K.erciyesspor hakkında düşünceleriniz neler ?

k.erciyesspor hakkında düşünceleriniz neler ? dün akşam 90+2 de attık golü çok önemli bir galibiyet aldık son 4 hafta kaldı 57 puanla lideriz 3 üncü ile puan farkımız 7 , 2 maç daha alırsak süperlige çıkıyoruz sizce erciyesspor süper lige çıkıcakmı süperligi hak ediyormu ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş bak bir Elazığsporlu olarak cevaplıyayım, osman özküylü elazığa gelmeden önce iskenderunda idi orada bir 32 maç yenilmemezilik vardı ve iskenderun top oynuyordu, sonra elazığa geldi elazıgda 37 maç yenilmedik ama takım gerçekten top oynuyodu malatyadan diyarbakırdan tunceliden muşdan maçı izlemeye geliyordu çünkü barcelona gibiydik sonra bizden denizliye gitti onları ligde tuttu sonra erciyes osman özköylü gerçekten bu işi biliyor baskı pres top çevirme her şeyi var zaten bizden bir çok topçu orada onları takip ediyoruz göksu ilede cepten konusuyoruz yani ttakımız var ama kayseri seyircisi yok yani bir takım süper ligde olursa taraftar olsun ki 3 büyükler kolay puan almaısn anadolu takımları hep basarılı olsun ama hocanızın kıymetini bilin

0|0
    0|0
    • haklısın kayseride taraftar yok erciyes süper lige çıkıcak adam gibi destek yok başka takım çıkıcak olsa çok iyi destek olurlardı takımına

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• emeklerine saygım var ama keşke kayseriden 2 takım olacağına yıllardır süper lige hasret başka bir ilin takımı çıksaydı.

0|0
    0|0
  • Süperligi hakkediyorlar gelecek sene için önemli olan ligte kalıcı olmaktır

0|0
    0|0
  • kayseri takımı çıksa güzel olurrr

0|0
    0|0
  • Kayserililer kusura bakmasın ama iki Kayseri takımı bu lige fazla

umarım olmaz

0|0
    0|0
    • neden fazla olsunki emek sarfedilmiş ve çıkmak için savaşıyorlar

• saygı duyuyorum ama ne bileyim iki Kayseri takımı biraz lüx olur.

Umarım İstanbul Belediye de düşer

• ben kayseriliyim iki takımıda tutuyorum ama erciyes spor bana birazdaha yakın geliyor bakalım inş çıkarız

• ya erciyes dağının takımımı olur hacı öyle şeymi olur yarın Kayseri Sucuk da çıkarsa şaşırmayın

0|0
    0|0
    • takımı olmuş ve süper lige çıkmaya en büyük aday bir zamanlarda çıkmıştı isim değişikliği nedeniyle kayserispor olmuştu

• Pastırmaspor DDDDD

Yükleniyor...