Bir insanı neşelendirmek için kullandığınız ilk cümle nedir?

Bir insanı neşelendirmek için kullandığınız ilk cümle nedir?

Organizasyon açık büfe,sınırsız, siz menünüzü seçin

Not:gizli kullanıcı sana yağmurlu havada su yok!:D

• Rakı+kalamar+ege mezeleri
    15% (7)32% (11)22% (18)Oy Ver
  • Bira+tekila shot+patlamış mısır
    17% (8)29% (10)22% (18)Oy Ver
  • Votka/cin-enerji + meyve tabağı
    23% (11)9% (3)17% (14)Oy Ver
  • Hafif olkullu meyve kokteylleri + meyve tabağı
    6% (3)0% (0)4% (3)Oy Ver
  • Çay-kahve-meşrubat + fındık-fıstık
    39% (18)30% (10)35% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Buradan anlama da zorluk çeken arkadaşlar için söylüyorum, özür dilerim benim anlatım eksikliğim, ama buna rağmen gerçek soruya cevap verenleri görmek beni duygulandırdı!

içkiler müesseden size ikramdır, soruyla alakası yok :D
link kızıyorsunuz biliyorum :D
E şıkkını seçen arkadaşlarımızın da çaylarını tazeliyoruz, sıcak üzümlü kekte ikram.

0|0
53|41

En İyi Erkek Görüşü

• beni görünce zaten kim olursa olsun beni taniyorsa kesin yüzünde tebessüm olusur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 53

• dur sana bir anımı anlatayım :) bir gün moral yerlerde eşim le kavga etmişim ağlıyorum kaynanam geldi bi anlatmaya başladı ordan girdi burdan çıktı yıllarca yaşadığı sıkıntıları farklı yerlerden birbirine bağlayarak anlattı.. konunun sonun da ben neye ağladığımı unutmuştum :) bir büyüğüm de birinin derdini unutturmak istiyorsan kendi derdini anlat demişti..

canı sıkkın olana ilk cümlem dur bir çay koyayım sonra konuşuruz olur

0|1
    0|0
  • deli hareketler yaparım tuhaf tuahf konuşurum o gülmeye başlar yada cins cins bakarım taklit falan yaparım :)

0|2
    0|0
  • bence insanları bakıslarla neselendirmek cok daha iyidir.. hani böyle 'aman sıkılma gecer ' gibisinden değilde cok baska komik bi bakıs atıp saniyesinde bi okadar neseli bi cümleye baslamak yeter

0|1
    0|0
  • oy kim üzdü seni senin gö*ünün bo*una kurban olsunlar kiz :D derim..yalan yok yani, kusura bakmayin bunu böylece buraya yazdiysam ama öyle diyorum ne yapayim neseleniyorlar arkadaslarim hemen :D

0|2
    0|0
  • bumu yani? bi git işine ya buna can sıkılırmı la... diyorum...

A şıkkı... canım istedi yahu...

1|1
    0|0
  • Bira+tekila shot+patlamış mısır eşliğinde cevaplıyorum :) Hadi ya unut artık kendini üzmeye değmez, hayatta en önemli şey sensin ;) hadi sinemaya gidelim :D bu ve benzeri şeyler söylerim bol bol sırıtırım hoşuna gidecek konular açarım kafasını dağıtırım

0|1
    0|0
  • Benim yanımda olan birinin neşesiz olmasına imkan yok ehe.

Saçmalarım şebeklik yaparım.

Giderim en sevdiği yemeği yaparım ellerimle yediririm.

söylediklerini tekrar ederim :D

1|3
    0|0
  • gizliyicektim kendimi ama yapamadım :/ o yüzden oy vermiyicem hıhh .. ama cevap vericem çay kahve meşrubat fındık fıstık

0|1
    0|0
    • afiyet olsun hanımefendi:D

• haha soruya cevap vermemişim :D afedersin ben acıktım sanırım gözüm onları gördü :) teşekkür ederim bu arada :) karşımdaki kişi üzgünse bişi söyleyememki bende susarım :/

0|1
    0|0
  • Gidelim gidelimmm eyyyyy kopmaya gidelim...:))

0|1
    0|0
  • no alkol biliyorsun dokunuyor çay kahve fındık fıstık doyumsuz sohbetim :)

1|1
    0|0
  • amaç neşelendirmekse C seçeneği uygun

ama gelgelelim ki A seçeneği beni benden aldı şu vakitte :))

0|1
    0|0
    • içecekler size, sorunun cevabı sözel :D

• haha keşke A deseydim:) neşelendirmek için onun neye üzüldüğünü bilmek gerek ama onun da bilmesi gerek ki hiçbirşey kendisinden değerli değil. üzüldükçe üzen şeyi değerlendirir(direkt zarar veren insan olarak yordum) bence en iyisi yine votka+enrji yapmak :D:D

• hani bize?

