Sahaya giren taraftarın amacı neydi sizce?

Sahaya giren taraftarın amacı neydi sizce?
Seyirci sahaya girmişken oyun durmadı ve Mario Gomez in golü ile maç 1-0 oldu. Hakem biraz tereddüt etse de verdi golü. Oyun durmalı mıydı?

Güncellemeler:
Maç sonucu❤ Beşiktaş 1 Galatasaray 0

0|1
13|39

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki golü "Gomez" değilde sahaya giren taraftar attı golü, neden ağlıyor millet anlamadım asdf.

Bu maçı Besiktaşlılardan çok fenerliler izledi. Haftaya Osmanlıspor maçına stada bekleriz onları, öyle uzaktan uzaktan hiç dokunmadan olmaz asd.

Neyse uzun lafın kısası ;
    Koyduk Mu? :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Niyeti nedir bilinmez ama kabil edilemeyecek hareket
    Fb nin gs yatacak algısından sonra bu durumla ağlamaya devam edeceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Türkiye de adalet yoksa sahaya her kez iner.
    Bu öncülüğün bayrağı trabzon spor un elindedir, hak yenir hayaller calinirsa herşeye ragmen verilmezse boyle olur iste. Gerçi trabzona nasil geldiyse konu , çok hassasim bu konuda

1|1
    0|0
    • Beşiktaş alsinda gerisi teferruatı.
      Türkiye sinirlari içinde dusmanlarim
      1 PKK 2 fener 3 gs bunlara herşey reva

• Pkk ş*erefsizini hiç bir Türk takımıyla ya da her hangi türklük iöeren bir şeyle kıyaslamam Kusura bakma 👊🏼

• Bir kere gol oldu sonra herkes adamı gördü şimdi ağlamasın kimse.

1|1
    0|0
    • Saha da biri var dendi sonra gol oldu :))
      Beşiktaşlıyım.

• Herkes atağa odaklanmıştı o an maçı durdursak ilerdekilere sorsak haberi bile yoktu kimsenin. Sunan kişiler yukardan izledikleri için görmeleri normal

• Maçı bende izledim sahaya giren seyirci galatasaraylıymış zaten, hakettiğini aldı galatasaray :)

2|0
    0|0
    • Cidden gsli miymis zatem girdigini duyar duymaz aklıma o gelmişti

• kural hatası varsa iptal olabilir dicemde nerdeee

1|0
    0|0
  • Fenerli miydi acaba :D

1|0
    0|0
  • Kuralı anlatyım sana bak. Sahaya 1 kişi girerse eğer pozisyon 18 deyse yani. Pozisyon thlike geçene kdar devam eder. Bak 1 kişi ve 18 de var. Ama sahaya 5 kişi girmiş top 18 de değil emin ol top atak pozisyonunda ata olmamış daha ve sahada 5 kişi var orda Marcelo bıçaklansa oyun devam edermi 18 de olsa bile durması lazım.
    Rıdvan Dilmen: "Top ceza sahası dışındayken Mete Kalkavan'a taraftarın sahaya girdiği söylenmişse, hakem %100 hata yapmış demektir."

1|0
    0|0
  • Oyunun durması gerekirdi ama maçın hakemi Mete Kalkavandı ve tehlikeli atağı kesmeyim taraftar da golü izlesin dedi :) Tam bir tiyatro

1|0
    0|0
  • Durmaliydi

1|0
    0|0
  • önünde kilis unutulmadı vs yazıyordu. takdir ettim duyarlı arkadaşı, diğer çomar sürüsü gibi boş yere girmedi...

1|0
    0|0
  • Hücum halindeyken atak durmaz. Hakkımızla kazandık maç bitmiştir.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş şampiyon olur fenerliler ağlamaya başladı şimdiden 😂

1|0
    0|0
  • oyun durmaliydi kural hatasi

1|0
    0|0
  • vatandaş kilis deki duruma dikkat çekmek istemiş tvlere öyle yansıdı mevzu...
    maçın durdurulup durdurulmaması konusu kimi durdurulmalı diyor kimi durdurulmamalı, sahaya ikinci top olunca durdurulan maç, böyle bir olaydada durdurulmalıydı burda sadece pozisyon gol ile sonuçlandığı için ve pozisyon hızlı geliştiği için tererdütte kaldı ve ilginç hale geldi yoksa sahanın her hangibi başka bir yerinde bu pozisyon olsaydı hakem maçı durduracaktı tahmininmce... bence böyle pembe

0|0
    0|0
  • gol geçersiz olmalı

1|0
    0|0
  • maçı iptal ettirmek olabilir, tabi çok kişi girmişse. taraftar psikolojisi işte.

1|0
    0|0
  • temiz mac helalinden 3 puan
    helal kartalima

1|0
    0|0
  • Aziz yildirim gondermistir 😂😂

2|0
    0|0
  • koyduk mu galataya :D

1|0
    0|0
  • Durmalıydı

1|0
    0|0
  • sahaya girmek

1|0
    0|0
  • durmalıydı gol geçersiz olmalıydı :D

1|0
    0|0
  • Sanıyorum Beşiktaş taraftarıydı gördüğüm kadarıyla secde etti gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Hadi üzeri dolu olsaydı, nolcak dı?

1|0
    0|0
  • Kural hatası

0|0
    0|0
  • Kilis

1|0
    0|0
  • 1-0 Ç oynadik yattik vermeseydin nolurdu golu ahh ahh :/

1|0
    0|0
  • sahaya giren fenevliydi bence asdadsads...

1|0
    0|0
  • durmamalıydı oh besiktas yenidi

1|0
    0|0
  • Adam girdi kimseye bir şey yapmadı orada yanilmiyorsam sabri ve Beck bir şeyler dedi ataktada besiktas vardı devam etmesi normal yani

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• Oyun durmaliydi hakem gormustu. Galatasaray'in maci vermeyecegini anlayinca hakemden aldilar desteklerini. Sampiyonluk icin her yol mubah herhalde.

3|0
    0|0
  • durmalı

1|0
    0|0
  • O seyircinin golde herhangi bir etkisi olmadi ne artisi ne de eksisi oldu hakem bundan dolayı maçı durdurmadi eger devam eden pozisyon üzerinde bir etkisi olsaydi hakem zaten maçı durdururdu maci Beşiktaş hakkıyla emeğiyle kazandi ve hak ettiği kupayi da kaldircak...

1|0
    0|0
  • Ben gormedim bile adamı 😂

1|0
    0|0
  • İnsanı düşündürücü sorular sana çok yakışıyor

1|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum Beşiktaş'ı :)

1|0
    0|0
  • :D <3 Beşiktaşşşş shsjh

1|0
    0|0
  • Durmalıydı

1|0
    0|0
  • golü yiyince kendini yere attı garibim

1|0
    0|0
  • sorunun ıcnde cevap saklı sahaya gırme amacı sahaya gırmekmıs:)

1|0
    0|0
  • Bilmem maç izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Kilis için inmiş ama maç durmalıydı

1|0
    0|0
Yükleniyor...