Hiçbir şeye inancınız kalmasaydı ne yapardınız ?

Hayalleriniz bile yok olduysa. Sadece nefes alıp veren bir canlı olarak yaşamaktansa ne yapardınız ?

Şu an bu durumdayım.

Hiçbir şeye inancım kalmadı.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir şeye inanmasan bile kendine inan ve ellerinden akıp giden senin zamanın kendi ellerinden akıp gidiyorsun yaşa hayatı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ülkenden,memleketinden,insandan,umudun kesik değil diye;ipe çekilmeyipte atılırsan içeri,yatarsan 10 yıl 15 yıl daha da yatacağından başka sallansaydım ipin ucunda bir bayrak gibi keşke demiyeceksin;yaşamakta ayak direyeceksin.

0|0
    0|0
  • bir kaç günlüğüne en sevdiğim arkadaşımla doğal bir gezi ortamına giderdim.iyi zaman geçirip mutlu olmak için uğraşırdım..doğayı dinlerdim yani insanlardan uzakta dpğanın kendisiyle konuşurdum sanırım :)

0|0
    0|0
  • Yaşamak için bir şeye inanmana gerek yok. Hayale gerek yok. Evet bazen sadece nefes alıp veren bir canlı olarak yaşarsın ama yaşarsın işte.

0|0
    0|0
  • Allah bilir

asdfdsdfgfdsdfg

0|0
    0|0
  • yeni amaçlar,hayaller arardım insan hayalleri,amaçları için yaşıyor sonuçta

0|0
    0|0
  • En güzeli, tek inancın hiç birşeye inanmamak olsun meleğim <3

0|0
    0|0
  • tek başıma iktidar olurdum

0|0
    0|0
  • dininemi inancın kalmadı?

0|0
    0|0
  • Şizofren olursun bir süre sonra zevk verir bu olay insana güzel duygudur 1000 lik depresanlara yüklenirsin günde 15 saat uyursun kimse sana bulaşmaz evde bile tecrube edindim bu konuda :)

0|0
    0|0
  • O ruh halinde hiç olmadım. Umut yok ne demek? Umudun olmasa yaşayamaz insan :)

0|0
    0|0
  • İnançsız kalırdım napıcam Forza Selçuk İnan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne olursa olsun hiçbir inanç kalmaz diye birşey yoktur

paraya,aşka,insanlara hatta kendinize inancınız bitebilir ama allah inancı bitmeyecek birşey olduğu için umut asla tükenmez

0|0
    0|0
  • intihar et

0|0
    1|0
  • öl o zaman

0|0
    1|0
    • sen öl salak sıkıyorsa gizliden çık

• bende fazladan akıl var canım gönderiyim sana senin ihtiyacın var gibi görünüyor

• ne biçim insansınız siz be yok öl o zaman yok intihar et gerizekalılar. kendiniz gibi olmayanı insan yerine koymazsınız.

• kendine de mi kalmadı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...