Selam bugün galatasaray-beşiktaş maçı kimler izleyecek ve sizce skor ne olur? inşallah dürüstçe oynar galatasaray?

sizce bugün derbi ne olur iddaa tarihinde 1.50 deplesmana daha verildiği görülmemiş maç hakkındaki fikir ve skor tahminleriniz ne sizce dürüstçe oynar mı galatasaray yoksa yatar mı beşiktaşa?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Bjk alır, gs bu maçı bilerek verir

0|1
    0|0
    • banada öyle geliyo akşam görecez adamlar 2 yıl avrupaya gitmeme pahasına bize inat verirlerse aptallık olur inşallah yanıltırlar bizi

En İyi Erkek Görüşü

• Malum Takım Yatacak..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 - 1 BJK yenecek

0|1
    0|0
    • keşke tersi olsa ama bu derbi değil zaten sonuç belli mantıklı bir skor :)

• izlemeyecegim muhtemelen ama gs m alır diyorum

0|1
    0|0
  • Ms2 banko.

0|1
    0|0
    • iddaa mı oynuyosun sen :) futbol bu belli etmez diyecem ee belli verecekler maçı diye haklısın

• Dedigim gibide oldu.

• Aynen oldu tebrikler ben de 200 bastim gs 10c den yatti temenniden oynadim keske puan kaybedeydiniz milyarlarim gitseydi sans iste

• Beşiktaş alacak

1|0
    0|0
  • Şampiyon beşiktaşşşş

0|1
    0|0
    • Ilk basta yazaydin ya mac bitti bence de sampiyon besiktas

• Ok sanada

• Mac bugün mü? Ben yarin diye biliyorum?🤔

0|0
    0|0
    • akşam 20:00 de lig tv de maç yarın ibb-Fenerbahçenin maçı var ;)

• Kac yil oldu, bu senede biz sampiyon oluverelim daa:))

• bursayı bize inat şampiyon yapmıştınız son hafta asla bir size bir bize yok keşke her yıl olsak ama ne yazıkki öyle olmuyo o işler inşallah yenilin ama sonuç belli zaten :):)

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye'nin en iyi hücum yapan takımı, Türkiye'nin en ne oynadığı belli olmayan takımına karşı. Beşiktaş kazanır , Gomez Sosa ve q7 damga vurur...

0|1
    0|0
  • sona kadar kafa kaffya getirip sonra 80 dakikadan sonra bırakmaz inşallah...

0|1
    0|0
    • Insallah kardesim

• nihayi bir maç değil en nihayetinde, eğer fenerbahçe takılmazsa beşiktaşın iki zorlu maçı daha var.

• gs 2 -1 diyelim

0|1
    0|0
    • inşallah ama kardeşim pek ümidim yok forumlara bak neler diyolar

• yatıp yenilirsede inşallah 5 6 yerde görürler zaten bjk bol gol atan bir takım yatana müstehak ulan

• bir aksilik olmszsa arkadaslarla nargile esliginde izleriz gnldr bjkliler olcak yanimda ama bakalim :) diger konu bnmde temennim o yonde cikip aslanlar gibi oynayalım.

0|0
    0|0
  • Gs futbolu baya kötü takım oyunu yok tam aksine Bjk de hepsi mevcut bu oyunla rahat farka gitmesi lazım normal şartlarda

0|0
    0|0
  • Fenerlilerin dotu tutusuyo gsye muhtac kalmislar zavallilar ayni bu soruyu soran gibi

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...