumun beni güldürdü :D Lazio Fener'e elendi ama Türkiye liginde oynasa iddaa ediyorum şampiyon olurdu.

• bak ya deli yaptın beni :( ama belli Lazio şampiyınluğa oynar ve olurdu yani küçümsememek lazım Lazio baya iyi takım bizim ligde şampiyon olabilirlerdi.

• he he olurdu,en iyi oyuncusu lorik cana olan takım bizde kesin şamp.olurdu :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Oynarlar tabi esas mesele Türkiyedeki büyük takımlar İspanya ya da İngiltere liginde kaçıncılığa oynar ben onu merak ediyorum

1|1
    0|1
  • Mantıklı cevap vermek gerekirse kültür çok farklı onların futbol kültürü ile bizim futbol kültürümüz farklı şimdi onlar burada mecbur Türk futbolcu oynatacaklar yani bu ligde kendi kadroları ile oynarlarsa bu defa adeletli olmaz onların hepsi yabancı biliyorsun bizde 6 tane oluyor bir de oraya yabancılar gidip oynuyor ama senin gözünden bakarsak dengeli olmayacağından oynar ama denge unsuru olmaz

0|0
    0|0
  • Rahat oynarlar İngiltere İspanya İtalya ligleri takımları fizik kondisyon açısından çok iyiler bizimkilerden daha iyiler mentaliteleri iyi iyi profesyoneller kadroları bizimkilerin kadrosundan daha iyi kaliteli o yüzden o saydığın liglerdeki takımlardan 5. olan gelse burda şampiyon olur. Hele hele İngiltereden 7. 8. takım bile burda şampiyon olamasa bile rahat şampiyonluğa oynar.

0|2
    1|1
  • Galatasaray ve fenerbahçeden sonra 3.lüğe oynarlar

0|1
    0|0
  • İngilterede kümede kalmaya oynayan takımlar dahi bizim ligde şampiyonluga oynayabilir.İtalya futbolu bence cok iyi değil,Juventus-Napoli-Milan'ı bir kenara koyarsak,diğelerinin hepsi zorlanır.İspanyada'da Barca-Madrid dısında Valencia-Malaga var,gerisi bence süper ligde orta sıralara oynar.

0|1
    0|1
  • İtalya'nın zor

İngiltere'nin rahat oynar

İspanya'nın ilk 3

0|1
    0|1
    • İspanya'dab Real Sociedad gelse iddaa ediyorum bizim ligde şampiyon olurlar.

• İngiltere liginin puan durumu

5 Tottenham 32 17 7 8 55 40 15 58

6 Everton 32 14 13 5 51 37 14 55

Kesinlikle oynar.

0|0
    0|0
  • oynar bence bu fotbolla oynar ama bizim ligde herşey farklı

0|0
    0|0
  • çok zor ve anadolu takımlarının kalitesi arttıktan sonra 3 büyükler daha hızlı daha iyi oynamaya başladılar.

0|0
    0|0
  • İngiltere hariç diğerleri muamma..

0|1
    0|1
    • çok zor ve anadolu takımlarının kalitesi arttıktan sonra 3 büyükler daha hızlı daha iyi oynamaya başladılar.

• sonuncuları bıle oynar ıngılterenın

0|0
    0|0
  • Açık ve net, oynar.

0|0
    0|0
  • Yaa arkadaş futboldan anlamayan yorum yapmasın gelmiş Lazio için Ptt 1. lig'de play off'u zorlar diyor yoruma bak yaaa .

0|2
    1|1
Yükleniyor...