Spor yaptıktan sonramı yoksa öncemi balık yemeli?

karnımda kas yapmaya çalışıyorum acaba balığı spor yaptıktan sonramı yemeliyim yoksa öncemi?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan sonra karbonhidrat alma,proteinle beslen ki yağ yakımına yardımcı olur,Masturbasyonu spordan sonra duş'da yaparsan harika bir uyku seni bekler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• onceden yersen karnini kasarken cirpinir icerde sonradan ye ki cirpinmasin. ya da cirpinsin bize ne.

0|0
    1|0
  • sakın yapmadan yeme, kusarsın sonra :D

0|1
    1|0
  • spordan sonra 2 saat içinde protein tüketirsen iyi olur tabi spordan hemen sonra yememelisin.

önceden yemek istersende 2 ile 4 saat önce yemelisin. o süre senin metabolizmana kalmış kendin fark edebilirsin . ama spordan önce karbonhidrat ağırlıklı beslenmen daha doğru olur :D

0|0
    0|0
    • pekimasturbasyon yapmak durdururmu kas olmasını

• abartmadıktan sonra pek sorun olmucağını düşünüyorum

şahsen bende hiç etkilemiyo :D

• Sonrasında yersen daha ıyı olur.

0|0
    0|0
  • Direkt sporda yenmeli

0|0
    0|0
  • spordan sonra kaslarının beslemelisin sonra ye

0|0
    0|0
  • Sonra yemelisin. Karbonhidrat almayı da unutma.

0|0
    0|0
  • 1 porsiyonu ikiye böl öncede ye sonrada ye

0|0
    0|0
  • sonra yemelisiniz..

0|0
    0|0
  • Spordan sonra vucudun proteın ıhtıyacı artar. Spordan sonra hemen eve gidip yıyebılırsın.

0|0
    0|0
  • önce yersen tıkanırsın gibime geliyor.Ben yemek yemeden yapıyorum ne yapacaksam

0|0
    0|0
  • ikiside olur önemli olan yemek yemek

0|0
    0|0
  • Her yorum yazanı dinleme çünkü vücut geliştirme adına ve beslenme adına çok az kişi bilgi sahibi spor salonlarında calısanlar ve sahiplerin emin ol %90nı bu işi bilmiyor,ben 7 yıldır spor yapıyorum.Ne yediğinin önemli olduğu kadar yediğinin ne kadar sürede sindirildiğininde önemi var,sadece bu kadarlada sınırlı değil.

0|0
    0|0
  • balık kas yapıyormuş gibi konuşmuşsun bir değişik olmuş...protein ağırlıklı beslen.spordan 3 saat önce ve spor sonrası

0|0
    0|0
  • Kadında kas ? İtici.

0|0
    1|0
    • kas gorunmeyecek ama

• victoria secret mankenlerinin hepsi kaslı hangisi itici acaba

• Neresi kaslı la ? Sen kaslı kadın görmemişsin.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...