Beşiktaş artık şampiyon mudur?

evet aslanı arenasında yendik şampiyonluk geliyor mudur sizce. ğs taraftarı yönetimi de istifaya çağırıyor bu arada :))

• evet tabi kiiii
    67% (10)80% (12)73% (22)Oy Ver
  • ben fenerliyim :D
    33% (5)20% (3)27% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İnsallahhhhh

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2015/2016 sezonunun şampiyonu eze eze Beşiktaştir

1|1
    0|0
  • futbolu takip etmiyorum zevk almadığımdan dolayı ama beşiktaş şampiyonluğu hakediyordu bu sene zaten gs nin durumu belli ama gs nin basketboldaki başarısı ile beşiktaşın lig başarısı bir mi tartışılır :)

1|0
    0|0
    • ha bu arada tebrikler egoistlik yapmayayım ,34 maç mı oluyordu 1 sezon daha 3 maç var fenerin hala şansı var hemen şampiyon havasına girmeyin :)

• Geliyo gibi gibi. bir aksilik olmaz umarım 😅

1|0
    0|0
  • Şampiyon Beşiktaş !

1|0
    0|0
  • Ben bunu Beşiktaşlılara da anlatamıyorum Fenerbahçelilere de Bizde bu defans varken Torku maçına 4 puan önde girsek şampiyonluğu kaybedebiliriz. O kadar iğrenç bir defans hattımız var :) Yani son maçta belli olacak her şey.

0|0
    0|0
  • Galatasaray ilk yarı bjk den çok daha iyi oynadı 2.. Yari bilerek verdi maçı bjk gol atinca falan taraftarda yuhalamadi bende Galatasarayliyim ve bu maçın böyle bitmesinin sebebi Galatasarayin öyle istemesinden dolayıdır

0|0
    0|0
  • sırf bu yüzden beşiktaş şampiyon olsun istemiyorum. adamlar 10 senede bir şampiyon olduğu için görgüsüzlük de zirve yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • baba lider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• <3 Şampiyon Beşiktaş <3

1|0
    0|0
  • Dakika 80 ve yönetim istifa sesleri yükseldi gsli aileme döndüm dedim ki işte Galatasaray taraftarı bu kadar maç boyu tam destek gol yedikleri an istifa istifa biz 8 yerken bile tek aşk BeşiktAşk diyoduk

1|0
    0|0
  • Tebrikler

1|0
    0|0
  • Beşiktaş artık şampiyondur diyemeyiz çünk hiç belli olmaz son maç göreceğiz :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...