Nasıl kilo verrbilirim?

Tecrübesi olan varsa yardım edebilir mi? Cesaretlenemiyorum bu konuda da yardım.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kilo almak kolayda vermesi çok zor, yemeni kontrol edeceksin gündede kendine yürüme yeri belirleyip günde en az6000 adım atacaksın her gün bunu aksatma bir anda olmaz ama çevrendeki öncelikle yüzünde sonrada vucudundaki değişmeyi lafla sana söyleyecektir.. dene bunu

0|0
    0|0
    • Koşu bandim var evimde 15-20 dakika arasi 4-5-6 hizla yuruyorum 10 dakika koşuyorum değişiyor ama surekli birakiyorum

• o gibi seylerde etkili ama çoğu kişi devamlılığı sağlayamıyor, havalar güzel fırsatın var mı bilimyorum ama bol oksijen özellikle günün sabah 8-10 akşam 18-20 arası h. sonu gene sabah saastleri ve akşam 21.-22 arası spor için iyidir ama ne yaparsan yap kendi programını oluştur ve ona sadık kal

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben 1.5 ayda 7 kilo verdim. Ama iş yağ yakmak ise işte o gerçekten çok zor çünkü. Haftalık kas kaybı olmadan gram gram yağ yakarsın. Mesela ben 3 haftadır 80 kiloyum ama hala yağ yakıyorum. Bunu da kardiyo ile ağırlık egzersizini dengeleyip proteinli beslenmekle yapıyorum.

0|0
    0|0
  • 32 kilo verdim yaklaşık 4 ayda

0|0
    0|0
    • Nasıl verdiğini yazsaydın iyiydi :)

• En baştan alayım o zaman.
      Haziranın 2 sinde spora yazıldım ve diyete başladım ilk 15 gün sabahları yumurta öğlen bulgur pilavı akşam salata yiyordum ondan sonraki 15 gün akşamları sadece yoğurt yedim böyle yanlış hatırlamıyorsam 10 kilo vermiştim.2. aya gelirsek bu sefer sabahları hiç birşey yemedim öğlen bulgur pilavı (kalorisi düşük kaliteli karbonhidrat) akşamları yoğurt bazende karpuz yedim ve böyle böyle 11 kilo daha verdim.3. ayda beslenme alışkanlığını değiştirdim protein ağırlık beslenmeye başladım sabahları yumurta öğlen tavuk göğsü yanında bazen bulgur pilavı, antremandan sonra lor peyniri yedim ve 5 kilo daha verdim son ayda metebolizma alıştığı için zor kilo veriyordum ve antreman programını arttırıp karbonhidratı tamamen kestim 5 6 kilo civarı bişey verdim bana + ları çok oldu daha diyetten önce 102 kiloluk asosyelin biriydim okulda platonik sevdiğim bir kız vardı amaç ona güzel görünmekti ama kilo vermeye başlayınca bu amacım tamamen değişti

• aynaya baktığımda hep daha iyisini yapmalıyım dedim şu an lise son sınıfım tüm harcamalarım spor üzerine sırf sporda rahat çalışmamı engelliyor diye saçları 3 e vurdum 6 7 aydır dazlak gibi dolaşıyorum ve inan çok mutluyum sana da tavsiye ederim kilo verdikçe daha da mutlu olacak belki ilk zamanlar iradenle savaşıcaksın hatta acı çekiceksin ama alıştığın zaman keşke daha önceden zayıflasaymışım diyeceksin toplum içinde tebrik edilen kişi olacaksın eski resimlerine baktıkça yeninin kıymetini anlayacaksın baya uzun oldu ama sağlık olsun :D aklına takılan birşey olursa sorabilirsin

• Beslenmeni bir düzene sok ve tatlıyı hayatından çıkart

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun kaç yasındasın boyun kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pilates 👍👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...