Galatasaray Beşiktaş'a yatacak diyenler neyin kafasını yaşıyor?

Ben Beşiktaşlıyım ve Gs bize yatsın istemiyorum. Güçleri neye yetiyorsa son güçleriyle oynasınlar. Hatta Fbliler çok ağlayacaksa takviye oyuncu alsınlar onlardan. Bu ne ya. Herkes paranoyak olmuş. Ne olacak şimdi Dursun Özbek oyuncuları karşısına alacak" arkadaşlar biliyorsunuz Fb şampiyon olsun istemiyoruz. O yüzden bu maça yatacaksınız." diyecek. Yok öyle bir şey. Bunu ne Fb yapar ne Bjk yapar. Futbolcular kendilerini taraftarın önünde rezil eder mi? Podolski çıksa tepki olarak instagramdan başkan bize maça asılmayın dedi diye bir paylaşım yaparsa. Ne olur o başkanın hali. Tüm ülke karışır. Gs bizi yenebileceklerse de yensinler bir kişi bile tam performansını vermez maça yatarsa umarım iki cihanda da ondan çıkar bu yaptığı.

Herkes şampiyonlukta şampiyonluk. Benim için şampiyonluk çok önemli değil. Zaten Beşiktaşlılar taraftarı da şampiyonluk için takım tutmayan insanlardır. Çok varsa şampiyonluk görmek isteyen gitsin Gsı Fbyi tutsun onlar için şampiyonluk yolunda her şey mübah görebilirler ama biz görmüyoruz. Biz Süleyman Seba gibi birinin mirasına ihanet edemeyiz.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Turgay Demir in bu konudaki yazısı çok iyiydi

"Sen sezon boyu yat, teknik adamın saçmalasın, 10 kırmızı, altı penaltıyla yarışta kal sonra GS gelip seni kurtarsın! İnsan utanır."

"Beşiktaşlılar, Galatasaraylılar uyumayın, üzerinizden algı operasyonu yapılmasına izin vermeyin sosyal medyayı çakallara bırakmayın.
    Maçın sonucu ne olursa olsun hiç bir Beşiktaşlı ve hiç bir Galatasaraylı fenerlilerin goygoylarına kapılmasın, bırakın çatlasınlar."

0|1
    0|0
    • Ahmet Nur Çebi çok güzel cevap verdi aslında. Demek ki aynı durumda Fb olsaydı Gs şampiyon olmasın diye yatacaklardı. dedi. Aynen öyle kendisi pislik yapan insan herkesi öyle sanır.

• Aynen öyle , kişi kendi gibi sanarmış karşındakini

• Zamaninda besiktas cok yatti size cordobalar toromanlari unutmayiz diyolar vefa borcu falan zirvaliyorlar ama bizi kimse ilgilendirmez biz Galatasarayiz fb olmus bjk olmus banane ama sonuc olarak favori sizsiniz.

0|0
    0|0
    • Tamam futbol olarak favori biziz ama bu demek değil ki yenersek Gs yattığı için olacak. Ben Gslıların gerçekten iyi oynamasını istiyorum yenerse de yener.

• Tabiki oyle yatma falan yok algi bunlar.

Yükleniyor...