Siz hepiniz biz tek. Şimdi Galatasaray Beşiktaş'a yatacak diyenler nerede?

Tüm takımlar bize karşı hiç oynamadıkları kadar hırslı oynuyorlar yanlış anlaşılmasın oynasınlar da zaten çünkü ligin en iyi oynayan takımını yenmek istiyorlar.

Galatasaray şu isteğinin binde birini Fenerbahçeye göstermedi. Zaten maçtan önce de söyledim ellerinden ne geliyorsa yapsınlar ki yaptılar da. Onları da tebrik ederim bence kendileri adına sezonun en iyi oyununu oynadılar.

Beşiktaş içinde şunu söylüyorum Şampiyon olursunuz olamazsınız bilemem ama Atiba ve Gomezin o bitmek bilmeyen disiplini aklımdan çıkmayacak. Bu Gomezin yarı oyun disiplini Quresmada olsa şu an C. Ronaldo ayarında bir futbolcuydu. Yazık gerçekten.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Baya hırslıydılar dedigin gibi 😂
    Neyse aldık sonuç olarak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle FB maçındada buna benzer oyun oynadık hatta golde attık vermediler bu maçta iyi gibi görünsekte tam anlamıyla forvet diyebileceğimiz oyuncu yok GS de sahada orta açamadık sadece pas pas 2 net pozizyon var sezonun en iyi futbolu sözüne kesinlikle katılmıyorum evet elimizden geleni yaptık ama yinede bu sezon iyi dğeiliz bu maçtada Poldi kanatta oynayıp gerçekten forvet diyebileceğimiz bir adam olsaydı daha farklı olabilirdi ceza sahasının yanına kadar giriyoruz orta açıcak oyuncu yok ceza sahası içinde Beşiktaş özellikle ikinci yarıda iyiydi Muslerada öyle tebrikler.

0|1
    0|0
    • Ben iki maçı da izledim çok net diyorum bu arzu bu istek asla yoktu. Olsun da zaten çok zevkli maç oldu. Musleraya zaten hayran hayran baktım adam bildiğin stoper gibi oyun kuruyor bizde ise stoper yok :(

• 2 pozizyonuda defansınızın zafiyetinden bulduk zaten Muslera gerçekten iyi kaleci.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece ilk satırı okudum ve diyorum ki bize gelince barca oluyorlar mübarek. Olsun olsun havada karada :-D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu aglaklar simdi de sahaya adam girdi diye agliyorlar yarin da başka şekilde ağlayacaklar
    Her hafta umutları tükeniyor , ne yapacaklarını şaşırdılar

0|1
    0|0
  • https://youtu.be/ksG3KK89Jso

Ağlamaya devam etsin onlar.

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Galatasaray sezonun en güzel oyununu belki de bugün oynadı diyebiliriz

Buda golde kural hatası var diyenlere Hitaben ;

http://i.hizliresim.com/E8X9WZ.jpg

0|3
    0|0
  • Şampiyon BEŞİKTAŞ diceksiniz ulan!

1|2
    0|0
  • yatacak galatasaray bole oynamazdı. fenerliler kuduruyo

0|1
    0|0
    • Ya adamlar ölümüne oynadılar bu maça yatıyor diyen varsa zerre futboldan anlamıyordur.

• Kural açık ve net. Gol nizami. Fbliler bence Floryaya gitsin Gs yönetimini istifaya çağırsın :)

• fenere yatan hakemleri görmezler.. haklı golümüzü çekemezler.. ne bekliyon işte adı üstünde fener

