Mecbur kaldığınız için unutmaya çalıştığınız oldu mu?

olmayacağını bildiğinz birinden hoşlandınz mı? ve unutmakta başarılı oldunuz mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• unutması bile zor sürekli aklına geliyo hayal kuruyosun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bundan yaklaşık 3-4 ay önce bir kız benifaceden eklemişti. konuşmuştuk baya iki gün geçmedi bana karşı birşeyler hissettiğini söyledi. benim de o an duygusal bir anıma denk gelmişti baya yalnız hissediyordum kendimi doğru dürüst tanımadan iki gündür tanıştığım bir kıza çıkma teklifi ettim. bir hafta çıktık benden ayrılmak istediğini söyledi. zaten bir haftadır hep küsüyordu sen bana hiç ilgi göstermiyorsun falan diye en azından 6-7 kez küsmüştü barışmıştık. eesi nerde kalmıştım bir hafta sonu ayrılmak istediğini söyledi anlıycağın oyun oynamış hep bana beni kendine bağlayıp öylece bıraktı. ve ben o kızı o günden beri unutamıyorum aklımdan hiç çıkmıyor hala çok seviyorum her gece ağlıyorum. 9 günde fena bağlandım bir kıza. unutamıyorum başarılı olamıyorum :(

0|0
    0|0
  • Şuanda o aşamdayım daha önce olmuştum bu defa da olurum. Ancak aslında bunun tam anlamı unutmak değil muhakkak bir şekilde aklına geliyor ama sadece eskisi gibi acıtmıyor.

0|0
    0|0
  • bostanci sanayi sitesinde siliyolar hafizayi 70 tl ye

0|0
    0|0
  • duygularımı içime atmak bu hayatta yaptığım en iyi iştir herhalde.

0|0
    0|0
  • olmayacağını bildiğim biri vardı teklif bile etmiştim :) 4 sene oldu hala rüyalarıma giriyor :)

0|0
    0|0
    • nee hadi ya.:(

• üzerime gelmelerine bile gerek yok hatırladıkça,özledikçe,özellikle geceleri (hastalıklar gibi özlemde geceleri artıyo niyeyse) ağlamak geliyo içimden..sanki biz sevgili olabilsek en güzel aşkı biz yaşayacakmışız gibi geliyo.belki hergün kavga etcez ama işte:)

• belki kısmetimizde değil. her ne kadar kısmetimizmiş gibi görsekte yaradan için öyle değil işte :) en iyisini o bilir:) hayatımız sınavlarla dolu:) şu an da bile sınav oluyoruz:) belki birazdan elektirikler kesilecek ve biz televizyona yöneleceğiz açmak için :D:D

Kızlar Ne Diyor 2

• coookk zor bu ask isleri.Benden biri hoslaniyordu, bende hoslanma yoktu cunku ona hic o gozle bakmamsitim, sadece yakisikli geliyordu, ama anladimki o benden hoslaniyormus, nasil oldu anlamdim bende hoslanmaya basladim :( ama bazi engeller yuzunden beraber olamayacagimizi anladik ve iribirimize daha cok baglanmadan, baslamadan bitirdik .Iste surekli is sebebi ile gorustugumuzden dolayi ben hep onun yanina gitmem lazimdi, ve ikkimizde cok profesyonel olmaya calistik ve hicbirsey olmamis gibi davrandik ama aradan 3-4 ay gecti , yine sanki ilgli gostermye basladi, oyle olunce bende kendimi tuhaf hissediyorum , yani sonuc olarak unutmak zor oluyor :(

0|0
    0|0
  • Oldu, evli bir erkege asik olmustum, oda bana. Deliler gibi sevmistik birbirimizi. Sevismelerimiz desen ayni, evli ve iki cocuk babasiydi. Cok iyide bir meslegi vardi, staj gordugum fabrikada yoneticiydi. Heyecanlar bir yere kadar, bazen zamani geldigi zaman vazgecmen sart.

0|0
    0|0
Yükleniyor...