Spora başlayacağım Önerileriniz nelerdir?

Ya harbi gelişi güzel kafanızda söylemeyın şuna başla şuna başla diye . size göre en iyi spor hangisi boks mu yoksa body mi ? ben 3 ay gidipde ayrılanlardan olmayacağım önden 2 senelık paramı vereceğim zaten.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boks'a git..

Görüntü olup icraat olmayacağına, boksa git biraz cesaretli ol..

0|1
    0|0
    • Değilmi şef bende öyle düşünmüştüm görüntü pek önemli değil. boyum 192 86 kiloyum kick boksmu yoksa önerebileceğin başka bir spor türümü ?

• Umarım doğru bi' karar verirsin.

Yakşamlar..

• Body'ciler de görüntü var icraat yok mu ? Kusura bakma da ben hayatımda senin kader kıskanç bir adam görmedim.

Kızlar Ne Diyor 1

• boyun uzunsa tabi ki body ama bana kalırsa en iyi spor BASKETBOL

0|0
    0|0
    • Yaşım 21 1.92 boy 86 kiloyum baskete gerek yok bodyi yakıstırıyorlar ama benım amacım ezip geçmek yani :) görüntü pek önemli değil.

Erkekler Ne Diyor 4

• bence dene hangisi hoşuna gider ise onu yap body çok yorucu bir spordur başlmadan söyliyim ben 1 .5 yıldır yapıyorum

0|0
    0|0
  • yuh 2 sene çüş paran yazık ya sıkılırsa ya bişi olursa illa boksla body arasındamı kaldın?

0|0
    0|0
    • Body öylesine yazdım kardeşim ya judo ya da kick boks olacak.

• judoya yazıl derim ben turuncu kuşağım çok iyi bir spor kendimni savunma çok etkili oluyor.

• hangi spor olacagını başkalarna degil kendine sormalısın ne istiyorsun önemli olan bu boks başkadır body başka bodyde görsellik ön plandadır boks ise dövüş sporudur senin tarzn hangisi buna sen karar vermelisin

0|0
    0|0
    • YOk body öylesine yazdım zaten benım amacım.adam indirmek. ya judo ya da kick boks olacak seçimim.

• kick boksa git belki fazla kasın olmayacaktır ama fiziksel kuvvetin ve özgüvenin tavan yapacaktır zaten 1.yılın doldummu 1.92 boyla 3-4 adam döversin

0|0
    0|0
    • Judo ya da kick boks 2 sinin arasındaytım şuan şef.

• bırak judoyu antik guntik dövüş sporlarını başla kick boksa yumruk tekme misss

Yükleniyor...