Tebrikler Besiktas Derbi hakkında fikirlerinizz?

Evet ne düşünüyorsunuz arkadaslarr uzun zaman sonra bir soru sorayım spor kategorisinde :p
:p

1|1
15|33

En İyi Erkek Görüşü

• Gs yatacak diyenleri utanmaya davet ediyorum sahada mücadele eden gs vardı fakat gücü bu kadar
    Daha farklı bitecek mac 1-0 bitti , ikinci yari gol dışında bile net 4 gol pozisyonu kaçtı

2015/2016 sezonunun şampiyonu eze eze Beşiktaştir

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• <3 Şampiyon Beşiktaş <3

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Beşiktaşta bugün çok kötü olanlar vardı Bunlardan biri Sosa Berbat ötesiydi bugün yemin ediyorum onun çektiği şutları İsmaİl çekmez. Quaresmaya gelince sosa tamam elinden geleni yaptı ama Quaresma yine 3 sene önceki gibi sorumsuz şov peşindeydi. Basit oynamayacaksa yedek kalsın takım şampiyonluğa gidiyor bizimki şov peşinde.

0|0
    0|0
  • Kazanmayı isterdik istedikte ama olmadı eksiklerimiz gözle görülür şekilde iyi oynuyo gibi görünüyoruz ama Beşiktaş defansının zafiyetinden sadece 2 pozizyon bulduk onlarda çok netti ama olmayınca olmuyor dediğin gibi tebrikler.

0|0
    0|0
  • gol ofsayttı, ofsayttan ıtılmış golle 3 puan aldılar, haktan adaletten bahsedip sitem eden beşiktaşlıların ofyastı görmek istememeleri manidar, insanoğlu böyledir işte, gs fena oynamadı istekliydi, avrupa yolunda iki kapıdan biri kapandı , bir kriz bekliyor onları görünen o, yönetim taraftar birbirine girecek kazan kaynıyor orda...

0|0
    0|0
  • Galatasaray ilk yari iyiydi ama ikinci yari temposu dustu ve Besiktas oyunu yonetmeye basladi. Genel olarak zevksiz bir mac oldu.

0|0
    0|0
  • Maç çok zevkliydi ne yalan söyleyim ama fenerli olarak üzüldüm :)

0|0
    0|0
  • Besiktas mi kazandi?

0|0
    0|0
  • bugün beşiktaşlıydık ama keşke berabere bitseydi :)

0|1
    0|0
  • İlk yarı Galatasaray bizden daha üstün futbol oynadı ikinci yarıda atakları vardı ama ipler bizim elimizdeydi çok gol harcadık hatalar yaptık neyse ki 3 puanla döndük Mutluyuz artık Aziz düşünsün biz değil :D

1|1
    0|0
    • helal olsun bunu söyleyen bjk taraftarına..
      bazıları da 4 atarız şöyle rahat kazanıcaz diyordu maçtan önce..

• @majestetuncay Derbinin favorisi OLMAZ biz bile en zor dönemlerimizde gerek Fenere gerek Galatasaraya çelme taktık yatacak edecek diyeler yarın mosmor gezecek dışarıda.

• Malumun ilani

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorumm ya olsun hak eden kazansınnnn

0|0
    0|0
  • En büyük Fener

0|1
    0|0
  • Gönlüm, ruhum, varlığım Beşiktaş'la

0|0
    0|0
  • değişik bir maç oldu benim için :) fenerli olarak gs maçı alsa umutlanacaktım ama, almadı avrupaya gidemeyecek 2yıl biz gidemedik nasıl bir duygu sıra onlarda şimdi onlar tatsın o duyguyu bakalım beşiktaşıda tebrik etmek lazım şampiyon oldular yani bu maçı alınca garantileşti :/

0|0
    0|0
  • Galatasaray 4 yıldızlı cildirin fenerliler 😂😂 ben bir Gs taraftarı olarak fbnin Gs nin her zaman az şampiyon olması için Gs nin 15. Olmasına bile razıyım 😂😂

0|0
    0|0
  • Maçın Hakkı beraberlikdi ama olsun :)

0|0
    0|0
  • Bisey dusunmuyorum açıkcası o adam sahaya girmese gol atamazlardıda neys

0|0
    0|0
  • Hasret olduğumuz şampiyonluk geldi diyebilirim son dakikalarda kalbim çıldırdı

0|0
    0|0
  • hak ettik ve eze eze yendik şampiyonuz :D !

0|0
    0|0
  • Besiktasim oleyyyy. :)

0|0
    0|0
  • La galatasaray bilerek verdi olum yazik basinin gözümüzün sadakasi diye

0|1
    0|0
  • Ozlemisiz be sampiyonlugu

0|0
    0|0
  • Galatasaray lider olup ne oluyodu şampiyonlar liginde hemen eleniyodu şimdi avrupa gerçek takım görsün be :D

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğu hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Türkiye futbolunu sevmiyorum tüm şike

0|0
    0|0
  • iş bitti beşiktaş şampiyon hayırlı olsun aziz efendi sana yol göründü korkak vitoruda al git

0|0
    0|0
  • iyi yırttı valla :/ hal böyleyken eze eze yenmesini beklerdim..

0|0
    0|0
  • 3-1 demistim yanildim

0|0
    0|0
  • Ofsaytan golü saymazsak 0-0 bitti ;)

0|0
    0|0
  • Darisi badaksehire

0|1
    0|0
  • şampiyon beşiktaş ama ben galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• Galatasaray'in maci bile bile verecegini hic dusunmedim ve takimim beni yaniltmadi. Uzun bir aradan sonra hirsli ve kazanmayi isteyen Galatasaray gormek beni mutlu etti. Iyi bir forvetimiz olsa farkli olabilirdi. Bir de sagolsun teknik direktorumuz iyi oynayanlari cikarmasaydi dususe gecmezdik.

0|0
    0|0
  • muslera tutmasana o topu, sneijder koşmasana bırakkk diye diye bitti çok şükür :D

0|0
    0|0
  • Hic hosnut olmadim

0|0
    0|0
  • Totem yaptım okadar, boşa gitmedi😊👏

0|1
    0|0
  • Izlemedim ama bu senede biz sampiyon olalim. yeter da😁

0|0
    0|0
  • Zor bir maç oldu. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Teşekkürler :-D

0|0
    0|0
  • BeşiktAŞkkkkkk

0|0
    0|0
  • sonucu günlerdir yazıyorum her yere hissettim yani tebrik ediyorum ne diyeyim güzel maçtı ama

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederiz... sizin gibi taraftarları daha çok görmek istiyoruz. :D :)

0|0
    0|0
  • Ağlıyorum bir sn

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir takımız ve nutella çok iyi oynuyo bence ve sampiyon olduk galiba bu sene derbiyide takıma bekliyoruz tşkrlr (maçtan anlamıyorumda biraz )...

0|0
    0|0
  • Yendik şükür

0|0
    0|0
  • BJK🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼😊😊😊😊

0|0
    0|0
  • ❤❤❤Şampiyoonn Beşiktaşşş ❤❤❤

0|1
    0|0
Yükleniyor...