Günlük kullanılabilecek çanta önerileriniz?

Teknolojik aletlere bağımlı oldugum için dışarı çıktıgımda telefonum, kulaklıgım, şarj aletim bazende fotoğraf makinem yanımdan eksik olmuyor normalde paltomun çebine koyardım ama yaz geliyor palto giyinmiyoruz artık çantalarım günlük kullanılmayacak türden günlük kullanabilecegim bir çanta önerebilirmisiniz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• link

link

bence renkli olanları tercih edebilirsin. spor giyim tercih ediyorsan özellikle tommy ve nine west ile birlikte pull and bear çantaları güzel olur ama sade bir giyimin varsa burada çok seçenek var kıyafetlerine göre bir seçim yapabilirsin ancak birden fazla alacaksan spor ve elbise giyiminde tercih edeceğin modeller olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• daha spor tarzlar tercih ediyorsan uzun sapli deri cantalar kullanabilirsin

fazlada büyük olmayanlar, ya da aksine büyüklerde güzel duruyor ama onlari kullanmak zor olabiliyor, cok bos olunca cirkin durur cok dolu olunca patlayacakmis gibi :D

veya yazin desenli olanlarda hos duruyor, cicekli falan mesela, eger seversen oda

0|0
    0|0
    • Spor seviyorum evet çiçeklilerde hoşuma gidiyor ama uzun sevmiyorum zaten boyuda kısa gösteriyor:)

• link bu tarz çantalardan al ben siyah kullanıyorum :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence kendin karar ver millete bakma,zevkler tartışılmaz

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...