Kapat

Fatih Terim sezon sonu gidiyor... Ünal başkanla arası pek iyi değil

ünal aysal tff ye fatih terime istediğiniz kadar ceza verin ama sahamzı kapatmayın demiş yani fatih terimin arkasında durmadı buda akla fatih hoca gidecek mi sorusunu getirdi peki giderse kim gelir galatasaraya ben gsli olrak fatih terimin yaptıklarını abartı buldum bence kesin ünal başkana tepkisinden yaptı saten gideceğini bildiği için mersin maçı sonrası ben sezon sonu başka ülkeye gidicektim ama gitmicem demesi de saçma geldi GALATASARAYA KİMİN GELMESİNİ İSTERDİNİZ?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Niye gitsin, kırk yıllık kahni olur mu yani... tepkileri onu ne kadar haksız göstersede, o gondol ağızlı demiören dahil bir avuç satılık şerefsize az bile. Ben destekliyorum. Ü.Aysal ın arası kötü diye bişey yok, ünal aysal diğer klüp başkanları gibi herşeye salça-çorba bir tip değil, o hocaya ceza verilsede taraftar şampiyonluğun en büyük adayı olan GSnin maçlarından mahrum kalmaması için söylenmiş bir söz. Öyle bir konuşuyordun ki sanki beraber takılıyorsun Ü.Aysalla.

2|1
    0|2
    • yahu onlar zaten yandaş medya, futbol yorumcuları öyle diyecek tebi, ellerinde maç görüntüleri yok, futbol görsel bişey, görüntü olmadan yorum yapmak zorunda kalıyorsan sıyıracaksın, haliyle kime sıyıracaksın lidere. normal. bundan prim yapıyor pijler.

• ünal aysalla alakası yok derin GS'li kıskanç bazı lisesiler çekemiyo Terim'i o yüzden seneye Terim Roma'nın başına geçicek .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Medyanın uydurduğu sallamasyon haberlere inanmayın deplasman maçlarına gelmeyen Ünal Aysal İMPARATOR'U desteklemek için maça geldi yanyana maçı izlediler

1|1
    0|0
  • burda o kadar söyledik zamanında millet fatih terim gönderilmez diyordu harcadılar koca fatih terimi yazık. Bir camia bu kadar mı nankör olur ben o adamın basjetbol takımına cebinden pirim dağıttığını bilirim yazıklar olsun bu galatasaraya bir kodaman mutehayit fatih terimi sevmiyor diye adama kapının önüne koyuyorlar. Kümeye oynayan bir takımı bu hale geitren hoca gidince o günlere dönmesini umut ediyorum bu takımın ki o zaman adalet yerini bulur

0|0
    0|0
  • fatih iiyi işte ümitle devam edin :D

0|0
    0|0
  • Gitmez bence bu camiayı kolay kolay burakmaz öyle yazında çok konuşuldu böyle şeyler ama tatlıya bağlandı ama yaptıkları abarttı biraz gereksiz hareketler

0|0
    0|0
  • Fatih Terim bu takımın bir kaç takviye ile CL Şampiyonu olabileceğini gördü.Asla bir yere gitmez.

0|1
    0|0
  • Joachim Low gelecek bence

0|0
    0|1
  • Mircea Lucescu.

0|0
    0|0
  • Terim gitmez gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Terim giderse daha Galatasaraylı olmam Fatih Terim lazım Başkan çocukluk yapıyor

0|0
    0|0
  • gitmeyecek

0|0
    0|0
  • olur arada öyle anlaşmazlıklar

0|0
    0|0
  • Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük teknik direktörü. İmparator.

umarım gitmez yoksa yazık olur :(

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bunlar hep Aziz Yıldırım'ın işleri işte :P

Şaka şaka... Zannetmem gideceğini, Galatasaray'ın da onu bırakacağını sanmıyorum. Kişilik olarak kendisini, daha doğrusu ekranlarda çizdiği karakteri (gerçekte tanımıyorum çünkü) hiç beğenmem ama bir Fenerbahçeli olarak diyebilirim ki, Türkiye'nin yetiştidiği en iyi teknik direktördür. Eğri oturup doğru konuşalım şimdi...

0|0
    0|0
  • sanmıyorum gidiceğini o bize lazım

0|1
    0|1
  • gitmemeli ezikler bekliyor avucunuzu yalayın imparator bizimle

0|3
    0|1
  • fatih terimin arkasında durmasını beklerdim . o kadar emeği var neticede . yerine kimseyi koyamıyorum şu an.

0|0
    0|1
  • Gitmeyecek inşallah.

0|2
    0|1
  • Gitmeyecek'miş.

0|2
    1|1
  • gitmek için çok geç bile kaldı bence isabet olmuş

0|0
    0|0
  • gitmez bence

0|1
    0|0
  • imparator gitmez

0|0
    0|0
  • gitmemeli bence

0|0
    0|0
  • tv8 deki erman toroğluna ve beyaz tv deki ahmet çakara ve onların katıldıgı sözde spor programlarına inanmayın.Onlar yukardan aldıkları direktif doğrultusunda Galatasarayda iç karışıklık çıkartmak ve şu kritik maçların olduğu dönemde konsantrasyonlarını bozmak için yalan ve maksatlı yayın yapıyorlar.

Size yukardan aşağı emir komuta sinsilesini yazayım;

tayyip>tüpçü başkanlığındaki sözde federasyon>tfdk-tahkim-mhk ve yandaş medya

2|4
    0|0
  • konusu değilde bişey sorucam bakıyorum sitede en cok galatasaraylı var neden bırbırınızın sorularını cevaplarını begenmıyorlar az besıktaslı olmasına ragmen bıbırlerıne daha cok destekler?

1|1
    0|0
  • morinho gelsin

0|0
    0|1
Yükleniyor...