• Şıklardan olacaksa A derim +

tekila shot+kar+chillout

sparkling sarap+peynir-meyve tabağı

sek kahve (+ bittere izin var hatta chilli bitter)

specials

moonjito+chocolate+grapes (acımam çalarım)

dogcarepunishment+fruit sauce+chocolate chips

ve yemesek de

moonjito+telescope+gravity+firewalking

bozukpara+sand+sea+fullmoon+castles

0|1
    0|0
  • hadi bize gidelim yarrrrrr.şişeleri dizelim yarrrrrr.hadi bize gidelim şişeleri dizelim karakola düşelim yarrr:):):)

0|2
    0|0
  • hahaha D şıkkını hafif okullu meyve kokteylleri diye okudum yaaa :D F) çikolata-süt-antep fıstığı/meyve(çilek muz elma) :D

0|1
    0|0
    • çaktırma:D

• içmeden bütün mezelere salça oluyorsun :D

• hahaha :D sen ne diyosun ben içmeden sahroş olabiliyorum :D belli saatlerim var kahkaha saatlerimde diyebiliriz :D saat 8-11 arası mesela :D

• walla espirili biriyim :))

hey sen ! ne ayaksın 40 ayak

hem alkolden uzak durun bütün kötülerin anasıymıış :DDD

0|1
    0|0
  • Çikolata nerde?

0|1
    0|0
  • ben zaten neşeli ve espiritüeeel bir insanım :P rakıya makıya lüzum yok :D

0|1
    0|0
  • C iyimiş :)

0|1
    0|0
    • peki nasıl neşelendirirsin arkadaşını,ilk cümlen ne olur?

• Hımmm babamın rusyadan getirdiği votkaları seçmemde bana yardımcı olabilrmisin derim o anlar havalara uçar:D

• rakı kalamar ege mezedlerinin üzerine tanınırmı yahu :) gerçi pk içmem ama bunlarada dayanamam

0|1
    0|0
  • bi biskrem versem?

0|1
    0|0
  • kisiye gore deyisir ama kizsa arkadaslarimsa yakin hemnatlasrim kucakalrina bak bole yapma bende aglarim deyib gercvekdende agliyorum duygulu oldugumdan.erkekse o zanda sozlerimle calsiirim teselli ederim

0|1
    0|0
  • erkekse : sana birini buldum hadi kalk gidiyoruz

kadınsa : çok fazla birşey söylememe gerek yok surat mimiklerimi gördüklerinde ve başımdan geçen herhangi bir şeyi anlatmaya başladığımda olay kopuyor zaten

0|1
    0|0
  • Once O'nu uzenin ne oldugunu anlamaya calisirim.

Sonra O'nun yaninda oldugumu hissettirir ve cozum yollari ararim.

Ardindan sebeklik yapar,sacmalar guldurmeyi basaririm.

Ayrica bana ordan Votka/cin-enerji + meyve tabağı

0|1
    0|0
  • link çekirdek diyorum. ister misin? :D:D

0|1
    0|0
  • O anki duruma göre değişiyor ya :S Ne desem yalan olur

0|1
    0|0
  • canım bunları takma kafana ya hayatta daha önemli şeyler var ne bunları düşünüyorsun derim sonra gıdıklarım bir güzel en sonda bir dilim tiramisu tamamdır

0|1
    0|1

0|1
    0|0
  • Uzerine Cam fistik yagdiririm, kim olursa olsun mutlu olur

0|1
    0|0
  • benim yanımda somurtamazsın çünkü beeen çok şirinim =)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Erkekler Ne Diyor 40

• sana bişey göstercem kasıktan dize kadar manisi ile başalanır...fener e sövme her türlü neşelendirr

0|1
    0|0
  • Exhilaro: Neşelendirme büyüsü:D

0|1
    0|0
  • Erkekse : Şu kız senden hoşlanıyormuş .

Kızsa : Alışverişe çıkalım mı .

0|1
    0|0
  • Votka - cin karışımımla herkesi mest edebilirim , hiç olmadığınız kişiye bürünürsünüz. Herkes mutlu herkes bir farklı olur ben hazırladığım zaman.

