Spora gitmek istiyorum çekiniyorum spora gidenler bakabilir mi?

Gidebilecek bir arkadaşım yok tek başıma gitmeye cekiniyorum utanıyorum tek başıma napicam yalnız kalirim diye kilo vermek istiyorum sıkılaşmak istiyorum 8-9 kilo kadar fazlam var ne kadar sürede veririm spora giderken ne giyilir nolur gidenler cevaplarsaniz sevinirim

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle spora arkdaşınla gidersen sohbet etme şansın olur (spora arkadaşımla gidiyorum) ama tek gidersen (çoğu zaman saatlerimiz uymuyor) tak kulaklığı müz, k dinle vakit öyle hızlı geçiyor ki anlatamam. ben yediklerime dikkat ederek 1 ayda düzenli spor ile 5 kilo verdim ki öyle aşırı kasmadan yani bu senin azmin ve metabolizma hızın ile alakalı. daha sonra spora giderken ben tayt giyiyorum. benden şişman arkadaşımda tayt giyiyor. ay oram buram fazla ay bakarlar deme çünkü zaten zayıflamak için gidiyorsun ve şalvar giysen dahi eğilip kalkıcağın yatıcağın pozisyonlar olacak o halde çok rahatsız olurum dersen bayanlara özel yere git bide cidden tayt o kadar rahatki içine atlet giyip üstüne kalçanı kapatacak uzun bişeyde giyebilirsin. yediklerimi yazabilirim istersen

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler çok iyi olur yazarsan :)

• Yaparsıııın herşey kafada ☺

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen kimseye bağlı değilsin bende yalniz gidiyorum. şu an gitmiyorumda ne yaparsam yalniz yaparim

0|0
    0|0
  • 1-3 ayda anca ;)

0|0
    0|0
  • Niye utanıyorsun? Spor yapacaksın sonuçta (:

0|0
    0|0
  • fitneste hocayım gizli olmasa nickin önemli bişey yazacaktım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece kadinlarin gittigi bir yere git. Tayt ve tisort giy

0|0
    0|0
  • Eve spor aletleri al

0|0
    0|0
  • 1 ay gittim sonra bıraktım genelde tayt giyerdim üstüne de biraz uzun bir tişört zaten o ilk haftalar sürekli hocalar yanında oluyor hareket falan gösteriyor

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım tek gittim bir ay mal gibi hissettim kendimi

0|0
    0|0
    • Arkadaş edinemedin mi pekiii

• Koca koca kadınlar var

• Benim gidecegim yer genelde genç erkekler

• Orda yap sporunu iste bosveree

0|0
    0|0
Yükleniyor...