Kapat

İşte gol atıldığı an sahanın içi?

Bjkliler bugün 1-4 biticek Gs kimi yenmiş ki filan dediler 0-1 yeniyorlar oda kural ihlali ile sayyılmıyacak gol atıldığı anda 0-0 seyircisiz olarak tekrar başlıyacak maç eski bir hakem olara bunu söylüyorum prki sizce neolucak.

Güncellemeler:
Resmi atamadımm saha içinde 5 kişi var sizce maç devam mı etmeli.
Sahaya giren taraftar Bjkliymiş.

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Ağla ağla yakıştı sana :-D bütün fenevliler gsli oldu sayemizde

1|0
    0|0
    • Bak bak ergen ergen babanız kim falan hadi koçum sen git abin gelsin

• Zaten ben senin abin yaşındayım kızım.

• Ya olmaz abinle konuşcam

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliler ağlamaya başlamış :)

1|7
    0|0
    • Tecrüben halı saha hakemliği mi :)

• Olur mu 4 yılllık muhteşem bir hakem ama şöyle düşünüyor kırmızı kart maçın kaderini etkileyecek bir hata değil bir takımdan 3 adamı atabilirsin maçın kaderi değişmez :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Mahalle maçlarındaki hakemlik sayılmaz :) 4. hakem hakeme haber verene kadar gol geldi saniyelik olay bu ağlak takılmayın sampiyonu alkışlayın

1|5
    0|0
    • Kim ezdi? :) sen başka maçı izledin herhalde gs nin kaleyi bulan ilk suyu 70lerde geldi Beşiktasin ikinci yari gol. hariç 4 net pozisyonu var. Ayrıca benim 4-1 bitecek diye yazdığım bir cevap göstermezsen adam değilsin , 2-0 ve 3-0 demisimdir

• Evet o pozizyonu gördüm seyircide bjkli idi sanırım secde etti sahaya o konu tartışılıyor bazı tv programlarındada tam anlamıyla tekrar izlemek lazım ama sonuç olarak ikinci yarı iyi değildik.

0|0
    0|0
    • Kuralı anlatyım sana bak. Sahaya 1 kişi girerse eğer pozisyon 18 deyse yani. Pozisyon thlike geçene kdar devam eder. Bak 1 kişi ve 18 de var. Ama sahaya 5 kişi girmiş top 18 de değil emin ol top atak pozisyonunda ata olmamış daha ve sahada 5 kişi var orda Marcelo bıçaklansa oyun devam edermi 18 de olsa bile durması lazım.
      Rıdvan Dilmen: "Top ceza sahası dışındayken Mete Kalkavan'a taraftarın sahaya girdiği söylenmişse, hakem %100 hata yapmış demektir."

• Haklısın tekrar bakmak lazım maçı izlerken bu kadar görebildim.

• Yani 18 de olsa tehlikeli atak dersib ana değil yani.

• Ağlayın hadi

1|1
    0|0
  • Stad galatasarayın Stad sorumsuzluk Beşiktaş'ın mı? Fener önce Trabzon'a şampiyonluğunu geri versin sonra ağlasın :D

0|1
    0|0
    • Sahaya giren taraftar Bjkliymiş.

• Neo sustun çok u iyi açıkladım.

• Tartışmalara son nokta! ''FIFA kurallarına göre gol...'' Galatasaray - Beşiktaş derbisinde Beşiktaş golü atmadan birkaç saniye önce, sahaya bir taraftarın girmesi Maraton'da masaya yatırıldı. http://www.ligtv.com.tr/haber/kurallar-ne-diyor

Fenerbahçeli lig tv söylüyor

• Kardeş ilk yarı Galatasaray bjk den çok daha iyi oynadı ama 2. Yarı Gs bıraktı maçı bende Galatasaraylı olarak bu maçın böyle bitmesini istiyordum tıpkı çoğu Galatasaray taraftarı gibi hiç seyirci girdi falan demeyin maçın tekrari olsa bile mac boyle biterdi

0|1
    0|0
    • Onu bilemezsinseyirci neden girdi peki.

• Sahaya giren taraftar Bjkliymiş.

• Hiç fark etmez 😂

• 24 yaşında yılların tecrübesi eski bir hakem söylüyor bunu. kendinizi bilin

0|2
    0|0
  • Çal oradan meyhaneci Fener Ağlama.

1|0
    0|0
  • anlaşılan gomez o golü sadece galatasaraya atmamış :))

0|2
    0|0
  • Bu dedigine kendin inandiinmi

0|1
    0|0
  • kural ihlali değil gol nizami

0|0
    0|0
    • Sahaada 5 kişi olması mı evet toplam 30 kişiyle maç oynanır zaten ama 2 top sahada oldumu durur maç.

• ahahahha bak bilmediğinin ispatı kural sahaya bir kişi girerse diyor ama saha içinde 5 kişi var ve top ceza sahanın içine girmeden girdiği için oyunu durdurmalı ceza sahası içinde olsa tamamevet haklı.

• :D gs ağlamadı bukadar be

• kural hatasi

0|0
    0|0
  • Fener ağlama !!!

0|2
    0|0
Yükleniyor...