Sizce maçta hakem hatası var mı?

Sizce maç tekrarlanmalı mı yoksa 3 puanı aldı mı bjk sizce sonuç ne.

• Maç 72 de 0-0 tekrarlanmalı kural hatası var.
    42% (5)27% (6)32% (11)Oy Ver
  • Hayır 3 puan hakkımız.
    33% (4)55% (12)47% (16)Oy Ver
  • Bjkliyim ama açık kural hatası var maç tekrarlanmalı.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    25% (3)18% (4)21% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• pozisyona müdahale yoksa , kural hatası da yoktur. ağlamayın artık be kardeşim. biz yenildik ağlıyor muyuz? beşiktaşın 1 senedir dişini tırnağına katıp, hakederek geldiği bu noktada şampiyonluğunu kutlarım.

0|2
    0|0
    • Keşke okuman olsa.

• Peki git biraz oku ve gel.

• ya olm otistik misin sen? aç googledan kuralları oku. ha okuma yazmam yok diyosan da, git televizyon aç spor yorumcularını dinle. tek ben söylemiyorum kural ihlali yok diye. köpeğiniz mete kalkavan gole engel olamadı diye kudurmayın. size bu senede 4ncü yıldız yok. havlamanız bundan zaten.

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim, gol gayet nizami disarda bulunan kisinin hic bir sekilde oyuna etkisi yok. Kurallara gore konusursak sorun yok. Besiktas 3 puani aldi ve sampiyonluk kapasi araladi tebrik etmek lazim. Fenerbahce artik bir kendisine donup nerde hata yaptiklarini sorgulamalari lazim.

0|0
    0|0
    • Kuralı okudun mu be kuralardan sınava girdim ve hakemlik yapıyorum kuralları senden iyi biliyorum.

• Hakem her bölgeye bakmak hakim olmak zorunda değil mi sadece toğun oldugu bölgeye mi bakıcak öylemi vay be. Hem lo görmedi kulaklık yok mu 4. hakem söylemez mi bunuda mı bilmiyorsunuz yazık reziller sizin.

• Arkadasim hakeminde 2 gozu var ve o durum icersinde pozisyona odaklanmis durumda. Yan hakemde o pozisyona odaklaniyor cizgi hakemide. Burda soyliyecek isim 4. hakem ve buyuk ihtimalle soylemistir ama hakem pozisyonda bir etkisi olmadigi icin oyunu durdurmadi... asil durdurmus olsaydi buyuk bir hata yapmis olurdu. Kabullenmen lazim gol gayet nizami. Bu kadar basit. Iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ofsayt diyenler var ama ofsayt filan yoktu net gol. Tabi oncesinde adamin kendini yere atmasi, Sabrinin topu taca atması ve atagin bjkye donmesini saymazsak :) onun dışında golden bağımsız olarak mac kesinlikle durdurulmalıydı. Kesinlikle yapılması gereken ve hakemin yapmadığı birkaç şey daha vardı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gol nizami , bütün hakem yorumcular boyle dedi ama bazıları hala ağlıyor

0|0
    0|0
  • ağlamayın girin fifanın sitesinden bakın hakem hatası yok ayrıca hiçbir maç hakem hatasından tekrarlanmaz bu kadar mı cahilsiniz.

0|1
    0|0
    • Fifanın sitesine bakmama gerek yok ben o kuralları okudum sınava girdim 98 aldım sen gir bak ihtiuyacın var.

• Neden soruma cvp veremiyorsun hiç mi bilgin yok hep başka yöne çekiyorsun konuyu çok mu bilgisizsin.

• kural hatasıdır, seninle dalga geçmek bile zevksiz ya

• yok bence

0|0
    0|0
  • Bu kaçıncı hesap? Bu kaçıncı hakem hakem deyişin? Tüm Dünya gol de hata olmadığını açıkladı.

0|1
    0|0
  • şampiyon beşiktaş

0|1
    0|0
  • ne derseniz deyin 3 puani aldik birsey degismez artik

0|2
    0|0
  • Gsliyim ancak gol nizami

0|1
    0|0
  • var tabi