Ben bir Cimcomluyum neden sevineyim bjk nin galibiyetine?

kendini Gs li olarak tanımlayan bazıları hediyemiz olsun iyi oldu fener şampiyon olamasin gibi şeyler paylaşıyor. Yahu bilmiyorum farkında misiniz ama koskoca bir yıl içinde derbi kazanamadik sampiyonluktan haftalar önce koptuk avrupada başarı yok. Belki bu son derbi bize moral olacakti teselli olacakti. Dünya bir para harcadık maçlarda oturduğunuz yerden bjk yendi iyi oldu diyenler sizden taraftar falan olmaz Türkiyenin en prestijli kulübü kimsenin hesaplarının takımı değil hele bjk gibi fener gibi sıradan takımarin hiç değil.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kötü oynamadı bence gs istekliydi, gol bana ofsayt geldi maçın geneli böyleydi bana göre... gs avrupaya gidememe durumu 2 yıla çıkarsa ciddi krize girer ve o türbülansta bence

0|0
    0|0
    • Ne ofsaytı gözün problemlimi

• Terbiyeni bozma adam gibi yazdık hazmedeceksin sen kimsenin cevabının altına yazmıyormusun hiç

• çok terbiyelisin yani "gözünde problem mi var" "doktoro görün ofsaytı öğren" yazmışsın
      görüş altına yazmışlığım 2-3 geçmez bu zamana kadar, konuy kapat tamam... gereksiz diyaloga girme...

Kızlar Ne Diyor 4

• En komiği de Galatasaray in finalde Fenerbahçe yı Yenecegi Düşüncesi

0|1
    0|0
  • adam hakli gencler
    bu isin kardes takimi dusman takimi yok

0|0
    0|0
  • Şampiyon beşiktaşş 😍😍😍❤❤❤❤❤

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu sene hiç bir şeyi hak etmedi. dünya para harcadık demişsin ama fener bizden daha kaliteli oyuncular aldı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaş ve fb ye sıradan takim diyene bak hele , iyi dediğin takimin iyi olduğuna inanmıyorsun ki gizlenmissin. Ligin sıradan takimi 7 . Sırasındaki takimdir

0|1
    0|0
  • Sokayim cimboma yine şehit var :/

0|1
    0|0
  • Türkiyenin en prestijli kulübüne gelen geçen şamar vuruyor :D kupa finalinde Fenerbahçe'nin vuracağı şamarın yanında önemsiz tabi.

0|0
    0|0
  • Tabiki sevinmiyorum yenmek isterdik gizlicim ama olmadı.

0|0
    0|0
  • Osmanlı'nın çöküş dönemi gibiyiz ama ffp yi atlatalım hem ziraat finalde fb ye çakalım bu iş biter tekrar şahlanacağız emin ol

0|0
    0|0
  • Aynn knk

0|0
    0|0
  • Anneler gününde ana bacı küfür edersin Gomez koyar yönetimi istifaya davet edersin siz busunuz !

0|2
    0|0
  • Cimbonda prestijmi kaldı bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...