• Alayının mk BEŞİKTAŞ var olsun

0|2
    0|0
  • Kardeş ilk yarı ki Gs ile 2. Yariki Gs birmiydi? Yasinin emrenin karşı karşıya kaçırdıklarını podolskinin sneijderin cılız şutlarını söyle ilk yarıda ki oyunla 2. Yarıdaki oyun arasında fark var ha Gs nin şampiyonluk iddasi olsa bjk asla çıkamazdı o sahadan örneği geçen sezonki şampiyonluk maçımız bjk ile oynandı aç tekrarını izle 2. Yari Gs li oyuncular biraz geri çekildi kosmadi beraberliğe razı oldu ha unutmadan Türkiyede bu yıl en iyi futbolu bjk oynuyor haklısın ama Türkiyenin en büyüğü Galatasaray dir bunu ben demiyorum kupalar şampiyonluklar armada ki yıldız sayıları diyor internetten aç bak bulamazsan link atarım şampiyonluk kupa sayılarına falan

0|0
    0|0
    • İşte bir kupa sevici taraftar. Kupa kupa kupa başka bildiğiniz bir şey yok. Geçen sene Gs şampiyon oldu çok mu iyi oynadı. Ben futbolu seven biriyim bana ne iğrenç futbol oynayan takım şampiyon olsa ne olacak. Arda bile söyledi geçen sene Ben Bjkı izlemeyi seviyorum diye.

2. yarı konusuna gelince insan kendi takımındaki futbolcusuna şikeci diye bakıyorsa yok artık derim. yazık gerçekten bugün bence emre çok iyi oynadı. Yasin desen hırsından birini sakatlamadığı için şanslıyız. Sneijder desen sakatlıktan yeni çıktı ne bekliyorsun. Ayrıca biraz futboldan anlasan ilk yarıdaki tempoyu ikinici yarı Gsın sürdüremeyeceğini herkes biliyordu. Bırakın bu işleri o yüzden bence taraftar olmadan önce Futbol nedir onu öğrenin

• Yasine mi iyi futbolcu dedim bence senin gözlükleri değiştirme zamanın gelmiş hocam :)

• Yasine hırslı diyerek yeterince iyi futbolcu demiş oldun sonuçta hırs iyi birsey futbolda ve yasin iyi bir kelimeyi hak etmediği için öyle algiladim şöyle düşün ben tolga zengine boykonun gelmeden önceki haline ışte efendi biri abilik yapıyor gibi cümleler kursam belki bana küfür ederdin agzimdan iyi kaleci lafı çıkmadığı halde şu an Gs taraftarı aynı şeyi yasin üzerinden düşünüyor hatta geçen hafta podolskiyle tartışması olmuştu rüyamda podolskinin yasini dövdüğünü gördüm ayni pozisyonda gülerek uyandım gerisini sen düşün

• Bu korkunuzu şampiyon oluncada hatırlayacaksınız. Bizi yediniz şampiyon oldunuz diye bişi yok böyle büyük göstermeyin bizi. biz zaten bu ligin tek büyüğüz. Şimdi çılgınlar gibi sevinin 14. şampiyonuzluğunuzu alıcaksınız. :)

0|0
    0|0
    • Ben gsdan hiç korkmadam her yerde de söyledim biz Gsdan bin tak kaliteli bir oyuncuyuz bugün dua edin sosa ve q7 çok kötüydü ona rağmen kazandık bir de onlar olsaydı görürdüm ben sizi. Ayrıca şampiyonluk zerre umrumda değil sen ve senin gibi kupa seven istatikçiler gibi değildir Beşiktaşlılar biz takımımızı sizin gibi kupa için sevmiyoruz. Şampiyon olmasınlar ne olacak ligin en iyi takımı biziz.

• Hala kupa diyorsun sen eminim uefa kupasının gazıyla Gslı oldun tabi yarın 3 sene şampiyon olamazsanız bırakırsınız siz.

• Bak ben öyle bişi dedim mi nie kendinizi eziyorsun. İsterse 10 yıl şampiyonluk yaşamayalım ama sonuna kadar galatasaraylıyım. Aslolan galatasaraydır. Herkesin görüşüne saygımız var taki ucu bize çatana kadar. Ezbere konusma git yıllardır alamadığın şampionluğun tadını çıkar

• Gs nin işi tamam sırada ki sarışın osmanlı !

0|0
    0|0
Yükleniyor...