Galatasaray hak ettiği bir maçı kaybetti, ne düşünüyorsunuz?

İlk yarı Galatasaray orta sahada üstünlük kurarak topu rakibe vermedi. Forvette Sabrinin oynaması Gsyi olumsuz etkiledi. Ve saatli bomba Donk oyuna girdi yine hediye bir gol verdi Bjkye

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• Hakettiği mi? Sen bence tekrar izle

0|1
    0|0
    • Sneijder le Emre ilk yari Bjk orta sahasina top vermedi

• Ahaha gormemişler nolucak işte ☺Neyse bunun tadini cikarin nasılsa 8 senede bir Şampiyon oluyorsunuz ahahah

En İyi Erkek Görüşü

• Malasef öyle oldu. Birde kural hatası 72. dakikadan maç oynanır Gs şikayet ederse kural ne diyor.
    Kuralı anlatyım sana bak. Sahaya 1 kişi girerse eğer pozisyon 18 deyse yani. Pozisyon thlike geçene kdar devam eder. Bak 1 kişi ve 18 de var. Ama sahaya 5 kişi girmiş top 18 de değil emin ol top atak pozisyonunda ata olmamış daha ve sahada 5 kişi var orda Marcelo bıçaklansa oyun devam edermi 18 de olsa bile durması lazım.
    Rıdvan Dilmen: "Top ceza sahası dışındayken Mete Kalkavan'a taraftarın sahaya girdiği söylenmişse, hakem %100 hata yapmış demektir."

0|1
    0|0
    • Mete Kalkavan maçı katletti resmen. Fener Gsye top oynatmazken Gs Bjkye top yüzü gostermedi.

• Aynen öyle ilk maçı da Gs ile o yönetti yazık.

• Ağlamışsınız resmen şampiyon BEŞİKTAŞK

Kızlar Ne Diyor 7

• Hak eden kazandı 😂

0|1
    0|0
  • Yinede her daim Galatasaray 💖

0|0
    0|0
  • Bende bir Galatasarayliyim fakat ne diyecegimi gercekten bilemiyorum

0|0
    0|0
  • İkinci yarı Beşiktaş üstün oynadı. Üzüldüm ya 15 dk daha sabredemediler :(

0|1
    0|0
  • Şampiyon Beşiktaşşş

0|0
    0|0
  • yav he he ya

0|0
    0|0
  • Fener ağlama :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Musleranin bu sezon en çok kurtarış yaptığı mac
    Gs nin kaleyi bulan ilk sutu 70 lerde muhtemelen
    Sadece Sosanin bile ikinci yari 3-4 ceza sahası içinden net kaçırdığı gol var

Sen hangi maçı izledin de hüzünlendin :)

2|3
    0|0
  • Nasıl hak etmek o ilk yarı kaleyi bulan tek şutu yoktu galiba beşiktaşın ise 8 şutu vardı yazık gerçekten kimler maç izliyor

1|1
    0|0
    • Topla oynama oranları?

• Celtic kazandi ama. kimse Celtic iyi oynadı demedi

• Tamam şimdi futbolu öğrenmeye başlıyorsun demek ki neymiş bir maçta oynama yüzdesi her şey değilmiş peki Celtic maçında %90 gibi bir üstünlük kuran Barça yeniliyorsa %54 ile oynayan Gs neyi konuşacak :) Bu mu üstünlük

• Bu sene bjk şampiyon olsun da gerisi önemli değil zaten kazansak bile şampiyon olma şansımız yok (Gsliyim ama bjk şampiyon olsun )

0|1
    0|0
  • İlk yarı evet iyiydik ama yine karşılıklı pozizyonlar vardı ikinci yarı kırılma anı bizim sabriydi yanlış hatırlamıyorsam karşı karşıya kaldığı atamadığı pozizyon bjk daha istekliydi ikinci yarı.

0|0
    0|0
  • Fenerli misin :D

0|1
    0|0
  • Gs sadece maçın ilk yarısını hak etti 2. Yarısını bjk hak etti Gsliyim ama objektif olmak lazım maçın genelinde Bjk bir tık daha ustteydi haklı skor

0|1
    0|0
  • Sadece pas yapmayı iyi futbol mu sanıyorsun? Hem orası Vodafone Arena olmadığı için de gs nin tribünlere pas yapması çok normal. 13 şut 1 i isabetli.
    Bizim de 19 şuttan 10 u isabetli iyi oynayan kim?

0|0
    0|0
    • İlk yarıda ayağınıza top gelmedi nerde iyi oyun? Adamların forveti yok Donk girmese görürdüm sizi. Fener Arenada Gsye top oynatmadi burdada tam tersi Gs bjkye oynatmadi

• Sen başka maçı izlemişsin herhalde :D

• İyi oldu

0|0
    0|0
  • anti fb ci olarak gs haketsede bjk kazansın şampiyon olsun gs li olarak bjk yi destekliyorum :) aferin donka

0|0
    0|0
  • Ilk yari guzel oyunun sezon boyunca gosterseydi besiktasla yarista olurdu ve bu mac dampiyonu belirlerdi ama bakma iyi oynadigina ikinci yari beklenen takimdi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş geçen sene hakettiği şampiyonluğu kaybetti sen ne diyorsun

0|0
    0|0
  • Forvet yok gol atamadık

0|0
    0|0
  • Tamam galatasaray ilk yarı iyi oynadı ikinci yarıda atakları vardı fakat bizim kadar hak etmedi

zaten hak edende 3 puanı cebine koydu

Forvette salih değil podolski oynadı.

0|0
    0|0
  • gomez çakar hevesn kaçar

0|0
    0|0
  • tümüyle ligde şike var kimsenin maç falan hak ettiği yok yani.

0|0
    0|0
  • gs bana kalırsa bilerek verdi biliyosun fenerden çok bjk sevior 75 de istese dağa çok defans yapıp 0-0 bitirirdi ama yapmadı çünkü madem kazanımyorum yiyimde bjk ye engel olmiyim kupa yolunda demiştir ama hakeden kesinlikle bjk deften çıkamadı :)

0|0
    0|0
  • haketti mi bilemiyorum ama fenerli olarak o gol geçersiz olması gerek,
    golün hemen öncesinde sahaya tarafatar giriyor arkasından görevli giriyor ama hakem maçı devam ettiriyor böyle bişey olamaz

0|0
    0|0
  • Şans be kanka boşver

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Donk net bos oyuncu

0|0
    0|0
  • ilk 45 dakika bjk hiçbir seveyim yapamadı. ikinci yarı gs kötü oynayınca bjk yenmesini bildi.

0|0
    0|0
    • * bjk hiçbir sıkim yapamadı

Yükleniyor...