En kültürlü taraftar Galatasaray'ın

Galatasaray taraftarı gerçekten diğerlerinden farklı. Daha bir kültürlü ve elit oluyor GS taraftarı. Bu benim gözlemim.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
bkz: Mekteb-i Sultani geleneği

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Tamam bende Galatasaray'lıyım ama takım taraftarı ile kültür arasında bir ilişki yoktur.

3|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 14

• Ne kadar haklısın dicem bu tarafsız bir yorum olmayacak Galatasaraylıyım çünkü :)

1|3
    1|1
  • Kesinlikle.

0|3
    1|1
  • valla taraftarlığın kültürle alakası olmadığı için kesinlikle ben yle bakmıyorum ben çarşılıyım aramızda salakta var geniş düşünende,bilgilide bilgisizde ve her takım için geçerli bir durum diye düşünüyorum

1|1
    0|0
    • En kültürlü taraftar profili bizde ama

En "yaratıcı" taraftar BJK taraftarı. bunu tartışmam bile.

• Yani çirkeflikte bir Fb değiller

0|3
    2|1
  • tarafsız bir soru olduğunu düşünmüyorum.herkes kendi takımını yazacaktır elit diye:)

2|1
    0|3
    • Yok hahikaten öyle ama.

tamam her kulüpte iyiler de çürükler de var ama GS taraftarında bu iyiler (kültürlüler) biraz daha fazla

Ne de olsa bir kültürden geliyoruz. bkz. Mekteb-i Sultani

• bu şekilde bir ölçüm yapılamaz diyorum bende.belkide öyledir ama bu bir iddadan öteye gidemez.

• Keşke yapılabilse.

• Haklısın, şiddetle katılıyorum

0|3
    2|1
  • Aşırı fanatik galatasaraylıyım ama elitligin kültürlü olmanın takımla alakası yok cok sacma

1|2
    0|0
    • Bence var futbol konusunda GS'liler diğer takımın taraflarına göre daha bilgili , GS'liyim diye söylemiyorum ama öyle şahit oluyorum hep...

• herkez kendi takımını yazar her takımda kulturlu kultursuz vardır

0|1
    1|0
  • aynen cok dogru bir tespit gercekten.tebrik ediyorum :)

0|2
    1|1
  • hahahah hahah hahahaaaa krize girdim gülmekten

1|0
    0|0
  • Genelleme yapamayız. Her takımda kültürlü,kültürsüz vardır.

1|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum

0|2
    1|1
  • Her takım taraftarın iyiside ve kötü olanı da vardır.

0|0
    0|0
  • doğrudur bence

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• En kültürlü taraftar mı..Yahu daha dün su boruları patlamış soyunma odalarının koridorlarını su basmış kaleboduru nemden çatlamış ali sami yene gelen 10 liralık bilete burun kıvıran gs taraftarı ne ara kültürlü oldu yahu..

Hem sizin seyircisiz ceza alma şansınız mı var arena da her maç rakibe 1 kırmızı 1 penaltı varken seyirci ne yapsın..Ha ilerleme var doğru 1 kırmızı 1 penaltıya tepki vermiyolar fatih hariç..Hani 2 penaltı 2 kırmızı olsun diye sahaya girmedikleri için kutlamak lazım arena sakinlerini..

2|1
    1|5
  • Evet kesinlikle, güzel tespit.

0|3
    1|1
  • elit kültürlü olması önemli değil de maçı en azından insan gibi izleyebiliyorlar

2|5
    2|2
  • ne alakaya?

1|0
    0|0
  • Alakaya maydanoz bune biçim lacivert.

3|0
    0|3
  • Çok kültürlüler her taraflarından kültür akıyor asdasd

1|1
    1|2
  • fransız kültürü aldıkları kesin.her maç küfür eden kültürlüler

1|0
    1|1
  • aynen çok doğru tespit bende üniversite okuyorum kampüsün %70i galatasaraylı :D

0|4
    1|0
  • Neye dayanarak söylüyorsun bunları ?

2|2
    1|2
    • Günlük gözlemlerimden.

Ayrıca genelde böyle söylenir.

• En basit örnek Ultraslan grubu.

Bazı münferit olaylar belki çıkmıştır ama son zamanlarda tribünlerdeki nezih ortamın oluşmasında rolleri büyük.

• jhasdwlkhsalkjdsalhkas

tamam

Yükleniyor...