Eski sevgilimle aynı futbol takımını tutmak istemiyorum, takım değiştirme fikrim çok mu abes?

Evet biliyorum tuhaf bi başlık oldu ama ciddiyim 4 gün önce 3,5 yıllık ilişkimi tamamen bitirmek zorunda kaldım içimi yakıyor kendisi ve ondan öyle nefret ettim ki aynı takımı dahi tutmak istemiyorum yani ben fenerbahçeliyim oda öyle ok ok ne saçma diye söylenenleri duyar gibiyim ama fenerliyim deyince bile ona sınır oluyorum suan tek bir ortak noktamız kaldı oda fenerbahçe şehirlerimiz dahi farklı sizce takımı değiştirme fikrim çökmü abes dalga geçmeyin sakin bak nefret işte böyle hissettiriyor himm ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar duvar saatim dolap süsüm battaniye dahil herşey fenerbahçe formalar atkılar uff hepsi orjinal bileklikler falan ama yani şimdi açık ve net o adamdan ayrılınca içimde ah semih abi seni seviyorum neyse bu takıma bı sogukluk oldu hayır aslında olmadı bu ne zor üzerine bu kadar düşünmedim sanırım yuh bu kadar önmlimiymiş diyorum :) tamam bu benım kararım en cok hangı takımın adı yazılırsa farklı kişiler tarafından o takıma geçiçem büyük konuşmim ama beneden uzak olsn oadam herşynden sogudm

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Fenerbahçelisin...böyle hissetmen normal! Allah başka keder dert vermesin.

0|0
    0|0
  • Sarı Lacivert rengimiz.

Fenerbahçe herşeyimiz.

Hiçbir şeye değişmeyiz.

Çünkü Fenerbahçeliyiz.

2|0
    0|0
    • Cehennem donana kadar Fenerbahceliyiz!

• o zaman o şarkıyı bir daha dinle :))

Aşk bitti

İçimden sanki bir şeyler kopup gitti

Aşk hiç biter mi

Hiç bir şey olmamış gibi

Boşlukta kaybolup gider mi

Aşk hiç biter mi

• feneri bilmemde aşk bitmez onu biliyorum

• bence hırsını takımından çıkarma, biraz sakinleş sonra karar ver. yok illaki değiştirecem diyosan BEŞİKTAŞLI OL

0|0
    0|0
    • valla inat yaptım şuan hangi takımın adı daha çok yazılırsa onu tutucam ben gerçek sevdiğimi bırakmışım takımıda bırakırım zaten beşiktaşın artısı var 65. dakikada çarşı atağı biliyorsun

• Beşiktaşlı ol madem

0|0
    0|0
  • gel beşiktaşlı ol ablam ya şike yapmayan bi bjk var zaten

0|0
    0|0
  • sana ne denirki delikanlı takım tuttumu değiştirmez.ama kadınlar belki takım değiştirebilir sakıncalı bir durum yok bence real madriti tut bundan sonra.türkiye ligi bugün var yarın yok.

0|0
    0|0
  • Takımı değiştir. Galatasaray'a bekleriz.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen başkası tutuyordur takımlarını

0|0
    0|0
    • anlamadım 4 gun once ayrıldıgım adamdan mı bahsedıyorsun hanı şu çok şey kaybeden adam ok hayal dünyan çok geniş iyi bi senarist olabilirsin

• teşekkürler

• O da insan, sen de insansın. Onu da değiştir bence.

0|0
    0|0
    • ben insan oldum o insancık farkımız var yoksa nefretım olmazdı benım onu nasıl sevdıgımı bilenleri görürsen sorarsın ben anlatamam ağır gelir

• degistir degistirme kim karisir ki?

1|0
    0|0
  • Gözlerinin rengi için susuyorum :))

0|0
    0|0
    • off doktor napim adamla burcumuz bıle aynı ona bısey yapamıyorum barı buna yapım dedım ne kızıyorsun canım hayret bişi :)

• mesaj kutuna baksana deli...uyuyacağım artık seni mi bekleyecem :D

• yahu soruyu guncellıyordum baktım ya

• bir önceki sevgilin hangi takımı tutuyordu

0|0
    0|0
    • ben kımseyı böyle sevmedım benım ıcın tek öncesı vardı oda bu buda kendı aptallıgı yuzunden gitti herseyıye gıtsın bari

• aynaya bak hayatta en değerli şey olan kendinin ağlayan gözlerini görmek istiyorsan ağla

• Bu kadar takma dilenciyi verir gariban sevindirirsin.

0|0
    0|0
  • Sende inat olsun diye gs'ye geç

0|0
    0|0
  • Hiçte abes değil. Onu hatırlatan herşeyi terketmekte yanlış bişey yok.

0|0
    0|0
  • kendi takımlarını tut bence

0|0
    0|0
  • sende gs yi tut inadına o zaman...

0|0
    0|0
  • Gel Seni beşiktaşlı yapalım Siyah Beyaz Ölüm Yaşam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ya sen hakiki fenerbahceli isen, vicdanin takmini degistirmeye el vermez zaten. ciddi söylüyorum.

0|0
    0|0
    • biliyorum vermıyo zaten verse buraya yazmam ıcım rahatlasın dıye pat dıye degıstırırım :) ama ıste ınat ya ınat oldu bılmıyorum

• yok bacim ya sen takimindan vazgec, soranlara icin rahatlasin aklina gelmesin diye takim tutmuyorum diyebilirsin :D

• evet dogruda bunuda dusunuyorum ama bu sarı lacıvert dolap süsü saat battanıye onları napcaz ya

• Takımından vazgeçme :D

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben senin derdini çözemedim ya bence sen takım v.s olayını unut sevgiline dön böylece 1 taşla iki kuş misali çifte mutluluk yaşarsın hem takımına hem sevgiline kavuşursun çünkü bence sen bunu istiyorsun ama söylemeye cesaretın yok:D

0|0
    0|0
    • cık bilemedin ben ikisinide istemiyorum kardeşim açıkcası takımımı sevsemde onunla ilgili ne varsa göndermek istiyorum o kadar :(

• istemediğine gerçekten eminsen yeni aşklara yelken açma vaktidir:)

• bebegim hangi tarıhte görülmüş ya 4 5 gun oluyor ayrılalı 4 gunde başkasıylamı çıkayım ?

• değiştir bacım ya o şahsıda unutmaya çalış zor olsada bilirim ühühühüü :( bu arada beşiktaş camiasınada hoş geldin :)

0|0
    0|0
  • Zaten Fenerbahce'de ne isin var.

Gel seni Galatasaray'li yapalim.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'lı ol :)

0|0
    0|0
  • Sen takımını bir erkek için değiştirecekten zaten hiç o takımı tutma çünkü layık değilsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...