Gelin gençler kuralı açıklıyorum size? Gs - Bjk maçı için?

Kuralı anlatyım size bakın. Sahaya 1 kişi girerse eğer pozisyon 18 deyse yani. Pozisyon thlike geçene kdar devam eder. Bak 1 kişi ve 18 de var. Ama sahaya 5 kişi girmiş top 18 de değil emin ol top atak pozisyonunda ata olmamış daha ve sahada 5 kişi var orda Marcelo bıçaklansa oyun devam edermi 18 de olsa bile durması lazım.
Rıdvan Dilmen: "Top ceza sahası dışındayken Mete Kalkavan'a taraftarın sahaya girdiği söylenmişse, hakem %100 hata yapmış demektir."
Not:Bjk taraftarı 3-0 yeneriz filan tarzında söylüyordu ben emin olmayın Gs yi evinde yenen yo diyordum malasef 72. dakikasından 0-0 maç başlıyacak peki sizce neolucak maç tekrar oynanıcak mı.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• mete kalkavan oyuncunun girdigini görmedi ve o sırada gol oldu zaten... hakemin bir suçu yok bence... vesahaya giren oyuncu hiç bir şekilde oyuna müdahale etmemiş ki gol iptal olsun... ve taraftarın girdigi yarı sahada tek bir oyuncu bile yok... oyuna müdahale olsa tamam haklısınız ama hakem görmedi işte bence abartmanın bir anlamı yok...

1|0
    0|0
    • Hakemin kulaklığı yok mu hakemler nasıl haberdar oluyor birbirlerinden sen futboldan anlıyormusun.

• verilecek kadar iyi değilsin demekki ! ötede oyna

• Ya Marceloyu bıçakalasa o pozisyona devam mı ettirmeli hakem durdurlmalı mı.

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce trt stadyumda açıklama yapıldı , fifa kuralları ortada , pozisyonun aktif olarak olduğu yerde olmadığı ve son anda fark edildiği için gol nizami denildi

Boşuna çırpınma , gs evinde yenilmez diyordun yenildi çırpınmak yerine Beşiktaş i alkışla

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kopyala yapıştır yapıyosun heryere al rıdvan ve senin gibi cahiller için çektim
    http://hizliresim.com/VakJvZ

0|1
    0|0
    • Evet ben okuma özürlüyüm sen anlama özürlüsün.. Ağlamayın artık bgn alayınız kaypak oldunuz dönekler sizi yatın sindirin

• Yok yok nato kafa nato mermer. Cahille tartışma önce seni kendi seviyesine çeker sonra tecrübesiyle yener demişler. Benden bu kadar...

• Tamam ozaman orda ne yazıyor bana yazsana bir kişi mi diyor kaç kişi demiş o kuralda yaz bana ordaki cümleyi yazmanı istiyorum bakalım kiminkş kafası mermer.

Erkekler Ne Diyor 1

• alakası yok federasyon başkanı kim cevap açık

0|0
    0|0
    • Öyle Mete Kalkavan Tolhgaydan çok maça çıkdı 2 hafta üst üste Mete çıkıcakmış maçlara Osmanlı ve Konya maçlarını riske atamayız dedi Tff başkanı.

Yükleniyor...