0|1
    0|0
  • Yuhhh...KS Kızlarına bakarmısınız ya...yarısından çoğu Alkole dayamış olayı...hiç yakıştıramadım vala..pehh..pühh..peh...

Vala ben onu yarılırcasına güldürüdüm..Zaten benim yanımda kimse somurtamaz, o hak ve tarz bir tek bana mahsustur.

Ya en basitinden bir örnek vereyim...

ımmmmmm...:...he mesela..:

" Federasyon oy birliğiyle Fenerbahçeye bir Türkiye Kupası Hediye etme kararı almış ..! " derim kim olsa, hangi takımlı olsa yarılır gülmekten bence...

0|1
    0|0
  • Tekila shot amaaa

link

:D

0|1
    0|0
  • allahım bu saatte bana bunu göstermiyecektin (Bira+tekila shot+patlamış mısır) şimdiden hazırlanmaya başladım gidiyorum arkadaş :)

0|1
    0|0
  • bira ve tansiyonu azcık yükseltmek için tekila varsa ve ve ağzı tadlandırmak için meyve.. daha ne olsun :))

0|1
    0|0
  • sıkma canını yanındayım ben

0|1
    0|0
    • soğalsın sadıcım

• ben ona bir ultraslan muhabbeti yapıyordum, gittiğinden haberim bile olmadı, geçenlerde bi gözüktü ama, yeniden üye oldu diye biliyorum, hayaletolsun nickiyle

• o sıra da bende gördüm

• bi sorunmu var gardaş :)

0|1
    0|0
  • Elbette "A" şıkkı. Bu rakı, kalamar, ege mezeleri triosunun yanına birde Rembetiko eklendiğinde muhteşem bir quadro elde etmiş oluyoruz.

0|1
    0|0
  • hayat üzülmeye değecek kadar uzun degil bak dalga hayatın tadını cıkar

0|1
    0|0
  • yağmurlu havada su yok olabilir

0|1
    0|0
  • o kadar masrafa gerek yok

0|1
    0|0
  • İğrenç bir espri patlatıyorum kesin gülüyor.

0|1
    0|0
  • d seçeneği epic fail

0|1
    0|0
  • E diyorum

0|1
    0|0
  • Gel bak gel şurda bi çikolatacı var bayılırsın :)

0|1
    0|0
  • genelde tebessüm edilir ben varsam ortamda. A şıkkıyla birlikte cevap verdim

0|1
    0|0
  • "Hadi la rakı balık yapalım, benden." Dersem ki herkese demem karşımdaki mutlaka mutlu olur.Olmazsa da anlarım içki içmediğini o zaman hadi namaza mı deseydim daha iyi olurdu bilmem.

0|1
    0|0
  • ''Buna mı moral bozuyorsun lan? Ben de bir şey sanmıştım. Gel, halledeyim ben'' minvalinde bir şey olur..

Sevdicek söz konusu olursa, öpüp, akabinde koltuğumun altına alırım. Anlatmaya başlasın o öyle, hallederiz yani; nedir ki?

:)

0|1
    0|0
  • Votka+cin seçiorum ben kanka.. Rakı çok özel, onu başka zamana saklıyorum ;)

Birini neşelendirmek istersem, böle mimiklerle süsleyerek " Nabıon sempatiğimmmmmmm" derim :D

Not ; linkteki parçada iyidir.. Öyle house modeli :D

0|1
    0|0
  • anlatımında açıklık getirebilirsen anlamada kimse zorluk çekmez önce soru başlığına bi bak sonrada bahsettiğin menülere...

0|1
    0|0
    • sakin şakalaşıyoruz, hoşgeldin

• ben seçeneklri görünce içlerinden en klası A idi onu seçmiştim ve:))) bir insanı neşelendirmek onun gerçekten neşeyi istiyip istemediğine bağlıdır diyorum ama iki insanı neşelendirmek çk daha kolay biri diğerine illaki uyacak abicim:)))

• ayy senin ağzınmı var ayy senin burnunmu var guduuuuu

0|1
    0|0
  • aman da aman, aman da aman diyerek gülümser ve yanına gider bi güzel öperim yanaklardan :D

0|1
    0|0
  • Rakı+kalamar+ege mezeleri adamsın bro.

0|1
    0|0
  • lahmacun sogan ayran

0|1
    0|0
  • E bence

0|1
    0|0
  • E şıkkı

eee daha daha nasılsın?:D

0|1
    0|0
  • panpa biz seninle bigün içelim a.q. :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...