Galatasaray-Beşiktaş maç sonucu: 1-0. Düşünceleriniz nelerdir?

Galatasaray'ın sezondaki en iyi mücadelelerinden biriydi bence. En azindan ilk yarı. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Maçı izleyenler 1-0'dan kastımı eminim ki anlamıştır. İzlemeyen de bir zahmet maç yorumunda bulunmasın..
Bu arada bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum, kazanan Beşiktaş olmasına rağmen derbinin adamı bence kesinlikle Muslera. Helal olsun diyecek başka birşey yok.

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyi oynadı iki takımda ve benim istediğim oldu :-D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• 5 saat önce yazdığım yorum

KimMiyim Master Yaş: 23 eig 19%
    5saat
    Beşiktaşın kalan maçları
    Galatasaray
    Osmanlı ve Torku
    Ben 3 puan kaybedeceğini düşünüyorum
    Fener şampiyon olacak bu sene bence
    Tabiki galatasaray yatmazsa ama yatarsa da galatasaray kupayı alamazsa avruparaya gidemez zaten cezası var gerçi gidemicek
    bu akşam 1-0 beşiktaş yenecek şikeli bir maç bizi bekliyor
    Ben Torku ve kocamandan ümitliyim torku beşiktaşı yener bence ve ikili averajla fener şampiyon olur

1|3
    0|0
  • Gs yatacak diyenleri utanmaya davet ediyorum
    Daha farklı bitecek mac 1-0 bitti , ikinci yari gol dışında bile net 4 gol pozisyonu kaçtı
    2015/2016 sezonunun şampiyonu eze eze Beşiktaştir

0|1
    0|0
  • dediğim çıktı işte başka türlü olması imkansızdı.. Kupa maçı da aynı şey olacak.. İki İtalyan getirip takımın içine ettiler olan bu.

0|0
    0|0
  • ofsayt tan atılmış 1 gol 3 puan...

1|1
    0|0
  • İkinci yarı çok pozisyona girdik neyse ki maçı aldık

Galatasaray bence ligde bu güne kadar en güzel futbolunu oynadı

1|1
    0|0
  • Sahaya oyuncu giriyor maç devam ediyor tam bir tiyatro izledik:)

1|1
    0|0
  • beşiktaşı tebrik ederim

1|0
    0|0
  • ikinci yarı neden öyle oldu anlamadım. bir Gs li olarak bjk yi hiç dost görmedim. değillerde.

1|0
    0|0
  • bize 10 tane topçu lazım takımı atıp yenisini yapmak gerek

1|0
    0|0
    • Sabri forvet oynadı resmen 😄 bence forvetten önce iyi bir defans lazim gs'ye. Top döndürecek adam da yok hoş ama.. Takım 3-4 kişi hariç jople yenilenmeli

• çok sakatlanıyolar ondan yoksa adamdır :D

• Yani geçen seneye göre harbiden beter

• Şampiyonlukları kutlu olsun

0|0
    0|0
  • FB olacağına BJK şampiyon olsun daha iyi :D

0|0
    0|0
    • Klasik cinconlu kafası. 4. olup uefaya gidebilmek umurlarinda değil. Biz şampiyon olmayalim onlara yeter.

• Öğrette öğrenelim ozaman küçük hanım istatistikler öyle diyor :D

• Fenerbahçe 28 şampiyonlukla 5 yıldıza hak kazanacak. Böyle bir durumda Galatasaray 20 şampiyonlukta kalırken, Beşiktaş 18 şampiyonlukla 3 yıldıza yükseliyor...

• Maç sonucu yanlış yazmissin

0|0
    0|0
  • Bu sene şampiyonluk Beşiktaş'ın hakkı.2 sene boyunca Fenerbahçe ve Galatasaray şampiyon oldu. Şimdi de Beşiktaş şampiyon olsun

0|0
    0|0
  • körler sagarlar birbirini agırlar :D

0|0
    0|0
  • Fenere gelsin fenere !

Şampiyon Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Gsnin yatacağı belliydi zaten ama daha durun beşiktaşın osmanlı ve konya maçları var onlar daha zor olacak

0|0
    0|0
    • 7 yılda 1 şampiyon olacaksınız en son şampiyonluğunuz 2009du :) 15 yıldır kadıköyde yenemiyorsunuz bizi biz size sizin sahanızda koyduk, uefada yarı final oynadık, siz gidip brugge yenildiniz daha ne konusuyorsun 2 yıldızlı

• Gs yattı diyerek kendi seviyesizliğini ortaya koyan sensin allahın lalesi biz 7 8 yılda bir Şerefimizle şampiyon oluruz siz hak yiyerek belki her sene şampiyon olursunuz şimdi git Aziz babanın yanında ağla !

• Şerefinlemi ulan tek şike soruşturmasında bizim adımız geçmedi ne çabuk unuttunuz lan o günleri kaç tane çalışanınız istifa etti o dönem, yürüyün gidin şerefli şampiyonlukmuş, sizde şerefmi var, siz kulübün efsanelerinden biri Tümer metine küfür edecek kadar düşük insanlarsınız ne konusuyorsun daha

• Sonucu belli olan bir maçtı

0|0
    0|0
  • Besiktas 1 Galatasaray 0 mi lan?

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ms 1 r madrid ms1 barca ms 1 liver ms 1 feyenood ms 1 az alkmaar ms 2 3400 tl

0|0
    0|0
  • İlk yarı gs 1 mi?

0|0
    0|0
  • Satılmış maç..😂😂

0|0
    0|0
  • Şampiyon kara kartal o kadar 😍

0|0
    0|0
  • Maç sonucu 0-1