Ne zaman ne yapması gerektiğini bilen insanlardan yardım istiyorum lütfen

anne ve babamın arası 3 senedir kötüydü babamın çok saygın bir işi var ama normalde görseniz bu adam mı demezsniz eve gelir bütün gün kahvede oturur geceleri laptop başında p*rno izler gecenin 2sinde banyolara girer annem artık katlanamıyo eşyalarını topladı yarın gidicem dedi ne yapacağımı bilmiyorum aynı zamanda erkek arkadaşm sürekli arıyo mesaj atıyo cevap veremiyorum bir süre konusamam onunşada çevremlede ne demeliyim ne yapmalıyım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer durumla karşılaştım ve şunu düşündüm kim ne yapıyorsa ucu bana dokunuyo adaletine sokayım dedim artık hiçbirşeyi bile umursayamıyorum istesemde bugün ölsem gıkım çıkmaz üzülmüyorum sevinmiyorum ama dışardan görsen beni benden sıcak kanlı benden konuşkan benden güler yüzlüsü etrafımda yok yani ne yaparsan yap olayın ucu en çok sana dokunacak onlar unutsa bile sen hala yaşayacaksın bunu...(BOŞVER)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mutsuz bir evlilik sürdürülemez..çocukların yapabileceği bir şey yok bunda anne baba bu işi çözmeli iyi ya da kötü..eğer ayrılmaları doğru olansa belki buna teşvik etmelisin..aradki sevgi saygı kaybolmuşsa mutluluk olasılığı kalmamıştır..zor durum allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • sana beklemek düşer...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• annene saygi göster olmuyorsa olmuyodur mutsuzsa zorlamanin anlami yok bir süre ayri kalinca babanin akli basina gelir hem belki...

erkek arkadasinada mesaj atmalisin en azindan Aile problemleri var Yarin yazarim sanaşu anmüsait degili lütfen anla diye merak etmistir oda seni belki.. annenin gidecegi yer varmi ? yani teyzene anannene falan konussaydin annenle buna ihtiyaci vardir napicak nasil olucak tamam de arkasinda dur annenin

0|0
    0|0
Yükleniyor...